PDA

View Full Version : Който може да пише есе плс да помага



desperategirl
11-13-2008, 20:25
Здравейте! Имам да пиша есе и ми трябва много спешно... за понеделник(17.11.08г.) Темите ми са

1. Какво съчинение бихте избрали, ако сте осъден на смърт: развлекателен роман, библията, философско съчинение.

2. Предлагат ви магически елексир за забрава на всички тревоги и въпроси за своя живот. (Защо ще постъпите така?) т.е. дали бихте го взели или не.

Не откривам нищо е нета... :lol:
:-# Бих била много благодарна, ако някои ми помогне... Мерси предварително!

П.С. Ако може да ми го пратите на и-мейла... desperategirl@abv.bg

BaBy_bS
11-13-2008, 20:46
относно 1вото можеш да пишеш-развлекателен роман.Да кажеш,че преди смъртта си е по-добре да си спокоен,весел и жизнен.като четеш този роман,ще ти става по-бодро на душата,ще те кара да забравяш съдбата си,това,което те чака и т.н. т.н. :)

hild
11-14-2008, 09:36
Тва е есе. Твое ли4но мнение. Какъв е смисъла някой друг да ти го напи6е. Нали трябва да напи6е6 ти какво мисли6 по въпроса.
А и плюс тва темите са много интересни и на тях би могла да напи6е6 доста не6та.

Wrathchild
11-14-2008, 09:44
Разбирам съчинение-разсъждение, разбирам литературен анализ... ама да искаш някой да ти напише есето... от къде да знаем ти какво мнение имаш за нещата? Защото в случай, че не знаеш - есето е твоето лично мнение.

desperategirl
11-14-2008, 16:37
знам какво е есе...но не ми се отдава..мога да отговоря с 2 изречения... за това помолих някой да ми помогне... :lol: