PDA

View Full Version : по-големи?



minimouse
11-14-2008, 09:49
интересно ми е да знам,вие бихте ли си купили един номер по-големи ботуши,ако много ви харесват?защото аз направо се влюбих в едни,но нямаше моя номер... :( не си взех един номер по-големи,но като се прибрах се замислих и си казах,че ако си сложа стелки и ги нося с по -дебел чорап(все пак са за зимата),бих могла да си ги взема...ще ме посъветвате ли...? :-o

Syringe
11-14-2008, 10:28
Ама разбира се :) Работих в магазин за обувки (( Мандарин в Мол оф София )) и оттам знам, че разликата между 2 съседни номера е 4 мм. Има даже и стелки, които се справят с този проблем, както ти сама каза :) Също и дебел чорап е вариант.+Това с по-широка или голяма обувка ще ти е по-топло на крака.Плътните зимни обувки държат студено.Абе няма какво да се замисляш.

ValzZi
11-14-2008, 10:57
ами момиче има един начин да разбереш..доста е труден и сигурно няма да се справиш но все пак пробвай.. що не пробваш тези ботуши които МОЖЕ БИ са ти големи и след това да се чудиш как ще ги носиш/..а ако вече си ги пробвала и са ти удобни какво тогава питаш..? 8)

minimouse
11-14-2008, 11:01
ами момиче има един начин да разбереш..доста е труден и сигурно няма да се справиш но все пак пробвай.. що не пробваш тези ботуши които МОЖЕ БИ са ти големи и след това да се чудиш как ще ги носиш/..а ако вече си ги пробвала и са ти удобни какво тогава питаш..? 8)
аз ги пробвах...и не са ми кой знае колко големи,но все пак си е един номер...много се колебая :(и затова исках да разбера мнението на другите,просто да кажете как вие бихте постъпили?...

sarityy
11-14-2008, 12:53
ne,za6toto 6te sa mi i po 6iroki

ger4e7y
11-14-2008, 13:13
какво чакаш още :shock: отивай и ги купуваi докато някои не те е предредил ! даже още по добре е да си купиш обувки 1 номер по голями !

varnen4e
11-14-2008, 20:06
Не прави тази грешка. Аз я направих и много съжалявам, защото се забелязва много. Дори приятелят ми ми направи забележка и аз самата като се замисля и загледам- стои грозно. Аз не бих го повторила това. Най- малкото, че дори на момента да ти стои добре с носенето обувката се отпуска и се разширява и става кофти.

mimsssssss
11-14-2008, 20:11
вземи си ги както каза дебели чорапи + стелки и всичко е ок.ако не може и малко памук да натъпчеш най отпред и да не го вадиш просто да ти оплатни върха на пръстчетата

Sigrina
11-14-2008, 22:58
Правила съм го много пъти. Никакъв проблем :)

elsy
11-15-2008, 00:07
Докато се начудиш дали да ги вземеш, някой ще го направи преди теб...

the_best_f
11-15-2008, 11:17
Не забравяй, че обувките след известно време ще се разширят... Така че... Ти си решаваш, но аз не бих го направила.

ger4e7y
11-16-2008, 15:27
Не забравяй, че обувките след известно време ще се разширят... Така че... Ти си решаваш, но аз не бих го направила.

ще се разширят ама и крака и ще порасне ;)

NeverTheSame
11-16-2008, 15:34
ами,не...колкото и да са хубави ботушите,няма ли моя номер,няма да си взимам по-големи.
като се погледнеш в профил в огледалото стои неестествено...сякаш си с плавници

Jamalska
11-16-2008, 15:50
Много зависи от самата обувка и това ти как се усещаш

draki4ka
11-16-2008, 16:21
ко ти пука ми кажи щом не са ти толкова големи си вземай стига да не се забелязва определено много че са тии големички :)