PDA

View Full Version : Изпускане на нерви



nikinho
11-13-2008, 19:28
Здравейте! Смятам, че имам един голям " - " ... от време на време много си изпускам нервите, т.е. нервак съм си, понякога доста. Може ли някой, който и да е, да ми каже някакъв начин по който да си ги владея нервите (примерно да си купя броеница ли, да си слагам ластиче около ръката и всеки път щом почна повече да викам да почвам да се удрям с него, за да се подсещам или знам ли и аз какво точно) П.с. нито пуша, нито пия ... просто искам да намеря някакъв начин, да чуя съветите ви ... благодаря много предварително на всички отзовали се

jim_beam
11-13-2008, 19:43
abe ne6to mn nervozni stanahme vsi4ki... :-D
ina4e teq prostotii s broenicata i lasti4eto ne pomagat... ako pie6 kafe spri go i nz di6ai kakto se kazva ako pak ne se polu4i idi na lekar moje i da e ne6to po seriozno...

BringYourOwnBeer
11-13-2008, 20:27
ааа човек ти ако си мислиш че си зле
не стига че искам си го изкарам на някого( не пия кафе, спортувам) ами ся и вкъщи ми вдигат скандали за щяло и нещяло ( най ме изкефи тва на брат ми - стига си дишал шумиш OMG) та както и да е бих ти предложил да да пиеш нести и чай (успокоява, без него незнам ся къде щях да бъда). Не бих ти предлагал боксови круши - според мен няма много смисъл
бахти и се тряя си сдържам силата за щяло и нещяло. RAGE IN A CAGE FFS

Scouse
11-13-2008, 20:50
тап нооб

gree_girl
11-13-2008, 20:55
И аз съм доста нервна, а напоследък и нервите ми са доста изострени и се ядосвам от малко. Това за ластика не ми звучи хебаво. Защо трябва да се самонараняваш?! Прекалено много болка има по света, за да си я причиняваме и ние самите на нас. А по темата: както казаха и преди мен спри кафето, ако има начин си почини малко от всичко - дай си релакс, един ден се разходи сам (или с приятен човек) на място, където харесваш, овеличи съня си, наспи се (ако в последно време не си успявал). А за да не викам на хората, аз просто поемам дълбоко въздух, казвам им "Добре" и ги оставям да си говорят сами, махам се от този дето ме дразни. Ако и у вас е така, сложи си слушалките и пусни музиката, или просто спри да им обръщаш внимание на приказките.
Аз съм на принципа: Това, което ме наранява или изнервя, просто не му обръщам внимание. :)

Wrathchild
11-14-2008, 09:42
Вие ако мислите, че никотина успокоява...
Седатиф ПС, на билкова основа е. Ако не - психолог, за да ви изпише по-сериозно нещо.

verdjitO
11-14-2008, 10:48
И аз мн си изпущам нервите - неска щях без малко да набия една даскалка :-D

summerlove66
11-14-2008, 20:14
.. бойй .. кой каде видиш яко бой .. Къцаш къцаш докато ти стане добре .. :grin: :grin: не бе базикам се .. Запиши се на бокс или нещо текоа ;)

cherinka
11-15-2008, 00:05
Просто ти трябва нещо за разсейка..
Трудно е когато си нервиран/ядосан ей така от небето да ти падне спокойствието и обладанието.
Всичко си опира до психика.
Ако всеки път си вкарваш фиксидеята, че си супер голям нервак и палиш лесно и от най-малкото - така ще е.
Всичко става със самовнушение.
Цаката е да мислиш хубави неща, такива, които те успокояват до някаква степен.

Знам, че няма да послушаш и един ред от написаното от мен.

Благодаря, че ми загуби времето. :-)

mimsssssss
11-15-2008, 08:06
Тъй като пушенето и пиенето вече не ми помагат - редовно като побеснея провеждам един боксов мач със най-близката стена - повярвай,работи!
+1