PDA

View Full Version : приятелката ми иска да не се виждаме известно време



dark0s
11-14-2008, 07:29
....

hooliganka89
11-14-2008, 07:39
До колкото разбирам от написаното сега ще предприемете крачката да живеете заедно!?Което е голяма работа и е съвсем нормално да се обърка приятелката ти.
Не се претиснявай не е казано,че след като иска да се разделите за известно време това означава,че се чуди дали иска да е с теб.
Пример:Аз например също един път помолих моя приятел да се разделим за известно време,бях много объркана и се чудих дали има смисъл да сме заедно.Макар,че съм живяла с него на три места в две държави и аз понякога си задавам въпроса "Той ли е мъжа с главно М?".Пойсках да се разделим за една седмица за да мога да имам време да помисля над някой неща и още на третият ден си му званнах да се пребира при мен.
Пожелавам ти успех!

ShiZo
11-14-2008, 07:52
2 варианта

1. Няма да се върне.
Това включва: неоговаряне на обажданията ти, дистанциране, ходене на места където не ходиш... забравяне за съществуването ти. Не те обича вече или нещо много ама много не е наред относно вас.
2. Ще се върне.
Това означава: че е имала нужда от малко време за себе си. Един вид ергенско парти или.. да се почуства за последно ей така.. свободна. Мъжете не разбират това на жените. Но аз ще обясня: В една връзка жената мисли поне на 200% а мъжът да кажем на 99%.. жената обмисля всичко до най малкия детайл и това затормозява. Тежи. И тя лесно дава фира щото е мекотело po default затова има нужда от НЕмислене известно време. И така. После и става мъчно и празно и се връща и тва се повтаря и повтаря... но се връща ако те обича, тва беше главната ми мисъл.
дам!
8)

curka87
11-14-2008, 09:51
След като казваш, че обмисляте да заживеете заедно, е съвсем нормално тя малко да се стресне. Това е голяма крачка за всеки.Гоялма промяна.Съвсем в реда на нещата е да иска сама за себе си да помисли дали ти си Човека за нея.Това в никакъв случай не означава, че не те обича.Дори напротив... може би иска да помисли много внимателно, за да не те нарани.
Разбира се има и го и това, което каза ShiZo -за ергенското парти.Замисли се-все пак вече ще е с теб постоянно и край на "ергенския" живот (ако мога така да го нарека).
Абе на кратко-СПОКО. Не се стряскай.Може би дори ще се окаже за добри и после ще е още по-хубаво от преди.
Успех!!

Wrathchild
11-14-2008, 09:59
Дори да се върне, то скоро ще се разделите. Временните раздели рядко водят до нещо хубаво.

sasha_90
11-14-2008, 11:22
Аз не бих направила така.С това временно разделяне ще рискувам любовта да си замине.Не мислиш ли,че е твърде странна?Можеше да каже"хайде да забавим темпото или да не бързате толкова",а не "да се разделим за малко".

GabisiTa
11-14-2008, 11:30
Може би не е сигурна дали иска да заживеете заедно, все пак това е доста сериозна стъпка.. Остави я сама да вземе решение дали ще се върне при теб. Ако не обича, бъди сигурен, че ще го направи :)

dark0s
11-14-2008, 20:54
.........

Letal
11-14-2008, 21:14
Това с временната раздяла не води до нищо добро...но всяко правило си има изключения.

Tedi4ka
11-14-2008, 22:16
Ами незнам може просто да иска малко свобода замислял ли си се?а може и да я накарало нещо незнам :(

curka87
11-14-2008, 22:56
ами щом толкова иска да си "поживее" , хубаво.Не я спирай.
Ама защо не й кажеш, че може да си живее и без да се разделяте "временно". Дай й свободата, която иска, но без да се отдалечава от теб.

Ако тя види, че ти си готов да и дадеш това лично пространство, от което се нуждае, може би ще промени мнението си.

sweet4esf
11-14-2008, 23:04
ами щом толкова иска да си "поживее" , хубаво.Не я спирай.
Ама защо не й кажеш, че може да си живее и без да се разделяте "временно". Дай й свободата, която иска, но без да се отдалечава от теб.

Ако тя види, че ти си готов да и дадеш това лично пространство, от което се нуждае, може би ще промени мнението си.


:-|

dark0s
11-15-2008, 05:51
нестава тя каза че така като ме гледа как се тревожа и притеснявам и ще и е неприятено ,вчера вечерта събрах смелост и и казах,че от другата седмица ще уважа решението и и няма да се виждаме и след това всичко е в нейните ръце ако тя ме потърси добре ако ли не ще се мъча да се оправям някак си :( :(

просто може би вината е в мен защото съм на такъв етап в живота си че работя на 2 места уча 2 семестара за една година,но винаги когато съм имал свободна минута съм я прекарвал с нея, заебал сам и приятели и всичко .... както и да е че ми стана тъжно.

Благодаря ви за отговорите заминавам за 2 дни и след това живи и здрави ще посетя темата и ще разкажа ако има развитие

curka87
11-15-2008, 21:57
Не обвинявай себе си заради това,че тя не е сигурна.А може би,както вече казах,наистина тя иска да си "поживее" и след това да започнете съвместния си живот заедно.В никакъв случай не си прави прибързани изводи.
Сигурна съм(от това,което казваш),че тя те обича и тази "почивка" няма да продължи дълго.Тя ще се върне и всичко ще е наред.
Хайде не се отчайвай и когато има развитие на събитията,пиши да кажеш какво е станало.

krem4et0
11-16-2008, 06:00
Още в началото на връзката ни си дадохме подобна почивка. Беше по Коледа за около седмица. Доведе до доста положително развитие на връзката ни.

Иначе е нормално да се стряска малко от факта, че мислите да живеете заедно. Няма начин това да не я тревожи малко или много. Много по-различно е от това да бъдете "просто гаджета". При нас пък мъжа се уплаши. 4 години сме заедно и все отлагаме този момент. Искахме есента-нямахме пари. Искаме напролет-идва рецесия........

Дай й необходимото време, но не и повече. След това си поговорете напълно сериозно за вашите отношения и вземете решение дали и по какъв начин ще сте заедно.

Нещо научих през последната година-не трябва да пришпорваме половинката си в насока обвързване. Нека нещата следват естествения си ход.

dark0s
11-16-2008, 07:44
вчера ми се се чувахме по телефона и постояно ми поватряше че ме обича , каза ми да внимавам по пътя. Беше сама и много се уплаши от заметресението и се обади първо на мен.Попитах я казах и че ми дължи поне да е честна с този отговор, въпроса ми беше:"Мило обичаш ли ме както преди?" тя ми отговори "Повече от преди"

тя чу по телефона че гласа ми се промени тогава,развалнувах се и усетих че и с нея стана така ,много се зарадвах

Казах и че я обичам,тя ми отвърна че ме обича и поиска да се видим днес да спя при нея да сме заедно

утре ще пиша какво точно е станало ,днес се чувствам много по добре от онзи ден макар че неизвесността е ужасно нещо

zaraaa
11-16-2008, 12:40
Дай и времето, от което се нуждае :)

dark0s
11-17-2008, 11:18
Дай и времето, от което се нуждае :)

така и ще направя и ще се надявам на добър изход :smt022

dark0s
11-18-2008, 18:20
днес ме помоли да ида там където работи че нямаше пари в момента да хапне отидох занесох и ,после я върнах до тях с колата ,дадох и пари колкото имах защото разбрах че ще ходи на дискотека вечерта.


с две думи сведох глава и се примирих,правилно ли постъпвам като и помагам с цел да съм близо до нея или е грешкаи трябва да се отдръпна за да може тя да направи избора си :(

assd
11-18-2008, 18:26
днес ме помоли да ида там където работи че нямаше пари в момента да хапне отидох занесох и ,после я върнах до тях с колата ,дадох и пари колкото имах защото разбрах че ще ходи на дискотека вечерта.


с две думи сведох глава и се примирих,правилно ли постъпвам като и помагам с цел да съм близо до нея или е грешкаи трябва да се отдръпна за да може тя да направи избора си :(
що така и даваш? нали иска да не се виждате, като не иска - една седмица нито и звъни, нито ходи да и даваш пари. нека си прецени какво губи

тя и мойта ми каза нещо такова, ама се оказа че било глупав тест, защото си мислила че съм безразличен към нея... ама след като ми каза ми причерня пред очите и замалко да се разрева като малко дете. каза защо така е постъпила и ми се извиняваше, говорихме си, гушкахме се и такива лиготии 8-) и сега всичко е супер, много съм щастлив!
успех ти пожелавам

dark0s
11-18-2008, 18:29
20 години от живота си давам и моята да се шегува но уви ... :( страх ме е от дистанцирането до сега никога не сме се разделяли за повече от 2 дни а за телефона всеки божи ден по 10 - 20 пъти

assd
11-18-2008, 18:37
еми не знам, не съм аз специалиста по дългите връзки (въпреки че сегашната ми е най сериозната и дълга.. .даже планове да живеем заедно, да си купим кола и да се оженим имаме) но и дай малко свобода, не нарушавай личното и пространство... в началото и аз исках да имам такова, но вече се отказах защото бях сигурен че искам всеки един момент да съм с нея. но твоята приятелка не знам до колко е сериозна във всичко, иска л ида има време за себе си малко. аз те съветвам да я оставиш малко да подиша един вид. ако ревнуваш (не знам но така си мисля щом и се обаждаш по 10 пъти) не е много на добре, в умерени количества е здравословно за връзката, но като премине границата става опасно и разрушаващо доверието, появява се съмнение и такива неща...
аз също я ревнувам но се старая да не го показвам, даже съм спокоен като ходи на дискотека с приятели без мен. просто и имам доверие, не и звъня все едно я проверявам (въпреки че понякога се чудя къде е и какво прави) 8-) ми това е горе долу и засега всичко върви екстра...
на 21 съм да не кажеш че съм малък за да давам компетентен съвет 8-)

dark0s
11-18-2008, 18:46
много благодаря за съвета и за подкрепата ,вечера разбрах че някакъв от работата и е намерил гсма и и е праштал някакви смс-и тя го е отрязала...

беше ми на едно телефонно обаждане тоя да изхварчи моментално от там където работи и след това да стане тръден за рисуване и тя много добре знаеше това ,но ми каза ако направиш това никога няма да ти го простя (което предполагам се досештате какво значи) и отново се примирих....
като си помисля преди да се запознаем бях толкова инпулсивен човек тя ме спираше не със сила или със заплахи а само като ме погледне с онези очи и забравях всичко исках само да се удавя в тях :(

п.п. и аз съм на 21 набори сме :)

krem4et0
11-19-2008, 06:05
Твоето момиче много те води за носа бе пич? От къде накъде тя ще роботи, а ти ще й даваш пари за храна и забавления? Нали за това работи?
Не е правилно някой да бъде уволнен или да се стигне до бой заради 1 смс.....Права е била да те възпре. Друг е въпросът дали това или нещо друго е било мотивът й.
Знаеш ли много се дразня на хора, които половинката буквално смазва. Мисля, че тя добре познава слабостта ти към нея и се възползва от нея.

Това, че си звъните по 20 пъти на ден, значи ли че се обичате повече да речем от нас, които си звъним през 20 дни и то само, ако изникне нещо непредвидено? Да, бих се развала гаджето ми да ми се обади просто така, но не и да ми се обади 10 пъти днес. това е меко казано досадно и на 3-тия път ще спра да си вдигам телефона.....
Научете се какво е лично пространство бе хора? Научете се да не сте лепнати нон-стоп за половинката си. Научете се, че любовта не се измерва в броя обаждания за единица време. Свикнете с това, че за да живее любовта, трябва да диша.......

Не се превръщай в сянка и слуга на момичето си. Жените не харесваме такива мъже. Дори и да ни е мило и сладко, те вече спират да са ни интересни, защото са загубили част от мъжествеността си. Изправи се пред нея и изисквай разговор и откровеност.

dark0s
11-20-2008, 07:59
как ми се скара :-x

ами аз спрях да я търся не и званя и тн. дано да има ефект тя ми звъни чуваме се вчера се видяхме за малко и така...

Chefinkaaa
11-20-2008, 08:40
Успех :)
.. Разкажи послее
:grin:

krem4et0
11-20-2008, 11:05
как ми се скара :-x

ами аз спрях да я търся не и званя и тн. дано да има ефект тя ми звъни чуваме се вчера се видяхме за малко и така...

Не се сърди. Просто ме е яд, че свестните момчета все по фльорци се запиляват........

djuki
11-20-2008, 14:08
чакай .... без да обвинявам момичето , ама тази те разиграва . Последно какво иска , ако има нужда да мисли нещо не е наред , ако пък имаше някакъв проблем щом сте стигнали до там не е ли редно просто да ти го каже ?! И поне като ти кажа да се разделите , то се предполаа , че не би трябвало да те търси преди да си изясни нещата .Дано имаш късмет защото си личи , че много я обичаш . Дано момичето се е изплашило от нещата , но да мисли трезво и по бързо да се съберете както си трябва !

dark0s
11-21-2008, 06:44
как ми се скара :-x

ами аз спрях да я търся не и званя и тн. дано да има ефект тя ми звъни чуваме се вчера се видяхме за малко и така...

Не се сърди. Просто ме е яд, че свестните момчета все по фльорци се запиляват........

успях да поговоря с трети човек с който тя си говори и той каза че тя е споделила с него че се чувства много объркана ,но ме обича с цялото си сърце и непрекъснато му е говорила за мен и му е казала колко много се се страхува да не ме изгуби. Той ми каза че винаги когато е говорила за мен цялата грейвала :grin: .Убеди ме че няма друго момче и че тя е толкова влюбена в мен и толкова ме обича че няма и как да има . С този човек се намерих случайно и го помолих да не и казва и той се оказа много коректен ,няма как да са се наговорили . Той ми обясни нещата така: в нея се е събрала енергия и тя има нужда да е сама за да я изразходва и той я е попитал а сигурна ли си че след като свърши това ще искаш отново да си с него и тя е казала " да ,така искам и така чувствам"


най-после малко светлина в тунела


п.п. а аз трябва малко да се стегна че покрай това ми се прецака университета и работата ,но са дреболии на фона на другото ще се хвана тия дни да намеря работа не толкова за паричките колкото да се оттърся малко. Много приятно ме изненадаха приятелите ми с който почти бях загубил контак от както ходиме с нея ( не че тя не ми е давала да се виждам с тях нищо подобно ) просто знам ли всеки тръгна по своя път такива години бяха че всеки тогава избираше пътя си и сега започнаха да ми се обаждат да ходим по кафета ,много се радвам че получавам подкрепата им въпреки че минаха около 10 дни а аз не спирам да мисля за нея . Добре че в началото колата ми беше за ремонт че като се сетя какво ми беше и нищо чудно сега да съм в някоя черна статистика :neutral:

evelinka1122
11-21-2008, 07:23
няма от какво да се приятесняваш, тя те обича... дай й малко време, сигурна съм, че ще се върне отново при теб.. успех :)

mickelangelo
11-21-2008, 07:48
Ами просто си събери мислите и ти .. толкова е просто .. тя иска нещо ти го правиш ... после ти искаш нещо и тя го прави :)

dark0s
11-21-2008, 08:19
едва ли е толкова просто ,даже за мен е доста сложно ,защото гледам от моя гледна точко ,че аз не бих го направил по начина по който тя го прави ,но нали всеки човек е различен и аз не съм ангел имам доста грехове пред нея ,но Бог ми е свидетел обичам я повече от всичко

mynichka
11-21-2008, 08:26
Тя просто иска да остане за малко сама :) остави я известно време, а след това ще се върне при теб :P

dark0s
11-22-2008, 07:34
незнам дали ще издържа, вече страха започна да се превръща в друго чувство което изобщо не ми харесва :( :( :( :(

вчера на дискотека беше ни вест ни кост 8 часа от нея.......

zaraaa
11-22-2008, 11:19
незнам дали ще издържа, вече страха започна да се превръща в друго чувство което изобщо не ми харесва :( :( :( :(

вчера на дискотека беше ни вест ни кост 8 часа от нея.......

Не губи надежда :) Всичко ще се подреди, просто имай вяра и търпение, каквото е писано това ще стане

dark0s
11-23-2008, 07:28
извинявам се ако като пиша толкова и правя спам,но много ми олеква като си излея душата във форума,вчера си говорихме откровенно ,тя ми каза че най-неприятно и е било това че не и вярвам примерно като видя че има нови абонати в скайп и започвам кои са какви са...
Но как да съм безразличен когато обичам,по правилно ли е да се правя че няма нищо и да го събирам в себе си докато накрая и с мен стане нещо подобно...веднъж преди няколко месеца се бяхме скарали малко и аз казах нещо тъпо ( не си спомням точно какво) но тя не ме разбра правилно и помисли че казвам че искам да се разделим ,при което не можете да си представите какъв страх се изписа в очите и ,запръв път я жийдах толкова изплашена и отчаяна, аз разбирасе веднага я успокоих че изобщо нямам това предвид,но ме притеснява факта че сега тя рискува ако аз не мога да приема това че иска да е сама тя рискува сама връзката ни,при условие че тогава видях какъв страх изпитва от това да не се разделим не разбирам на каква цена сега тя рискува всичко,казах и го и попитах чувствата ти променили ли са се от тогава , тя ми отговори че не са а напротив станали са по силни просто ми каза аз знам че ме обичаш и ще ме разбереш и вярвам че заедно ще преминем през това защото аз те обичам много и съм сигурна че и ти мен,това ми каза и се разплака и аз я гушнах да се успокои

krem4et0
11-23-2008, 10:08
В моята връзка аз съм човекът, който обича повече. Не, че той не ме обича, но просто при мен краят на връзката би нанесъл доста по-сериозни травми. Няколко пъти обаче, аз съм рискувала връзката ни, защото съм искала да тръгнем напред, да се развиваме а не да се примиряваме със сегашното положение. Ако връзката ни е била поставена под въпрос до сега 4-5 пъти, то колебанието от негов страна е било 1 път. Защото с голата любов в крайна сметка не се живее. Ревността, следенето, несигурността в отношенията побъркват всеки. Не й рови из Скайпа, не я питай такива неща. защо ти е да знаеш? Какво ще се промени?

dark0s
11-23-2008, 11:35
В моята връзка аз съм човекът, който обича повече. Не, че той не ме обича, но просто при мен краят на връзката би нанесъл доста по-сериозни травми. Няколко пъти обаче, аз съм рискувала връзката ни, защото съм искала да тръгнем напред, да се развиваме а не да се примиряваме със сегашното положение. Ако връзката ни е била поставена под въпрос до сега 4-5 пъти, то колебанието от негов страна е било 1 път. Защото с голата любов в крайна сметка не се живее. Ревността, следенето, несигурността в отношенията побъркват всеки. Не й рови из Скайпа, не я питай такива неща. защо ти е да знаеш? Какво ще се промени?

много благодаря наистина ,много позитивни мнения прочетох в темата си и съм сигурен че и благодарение на тях имам сили и се държа и и давам това което тя иска в момента ,защото знам че когато аз имам подобна нужда тя също би ме разбрала и би била с мен въпреки всичко

zaraaa
11-23-2008, 17:59
В моята връзка аз съм човекът, който обича повече. Не, че той не ме обича, но просто при мен краят на връзката би нанесъл доста по-сериозни травми. Няколко пъти обаче, аз съм рискувала връзката ни, защото съм искала да тръгнем напред, да се развиваме а не да се примиряваме със сегашното положение. Ако връзката ни е била поставена под въпрос до сега 4-5 пъти, то колебанието от негов страна е било 1 път. Защото с голата любов в крайна сметка не се живее. Ревността, следенето, несигурността в отношенията побъркват всеки. Не й рови из Скайпа, не я питай такива неща. защо ти е да знаеш? Какво ще се промени?

Съгласна съм с това мнение на 100%

dark0s
11-29-2008, 04:23
Днес бяхме с нея на рожден ден, прекарахме (поне така си мисля) страхотно, тя не спираше да ми повтаря че ме обича.

Мисля че нещата се подобряват :grin: :grin:

kalpazanka
11-29-2008, 05:56
Не си прави прибързани изводи. Остави я да глътне малко въздух без теб, явно има нужда от това!

Mi6inka
11-29-2008, 08:59
аз пък ще ти кажа нещо... била съм в ситуация в която обичам човека до себе си ,искам да съм с него но имам нужда от известно време... При мен се прояви тая нужда след много неща ,които се случиха в самата връзка...
Е моят приятел не ми даде шанса да остана поне за малко сама с мислите си... и нещата изобщо не се оправиха.... смисъл заедно сме си.. но щеше да е по-различно .. Щом иска да остане за малко сама просто я остави... иначе ще започват да се натрупват някакви неизяснени мисли в нейната глава и ще стане по-лошо...
Искрено ти желая успех,и ти пожелавам да осъзнае,че не може и минута без теб!


П.С. НЕ я задушавай!!!Това за абонатите... аз съм в същото положение за това ти казвам.. наистина вярвай и повече... с нещата които правиш можеш единствено да си вкараш авто гол..да я предизвикаш да направи нещо от нещата които се страхуваш... Вярвай и..
Успех!

dark0s
11-29-2008, 21:16
страх ме е ,да не направи някоя беля( с някой друг ) защото това не мога да го простя и всичко ще свърши ииии някак си незнам как бих си го простил :(

ей на сега пак е с някви колеги по нощите навън...

curka87
11-30-2008, 13:16
страх ме е ,да не направи някоя беля( с някой друг ) защото това не мога да го простя и всичко ще свърши ииии някак си незнам как бих си го простил :(

ей на сега пак е с някви колеги по нощите навън...

Не изпадай в параноични състояния. Ти до сега не спираше да се надяваш, че нещата ще се оправят, а сега изведнъж почваш да се чудиш дали няма да ти изневери.Стига, бе човек!!
Нали ти казва постоянно колко те обича??? Тогава не се вкарвай във филми, а продължавай да се бориш. Ще видиш, че всичко ще се оправи и пак ще сте заедно и ще сте щастливи.

dark0s
11-30-2008, 17:28
продължавам,продължавам,но сякаш това вече не е момичето в което се влюбих :(

dark0s
12-06-2008, 07:30
Последните дни нещата потръгнаха добре, мисля че ще се оправим :)

Kostadin_682
12-06-2008, 07:57
2 варианта

1. Няма да се върне.
Това включва: неоговаряне на обажданията ти, дистанциране, ходене на места където не ходиш... забравяне за съществуването ти. Не те обича вече или нещо много ама много не е наред относно вас.
2. Ще се върне.
Това означава: че е имала нужда от малко време за себе си. Един вид ергенско парти или.. да се почуства за последно ей така.. свободна. Мъжете не разбират това на жените. Но аз ще обясня: В една връзка жената мисли поне на 200% а мъжът да кажем на 99%.. жената обмисля всичко до най малкия детайл и това затормозява. Тежи. И тя лесно дава фира щото е мекотело po default затова има нужда от НЕмислене известно време. И така. После и става мъчно и празно и се връща и тва се повтаря и повтаря... но се връща ако те обича, тва беше главната ми мисъл.
дам!
8)

+21334234

midle
12-06-2008, 16:54
намери си друга за времето , в което сте разделени

Mi6inka
12-06-2008, 19:25
колкото повече започваш да я ограничаваш заради страха ти "да не направи беля с някой друг" толкова повече я предизвикваш да го направи.. Успех ти желая да се оправят нещата... сега е мног важно това как ще се държиш.... не убивай всякакви чувства с тая прекалено силна ревност.....

fire_cat
12-07-2008, 07:24
Нужно й е просто малко време. В много връзки се случва, но това не означава, че иска да скъсате. Дай й необходимото време!

dark0s
12-07-2008, 08:28
страаното е че тя всеки ден ме кани да излизаме да спя при нея и аз доста се обърквам така, може би вече този период с времето отминава знам ли

gPa3HuTeJl
12-07-2008, 08:36
ми..не се виждайте, бе !

dark0s
12-11-2008, 04:28
....

curka87
12-11-2008, 08:47
ЕЕЕЕЕЕ Браво! Честито.
Видя ли , че в крайна сметка всичко се оправи?Айде сега й се радвай на воля. НО винаги помни, че не трябва да я задушаваш. Спри да я следиш и да й ровиш в скайпа и да й звъниш по 20 пъти на ден. Щом се е върнала при теб, значи е доказала чувствата си и силата им.
Желая ви много щастие заедно. :grin:

dark0s
12-14-2008, 16:10
....

zaraaa
12-14-2008, 18:18
сякаш съм с друго момиче, нещата който ми казва са същите като преди ,но действията и са коренно различни,пренебрегва ме казва че е уморена и не иска да излезем някъде вечерта и в същото време виси на компютъра до 2-3 часа,асоциацията която правя е че компютъра е по - интересен от мен, тогава къде е смисала на всичко

п.п. това се случва редовно има някакви причини да не сме заедно уморена е , не и се излиза, лошо и е ,по принцип са нормални неща и аз ги разбирам ,но преди никога не е намирала причина да не сме заедно напротив постоянно и беше тъжно когато имах работа и не можех да я видя :(

Мисля че тръпкат от нейна страна вече я няма и колкото и да те боли мисля, че е крайно време да сложиш Край на този Фарс....

dark0s
12-14-2008, 19:30
....

nVm
12-14-2008, 19:35
това е доста объркващо...питай я направо какво иска ?!?!? :smt023 .. и дано имаш успех

curka87
12-14-2008, 21:56
И според мен е крайно време да проведете един СЕРИОЗЕН разговор. Поговорете за всичкo,което се случи до сега и за това,което става в момента.Опитайте да обсъдите въпросната временна раздяла,заради която стана всичко.Помъчи се да разбереш какво я е подтикнало към това нейно желание и какво я е накарало да се върне при теб сега.
Попитай я директно и на какво се дължи тази промяна в държанието й в момента.
Абе на кратко...... поговорете си за всичко,което се е случило до сега между вас и за това какво ще бъде за в бъдеще.
Надявам се края на всичко това да е щастлив :) Успех.

beb4yy
12-14-2008, 22:11
Дори да се върне, то скоро ще се разделите. Временните раздели рядко водят до нещо хубаво. еххх с теб нел рядко сме на едно мнение +1

dark0s
04-02-2009, 16:54
След около 4 месеца сценария се повтаря..
Много е странно, виждам че по някаква причина ме избягва, но когато е с мен се сърди че не я гушкам и не и се радвам /когато се праа на обиден / :D

Повтаря колко много ме обича но все има някаква причина да не съм с нея /главно да не спя при нея вечер/
Имам подозрения че се затваря в някакви си неини филми свързани с компютъра скайпове разни и не иска аз да разбирам сякаш.
Хванах я /с блъф/ че си е писала целувки с някакав олигофрен в скайпа,казах и цитирам:" Кажи ми като на страничен човек съвсем честно,адски нечестно е да ме лъжеш ако има нещо просто ми кажи и толкова" и тя адски се обиди и започна "това са глупости и го знаеш как може да ми говориш така след като знаеш колко те обичам и пак аз излязах виновния.

п.п. друго което ми прави впечатление когато спя при нея и сам край нея скайпа никога не е пуснат, ама могато съм си вкъщи и тя си е сама сяка свободна секунда е в скайп

знам че с тия компютри и скайпове звучи адски детински ама нищо не ми идва на акала , искам просто истината каквато и да е тя ще я понеса/разбера

fc
04-02-2009, 18:19
Не се иска много зор, да и разбереш паролата,като имаш достъп до компютара и, и да видиш какво си пише...

hwarang
04-02-2009, 18:20
Е една бивша искаше да се разделиме по същия начин за известно време.
За жалост аз тогава не знаех доста работи.... звънях и демек и казвах ,че имам нужда от нея... за тва не се и събрахме пак... тряяше да се права , че не ми пука ... ама тогава нямах ОПИТ !!!!! :)

dark0s
04-02-2009, 18:40
човек се учи докато е жив :)


а за паролата на скайпа ,ква връзка ще е тва/а нащата е почти 2 години/ в която и зимам паролите и и влизам по скайпове и тн.

иска ми се да я накарам сама да направи каквото трябва

dark0s
04-05-2009, 06:41
вчера си говорихме, тя искаше време за да разбера дали искаме и двамата едно и също нещо,аз и дадох 1 месец без да се виждаме за да реши, песимист съм за крайният резултат,но какво друго ми остава.
Не искам да я държа при мен насила,искам тя да поиска да се върне затова колкото и трудно да ми е се отдръпвам за 1 месец

:smt087

п.п. правилно ли постъпвам и има ли надежда като е без мен /до сега не сме се разделяли за повече от 3-4 дни/ да остане с мен.

вчера много пъти ми написа в скайп че ме обича,че ме обожава и че страшно много и се иска да продължим заедно но и трябва време да помисли.

Защото съм момче или незнам можи би характера ми е различен не разбирам защо точно и трябва това време,но вероятно момичетата имат нужда понякога така си го обяснявам ,именно затова и пиша темата за да мога да видя и женската гледна точка ,а именно като е в интернет анинимно и мненията ще бъдат най-истински може би .

благодаря предварително на всички отзовали се :smt006