PDA

View Full Version : Само Глупости..



crs
11-14-2008, 05:37
Тук като гледам и въобще в цяла България всички си мислят,че фитнеса прави мъжете много силни(така мислят момичетата)а именно обратното.Няма нищо по-хубаво от упражненията и постоянното им повторение.Аз примерно започнах преди месец и повече да ходим с приятели в едно училище и да се набираме и кво ли не.И всякакъв тип упражния.Което прави тялото жилаво и го оформя достатъчно.Та мисълта ми е,не се тъпчете с химий и да блъскате във фитнеса.Правете някакви коремни преси и всякакви такива неща,кофички,набирания и още много други неща,някой ако се интересува мога да му предложа упражния до толкова до колкото знам.

ell_ownz
11-14-2008, 05:48
i az hodq na fitnes no ne gultam nikvi himii i ne "bluskam" [momi4e sum]
fitnesa e idealniq na4in za poddurjane na forma , stiga da se pravi kakto i kogato trqbva

crs
11-14-2008, 06:41
i az hodq na fitnes no ne gultam nikvi himii i ne "bluskam" [momi4e sum]
fitnesa e idealniq na4in za poddurjane na forma , stiga da se pravi kakto i kogato trqbva

Да бе така е..ама и няма лошо малко упражнения за гъвкавост.

Lysander
11-14-2008, 07:05
Искаш да се изфукаш, че си лост-маниак ли? Ами аз съм фитнес маниак ае са сборим.

Ev1l
11-14-2008, 07:22
Ами аз не ходя на фитнес.Но в съблекалнята, имаме 6-7 уреда.И всеки ден правя .Но не обичам да ходя по фитнес.Правя си коремни,лицеви, и имам гири тук в нас.Но химия не взимам...

lcl
11-14-2008, 07:36
crc, на колко си години? :)

InTheAyer
11-14-2008, 12:09
Напълно съм съгласен с crc ама все пак трябват и едни гири/дъмбели, защото ако чакаш само от набирания да развиваш бицепса няма да стане т.е. ще стане ама ефекта ще се получи мнооого по бавно и няма да е същия :P

1n5ub0rd1na73
11-14-2008, 12:22
Добро утро. Пичовете от моя клас, след като две години ходиха на фитнес, започнаха да тренират със собствено тегло. Стана така, защото не можеха да правят и 1/10 от това, което мога аз, а и ги биех на канадска борба от време на време, а те са с 15-20 кила над мен.

SiegHeil
11-14-2008, 20:25
Можеш да си ходиш на лостове и да правиш яко сила...ама като дойда с 30-40 кила над тебе ще те бутна и ще паднеш, сеш се...само с лостове не става ;)