PDA

View Full Version : Скъсан презерватив?



Alabala16
11-14-2008, 11:53
Znachi predi okolo 10 min pravihme sex s moq priqtel, i toi svurshi v men..sled kato izvadi... i vidqhme 4e prezarvativa e skysan... i se panikiosahme 6toto minaliq mesec pak taka stana i vzeh hap4e eskapel....problema e tam...4e sled kato stanah ot legloto bqh mokra....
vuzmojno li e kato e vadil prezervativa i toi TOGAVA da se e skusal...
izmih se...mislq 4e pove4e izte4e..
i sega neznam kakvo da pravim... znam 4e nemoga da vzemam hap4e eskapel po rano ot 6 meseca.......
a i ako vzema... shte mi stane li neshto i kakvo ????
??????????????????
:( :( :( :( :( :( :( :( ](*,) #-o :neutral: :-k :neutral:
:neutral: :neutral: :neutral: HELP! :neutral: :neutral: :neutral:

dqvol_ot_raq
11-14-2008, 12:05
Начи иди в някоя аптека и питай за други хапчета,все пак да са ви мирни главите... :)

Alabala16
11-14-2008, 12:13
Начи иди в някоя аптека и питай за други хапчета,все пак да са ви мирни главите... :)



i tova e ideq:) mersi mnogo

Alabala16
11-14-2008, 12:13
Начи иди в някоя аптека и питай за други хапчета,все пак да са ви мирни главите... :)



i tova e ideq:) mersi mnogo

dqvol_ot_raq
11-14-2008, 12:15
Моля :)

Rebirthing
11-14-2008, 12:22
Сега мисля да не се карам но май ще се наложи, пак дечицата (или възрастни с мозък на 7 годишни) тръгнали да правят секс...е окей ваша си работа, за два месеца два пъти ви се скъсва презерватива абе хора вие дефектни презервативи ли ползвате или се ебете като животни (без извинение) на приятеля ми за толкова години един път му се е случвало да се скъса презерватив.В крайна сметка бъдете по внимателни то един,два пъти ще се скъса и на третия път нищо чудно да стане гафа.

TehMothaFucka
11-14-2008, 13:20
Сега мисля да не се карам но май ще се наложи, пак дечицата (или възрастни с мозък на 7 годишни) тръгнали да правят секс...е окей ваша си работа, за два месеца два пъти ви се скъсва презерватива абе хора вие дефектни презервативи ли ползвате или се ебете като животни (без извинение) на приятеля ми за толкова години един път му се е случвало да се скъса презерватив.В крайна сметка бъдете по внимателни то един,два пъти ще се скъса и на третия път нищо чудно да стане гафа.
Хахаха +358818881 :lol: :lol:

curka87
11-14-2008, 13:40
Сега мисля да не се карам но май ще се наложи, пак дечицата (или възрастни с мозък на 7 годишни) тръгнали да правят секс...е окей ваша си работа, за два месеца два пъти ви се скъсва презерватива абе хора вие дефектни презервативи ли ползвате или се ебете като животни (без извинение) на приятеля ми за толкова години един път му се е случвало да се скъса презерватив.В крайна сметка бъдете по внимателни то един,два пъти ще се скъса и на третия път нищо чудно да стане гафа.

+11111

както са я подкарали следващата й тема ще бъде " какви памперси са най-добри за бебето"

therichbitch
11-14-2008, 23:08
1vi si napravi test posle pitai za hap4e