PDA

View Full Version : Проблем, много съм притеснен.



xxxman
11-13-2008, 20:02
Първо да кажа за хората, които ще си помислят, че темата е бъзик не е. Имам и друга регистраци, с която пиша от доста време просто не искам да е разкривам, защото ме е срам.

Проблема ми е следния, сега влизам да се къпя, по принцип подържам добра хигиена, но после време нещо ме сърбят "задните" части така да се изразя. Та нали викам си айде да видя какво толкова има, нали разтварям "ги" пред огледалото и отзад бях доста яко червен смисъл доста рязка граница. Кожата по средата беше доста зачервена и ме сърби, та искам да питам какво може да е това? Значи наложи ми се да изкарам с едни боксерки 3 дни подред, а и последно време така незнам по каква причина отделям доста газове, възможно ли е да излезнало нещо с тях и за това кожата да се е раздразнила? Или незнам. Какъв може да е проблема? Нямам голямо желание да ходя по лекар да ми гледат задника... :/

BeBChEtu
11-13-2008, 20:31
Ми може би трябва да идиш на лекар...Възпалила ти се е кожата и за това е зачервено и сърби и не може да е от газовете ти... :-D

FeelMe
11-13-2008, 20:34
predpolagam 4e e ot tova 4e si izkaral 3 dni s edni i su6ti bokserki... namaji se s nqkakuv krem i mislq 4e 6te ti mine

Scouse
11-13-2008, 20:45
като сереш не си бърши гъза само с тоалетна хартия ами си го подмивай и с вода и ше се опрай :) :) 8) 8-) :-)

gree_girl
11-13-2008, 20:58
predpolagam 4e e ot tova 4e si izkaral 3 dni s edni i su6ti bokserki... namaji se s nqkakuv krem i mislq 4e 6te ti mine
Взе ми думите от устата :)

xxxman
11-13-2008, 21:08
Утре значи ще си взема кремче Здраве и ке цапам с него.