PDA

View Full Version : ФРЕНСКА СЛЕД СЕКС - КЪМ МОМЧЕТАТА ...!



ELFIQ
11-14-2008, 07:42
Не съм сигурна но мисля, че такава тема скоро не е пускана, а на мен много ми е интересно какво е мнението на МОМЧЕТАТА за свирката след като сте свършили??

Яко ли е да ви духат тогава, и приятно ли ви е ... аз искам да го направя на моя приятел :grin: но се питам дали е хубаво и за това се обръщам първо към вас за отговор :)

От един приятел разбрах, че нямало по-хубаво от това цитирам "да ти снемат презерватива и да ти го оближат, а още по хубаво ще е ако ти направи свирка - оргазма се увеличава стократно" , а от друг " ааааа много боли .." ... и така КАКВО Е ЧУВСТВОТО И ХУБАВО ЛИ Е ???? :-o

ell_ownz
11-14-2008, 09:29
ne sum mom4e no poprincip oralna se pravi predi sex . . :-o

Thuglife
11-14-2008, 09:42
ne sum mom4e no poprincip oralna se pravi predi sex . . :-o

Че естествено и след секс може...ако момчето не е свършило , то това е един от най добрите начини за завършване на вечерта :) :grin: :grin:

BeMyLover
11-14-2008, 09:45
но въпроса е
за свирката след като сте свършили?? ... иначе аз не съм много съгласна ... преди секс и по време да но не и след като е свЪршил

ELFIQ
11-14-2008, 10:05
е преди секс си е част от увертюрата и играта, но наистина искам да знам след какво е усештането :-o и дали да го изненадам или да си караме по старо му

Thuglife
11-14-2008, 10:19
е преди секс си е част от увертюрата и играта, но наистина искам да знам след какво е усештането :-o и дали да го изненадам или да си караме по старо му


Давай го малко по разнообразно :) и ще има ефект...виж нашите родители ей така по старо му го карали и сега разведени :D :D

ELFIQ
11-14-2008, 10:23
е преди секс си е част от увертюрата и играта, но наистина искам да знам след какво е усештането :-o и дали да го изненадам или да си караме по старо му


Давай го малко по разнообразно :) и ще има ефект...виж нашите родители ей така по старо му го карали и сега разведени :D :D

хах е да , аз за тва искам да му направя нещо по така, например докато си спи го събуждам с френска :oops: , ама много ми се иска да му направя кефа направо умирам да го гледам как се растапя в рацете ми , и на мен ми писна едно и сащо, и за това си търся някви секс игрички или подоби хитринки :-) :grin:

dimitar_ak
11-14-2008, 10:45
Ако приятеля ти е свършил, няколко минути след това може да е свръх чувствителен. Всяко докосване до главичката може да му причинява болка. Попитай го.

ELFIQ
11-14-2008, 10:49
Ако приятеля ти е свършил, няколко минути след това може да е свръх чувствителен. Всяко докосване до главичката може да му причинява болка. Попитай го.

ооооо значи затова онова момче ми каза че боляло :-o , ама ако съм мн нежна няма ли да е хубаво :-o

CTAMAT
11-14-2008, 10:52
Ако приятеля ти е свършил, няколко минути след това може да е свръх чувствителен. Всяко докосване до главичката може да му причинява болка. Попитай го.

ооооо значи затова онова момче ми каза че боляло :-o , ама ако съм мн нежна няма ли да е хубаво :-o Не принципно е гадно. По-добре не го прави.

ELFIQ
11-14-2008, 11:25
Ако приятеля ти е свършил, няколко минути след това може да е свръх чувствителен. Всяко докосване до главичката може да му причинява болка. Попитай го.

ооооо значи затова онова момче ми каза че боляло :-o , ама ако съм мн нежна няма ли да е хубаво :-o Не принципно е гадно. По-добре не го прави.

:cry: добре , макар че мн ми се иска :cry:

depressedgirl
11-14-2008, 11:28
spored men parvo trqbva da se navie6 da mu pravi6 frenska i sled tova da probva6 predi i sled seks i da go popita6 posle koga e bilo po priqtno
spored men tova e nai dobroto re6enie no ako na teb ne ti e priqtno i ne moje6 da se navie6 na frenska nqma smisal da mu pravi6 6tom na teb nqma da ti e priqtno :)

ELFIQ
11-14-2008, 11:36
spored men parvo trqbva da se navie6 da mu pravi6 frenska i sled tova da probva6 predi i sled seks i da go popita6 posle koga e bilo po priqtno
spored men tova e nai dobroto re6enie no ako na teb ne ti e priqtno i ne moje6 da se navie6 na frenska nqma smisal da mu pravi6 6tom na teb nqma da ti e priqtno :)

ама аз му правя , аз ОБОЖАВАМ да му правя и за това питам , ако мога ще му духам по 24 часа (знам че звучи много мраснишко или перверзо, но аз обичам да му правя френска ), за това търся различни вариянти :)

dqvol_ot_raq
11-14-2008, 11:45
Ами има и друг вариант.Прави му френска и го остави да сварши в остата ти и после бавно и много ама много нежно продалжи няколко секунди,това може да му хареса. :oops:

ELFIQ
11-14-2008, 12:59
Ами има и друг вариант.Прави му френска и го остави да сварши в остата ти и после бавно и много ама много нежно продалжи няколко секунди,това може да му хареса. :oops:

тва като че ли по ме устройва от нищо :grin: мерси много :-)

TehMothaFucka
11-14-2008, 13:16
По-добре недей, боли

drugar_komunist
11-14-2008, 13:23
гадно е, пък и след свършване на момчето му става някво тъпо и не му се прай поече секс

Misha91
11-14-2008, 13:53
Ами не съм се замисляла за това,въпреки ,че съм правила френска ,но принципно нито аз нито той сме имали нещо против.Не бих духала единствено и само ако ме е чукал в задника.

dqvol_ot_raq
11-14-2008, 15:00
Оф момиче стига се чуди а го завличай в леглото и....сама си отговори на въпроса... :oops: :oops: :oops:

DevilWish
11-14-2008, 15:28
След секса не, обаче като усети /или ти като го усетиш/ да свършва, направи му една свирка /ако нямаш против да ти свършва в устата, ама явно, че нямаш/, това ще му хареса =) Поне на моя му харесва =)

dimitar_ak
11-14-2008, 15:49
И след секс може, но му дай 1-2 цигари време.

Letal
11-14-2008, 20:08
Ако приятеля ти е свършил, няколко минути след това може да е свръх чувствителен. Всяко докосване до главичката може да му причинява болка. Попитай го.

ооооо значи затова онова момче ми каза че боляло :-o , ама ако съм мн нежна няма ли да е хубаво :-o
поне при мен не....дори и леко докосване след като съм свършил е болезнено...

Armani_P
11-14-2008, 21:11
Момичета,научете се че след като момче е свършило,това не е краят на секса.След като свърши,около една минута момчето има свръх-чувствителност ... така че ползвайте устички,за да ви запомнят...

ELFIQ
11-14-2008, 22:27
Момичета,научете се че след като момче е свършило,това не е краят на секса.След като свърши,около една минута момчето има свръх-чувствителност ... така че ползвайте устички,за да ви запомнят...

ами ще пробвам :) апък ако го боли ще каже :D

BeMyLover
11-15-2008, 14:41
След секса не, обаче като усети /или ти като го усетиш/ да свършва, направи му една свирка /ако нямаш против да ти свършва в устата, ама явно, че нямаш/, това ще му хареса =) Поне на моя му харесва =)

ето това наистина може да го направиш ... много правилно го каза DevilWish и моя много му харесва това ... побЪрква го :oops:

seduction1mplex
11-15-2008, 17:41
Ами има и друг вариант.Прави му френска и го остави да сварши в остата ти и после бавно и много ама много нежно продалжи няколко секунди,това може да му хареса. :oops:
Да тва е моя метод за прикючване и на моя приятел най-много тва му харесва..Може ако искаш разбира се да ти се изпразни в устата и след тва да му го оближеш,но не по главичката,защото е много чувствителна след оргазъм :-)

Letal
11-15-2008, 20:28
След секса не, обаче като усети /или ти като го усетиш/ да свършва, направи му една свирка /ако нямаш против да ти свършва в устата, ама явно, че нямаш/, това ще му хареса =) Поне на моя му харесва =)
оуууууу това би ме побъркало... :grin: :grin: :grin: пробвай така по сполучлив вариант е може би

krem4et0
11-16-2008, 06:42
Ако е с8вършил, доста боли. то и при жените е така. След клиторен оргазъм, клиторът ми става свръх чувствителен и всяко докосване е болезнено. А иначе обичам да го довършвам със свирка, ако се уморим от секса......

WaKo
11-16-2008, 22:34
След секс веднага може и да го боли, въпреки че и това дето е казал първия ти познат е вярно. Ама аз предлагам друго - може и като правите секс, може и само да му духаш и накрая го оставяш да ти свърши в устата и като преминат силните струи започваш силно да засмукваш отворчето на главичката, така че да изсмучеш и последната сперма останала. Кефа не е толкова физически, но няма такъв кеф като тоя да видиш някое момиче да те изсмуква и за последната капка сперма и накрая да я видиш как гълта всичко. Гаранция ти давам, че ще полудее от кеф :grin:

Soichiro
11-17-2008, 12:02
Ами има и друг вариант.Прави му френска и го остави да сварши в остата ти и после бавно и много ама много нежно продалжи няколко секунди,това може да му хареса. :oops:
Ei tova e naistina vurha, i sled okolo minuta ta pak shte stana i mojesh da prodaljish do kraj.

Sturm
11-17-2008, 13:08
И аз съм За тези неща. Никога не пречи да пробваш, пък ако не му хареса - какво толкова?

PrincessOfDark
11-17-2008, 13:39
ами ние пробвахме и май ни хареса....

Jomby007
11-17-2008, 17:53
мойта веднъж се побърка и продължи свирката 10-ина 15 мин след като бях свършил. такъв кеф ми беше, че после кат се прибирах ходих на зиг-заг и животът беше накак си по-хубав :D


п.п. за жалост скъсахме миналия петък :(

Beil
11-17-2008, 20:40
Ами аз съм момче. И бих казъл
Вече са ми правили и преди и след.
Страхотно е.
Та едно въпрошче.
Кои МЪЖ би отказал френска любов :P (свирка) :P ??? :D :D :D Аз не съм отказвал поне до днеска. :grin:

CwalkIn
11-17-2008, 21:06
Хах , колкото повече , толкова по - добре ^^ :)

Stefchyy
11-18-2008, 06:59
Свирка преди секс за разигравка и след това преди да свърши пак .. (за да свърши де) хихи :grin: :grin:

ELFIQ
11-18-2008, 08:26
мойта веднъж се побърка и продължи свирката 10-ина 15 мин след като бях свършил. такъв кеф ми беше, че после кат се прибирах ходих на зиг-заг и животът беше накак си по-хубав :D


п.п. за жалост скъсахме миналия петък :(

ооо миличкия съжалявам :(

а не се ли протрива ако се прави толкова дълго време :-o

TPAKTOPUCTA
11-18-2008, 08:29
е преди секс си е част от увертюрата и играта, но наистина искам да знам след какво е усештането :-o и дали да го изненадам или да си караме по старо му

ами чесно казано докато не пробваш няма как да разбреш дали ще му хареса, иначе е различно. Понякога е голям кеф, по някога просто ти се иска да лежите и да се гушкате (поне от страна на момчето)

за това пробвай и кажи после дали му е харесало :)

Boyd
11-18-2008, 09:08
Ами има и друг вариант.Прави му френска и го остави да сварши в остата ти и после бавно и много ама много нежно продалжи няколко секунди,това може да му хареса. :oops:

Това е най-добрият вариант!

По принцип и свръхчувствителността зависи от презервативи. Става въпрос след свършването, защото ако без сте го правили без презерватив има по-голяма вероятност да се е "протрил" (така да го кажем) и да е доста по-чувствителен.

Най-добре пробвай и ако му хареса го прави, ако не - не.

xpici
11-18-2008, 09:20
Да :-P

gPa3HuTeJl
11-18-2008, 09:57
Няма по - добро от т'ва ! 8-)

pitan4icata
11-18-2008, 18:46
нямам против френската по което и време да е както обичам да ми правят ,така и на мен ми е приятно да знам 4е правя кеф на приятеля си и няма зна4ение по кое време, ОБАЧЕ ведага след секс ми е неприятно не за друго а щот п***** има вкус на гума ,зарди презерватива, ако се измие или мине известно време тоя вкус на гума да изчезне съм готова да повторя :) :D

Naughty_
11-19-2008, 09:43
Щтом въпроса е ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИРКАТА СЛЕД СЕКС, логично е отговорите да са "ЗА" и "ПРОТИВ"....а не ДА и НЕ 8-) :razz:

Mastodont
11-19-2008, 09:58
Щтом въпроса е ....

Wtf?
Иначе "за" 8-)

DevilWish
11-19-2008, 11:18
След секса не, обаче като усети /или ти като го усетиш/ да свършва, направи му една свирка /ако нямаш против да ти свършва в устата, ама явно, че нямаш/, това ще му хареса =) Поне на моя му харесва =)
оуууууу това би ме побъркало... :grin: :grin: :grin: пробвай така по сполучлив вариант е може би
Хах =) Не очаквах, че това е нещо толкооова яко =) Значи трябва да го правя по често на приятелят ми =) :grin:

ELFIQ
11-19-2008, 15:27
Щтом въпроса е ЗА ИЛИ ПРОТИВ СВИРКАТА СЛЕД СЕКС, логично е отговорите да са "ЗА" и "ПРОТИВ"....а не ДА и НЕ 8-) :razz:

да грешката е моя , не съм се съобразила - благодаря :)

cnvrs44
11-19-2008, 17:28
1во френската както си му е реда,после секса,ест еякулацията се забавя повече,така че какво по-хубаво от това,здраве му кажи. :)

Adwokat
11-21-2008, 22:16
е преди секс си е част от увертюрата и играта, но наистина искам да знам след какво е усештането :-o и дали да го изненадам или да си караме по старо му


Давай го малко по разнообразно :) и ще има ефект...виж нашите родители ей така по старо му го карали и сега разведени :D :D

хахаха бахти примера

natedog
11-25-2008, 18:32
ne sum mom4e no poprincip oralna se pravi predi sex . . :-o

замълчи замълчи ... остави момичето да прави хубави неща :-D :-D

MakeMeLaugh
11-26-2008, 14:07
Зависи дали съм в разгонен период или не.

И начина по който се прави. Трябва да е по-нежен.

И се чувства по-притъпено и понякога се иска повече време, пък момичето може да не държи и т.н.

:)