PDA

View Full Version : Ne znaq ot kakvo sum bolna



toti
11-13-2008, 20:20
Zdraveite.Na 19 godini sum i po4ti vinagi ot kakto imam cikal imam i bqlo te4enie.Maika mi vinagi me e obejdavala 4e e normalno, no v poslednite godini vzeh da se sumnqvam.Tova lqto otidoh na genikolog koito me gleda na videozon i kaza 4e imam srastvane (spored mama pak e pak e normalno :? ) i mi izpisa recepta za bqloto te4enie (priqtelq mi se lekyva paralelno s men).Pri koeto vremeno mi mina, no posle pak se poqvi :( .Dokato se nakanq da otida pak zapo4na da me smudi otdoly.Otidoh pri dr genikolog koito mi kaza 4e imam gubi4ki.Lekuvah se i za tqh.Surbeja mi mina no sled 2 sedmici staroto te4enie se poqvi mn obilno(kato bqla slyz) , no ot 2 dni pak me smudi i kato se poglednah ot doly vidqh 4e imam beli nalepi po m.sramni ystni i po na4aloto na vlagali6teto(s mnogo leka mirizma).Ve4e si mislq 4e sum nqmala gubi4ki no i nqmam predstava kakvo mi ima.
Ako nqkoi znae dobur genikolog v Sofiq molq da pi6e.A i ako nqkoe momi4e e imalo takuv problem molq da spodeli kak se e opravilo.
Blagodarq predvaritelno

titinkaa
11-14-2008, 18:05
явно нещо не си добре щом и след като си пила хапчета не си се оправила иди пак на лекар

minimouse
11-14-2008, 19:42
не мога да кажа нищо относно проблемът ти,но колкото до гинеколог...най-добрите определено са в "Шейново".