PDA

View Full Version : Уличен бой!



Prophecy
11-14-2008, 13:13
Мерси , намерих каде да тренирам ( мерси само на смислените коментари) 8)

Jumbie483
11-14-2008, 14:22
питай Наско 8-)

Andreev
11-14-2008, 17:28
"уличен бой" :razz: :lol: :razz: :lol: Пробвай в клуба - "На Улицата" :-D

j_adore2
11-14-2008, 19:30
Някаде има ли клуб кадето тренират Уличен бой , много искам да се запиша . по възможност да е в пловдив тоя клуб , ако има такав :(
Омг .. Ти се шегуваш нали .. Пробвай в клуб Амор :D

tuzaro
11-14-2008, 19:55
тва филмите са страшно нещо... гледат го децата и си мислят че могат да са като главния герой...

savoy
11-14-2008, 20:20
ММА

Превод: Мixed Martial Arts(Смесени бойни изкуства)
Не знам дали има такъв клуб в Пловдив, но може да се запишеш на кикбокс. Също върши работа! :)

SiegHeil
11-14-2008, 21:23
Няма как да тренираш уличен бой - уличния бой правила няма...

Letal
11-14-2008, 22:00
Потърси Кик бокс или Муай-Тай ще ти свърши работа

BluePride
11-15-2008, 05:15
в Пловдив има муай-тай! бърже там... много ме е яд, че тука в София няма :( иначе може и бойно самбо също е много добро ;)

Prophecy
11-15-2008, 09:11
Първите няколко мнения на тея дебилчета няма да им обръщам внимание , незнам точно как се нарича и затова така казах Уличен бой а вие ако имате малко мозак ще се сетите , и мерси на тези който ми препоръчаха няколко спорта :)

DinViesel
11-15-2008, 12:55
то клуб за уличен бой няма щото уличния бой е първичен , брутален .. няма правила .. за уличния бой просто трябва ''импровизация'' ако мога така да го нарека .. всичко е позволено .. напиши в гооглето ''уличен бой '' и потърси .. има доста материали :)

SiegHeil
11-15-2008, 21:51
V Sofia funkcionira Fight Club.

Podrobnosti na PM.
Правило номер едно - никога не говори за Fight Club 8-)

ПП: Сериозно ли има ? оО

Alco
11-15-2008, 22:15
канис = тайлър дърдън... :shock:

BluePride
11-16-2008, 05:43
http://zamunda.net/details.php?id=32793&hit=1 добро филмче ;)

Prophecy
11-20-2008, 19:47
http://zamunda.net/details.php?id=32793&hit=1 добро филмче ;)

Мда , изгледах го .. има доста лесни и ефикасни неща :)

24white24
11-21-2008, 06:23
Някой пак е гледам много филми, пил е много кола и се е превъзбудил...

Prophecy
11-21-2008, 20:02
Някой пак е гледам много филми, пил е много кола и се е превъзбудил...

Ходи си режи вените и стига се прави на професор :-x

tuzaro
11-21-2008, 20:12
Някой пак е гледам много филми, пил е много кола и се е превъзбудил...

Ходи си режи вените и стига се прави на професор :-xизгледал си 2-3 филмчета и да не си мислиш че си фанал Господ за шлифера :?

Prophecy
11-22-2008, 08:28
Някой пак е гледам много филми, пил е много кола и се е превъзбудил...

Ходи си режи вените и стига се прави на професор :-xизгледал си 2-3 филмчета и да не си мислиш че си фанал Господ за шлифера :?

Смени си лафовете, стари са вече :?

tuzaro
11-22-2008, 14:05
Някой пак е гледам много филми, пил е много кола и се е превъзбудил...

Ходи си режи вените и стига се прави на професор :-xизгледал си 2-3 филмчета и да не си мислиш че си фанал Господ за шлифера :?

Смени си лафовете, стари са вече :?епа ако си толкова навит да ти уредим един уличен бой??

OnTheEdge
11-23-2008, 21:47
pich ako si fen na boijnite izkustva vlizai v tozi sait- daobg.com ...tuk ima vsichko ot koeto se nujdaesh..inache naburzo az lichno ne znam da ima mma v plovdiv,no znam che ima dobur muay thai...koeto sushto si e stupka napred na ulicata..daje 2 :)

CasualBoy
11-26-2008, 08:00
абе верно , Prophecy в големи филми се фкарваш ! Ако искаш да се научиш да се биеш, излизаш на улицата и почваш да дъниш сичко наред докато не се озовеш в пирогов !

Presli
11-26-2008, 12:42
Да не би да си гледам Never Back Down ?
Щото си мисля, че точно него си гледал и си се надухал :D :razz:

Prophecy
11-26-2008, 20:57
абе верно , Prophecy в големи филми се фкарваш ! Ако искаш да се научиш да се биеш, излизаш на улицата и почваш да дъниш сичко наред докато не се озовеш в пирогов !

Хах що тря се вкарвам във филми .. ? тфа е форум , а форумите са затова ... :-x

Presli
11-26-2008, 21:09
Щото си е баш филм да искаш да тренираш уличен бой, само по филмите ги има тия работи ... абе бегаи вие в тоя форум сте се събрали само биткаджий :D

Prophecy
11-29-2008, 21:12
всички сме стрийтфайтъри...

аз имам 4-ти дан по стрийтфайтинг, а има няколко момчета и едно момиче с 6-и пак от форума...

Клуба ни се намира в Лозенец, ул. "Крум Попов", № 57
тел. 9827 3191

Лозенец ? :shock: тук става въпрос за Пловдив :-o

DeadpooL
12-04-2008, 00:02
Jeet Kune DO :grin:

Prophecy
12-05-2008, 23:27
Лол :-o :lol:

tuzaro
12-06-2008, 19:11
Майна стана ли файтър 8-)

Prophecy
12-10-2008, 21:24
нали ти казах.. има Шуто( Свободни Боеве ). Няма такова нещо като уличен бой ..

Ем да , може Шуто да е точно това ,което казваш , но аз не сам много запознат и затова съм написал Уличен бой :o

BuNd0v
12-11-2008, 08:26
Няма такъв спорт ''уличен бой'' , има свободни боеве в Пловдив но нищо няма да научиш там.Повечето са борци . които учат удари и са възрастни.По добре се запиши на някакво бойно изкуство и ако искаш след 4 5 год. може вече да излизаш за свободни битки.

amfetamink1a
12-13-2008, 21:57
miiii :? ave q nedei da se zanimava6 s gluposti "yli4en boi" nedei taka ...zapi6i se po-dobre na ne6to v koeto ima pravila (karate,boks i mn dr)


http://line.romanticcollection.ru/lo/50_49_47E6C4D0_RzaednoPot_8.gif (http://line.romanticcollection.ru)

SiegHeil
12-14-2008, 00:09
miiii :? ave q nedei da se zanimava6 s gluposti "yli4en boi" nedei taka ...zapi6i se po-dobre na ne6to v koeto ima pravila (karate,boks i mn dr)

[/url]
Каратето и бокса се тренират за да могат да се прилагат на улицата...а на улицата правила няма.

dudumaster
12-14-2008, 15:42
Някаде има ли клуб кадето тренират Уличен бой , много искам да се запиша . по възможност да е в пловдив тоя клуб , ако има такав :(
WTF?? Излизаш на улицата и там тренираш :D ако имаш късмет можеш и в националния да влезеш :D

Italjet
12-14-2008, 19:08
Батка,не ги слушай тея недорасли селяци.Аз съм 3-кратен републикански шампион по Кик Бокс за България в категория до 91кг,и на Лоу Кик и на К1.В Пловдив има и преподавател по Уличен Бой и по ММА,първият е в една зала в кичука където аз тренирам,и е страшно добър,вотирят е Стъкито - Любо Геджев,който в цял свят е известен със своето бразилско джу джицу.Когато пожелаеш мога да те запозная със повечето треньори във града и да си избереш най-доброто място.Имаме 3 основни клуба по Кик Бокс и Муай Тай,другите са гола вода.ММА се тренира в залата на таеквондото,където както казаха някои малоумници,били само броци,изобщо не е вярно.Митко Лудия е многократен шампион на БГ по Бокс и сега тренира там,защото участва в свободните боеве.Имаме самбисти,кицк боксьори,борци,всякакви.Та удари рядко се преподават,правим хвърляния,ключове,руски похвати от самбото и така нататък.Но и удари естествено има,просто който ренира там се очаква,че преди това е тренирал нещо друго или пък ги съчетава и двете.Когато искаш можеш да ми пишеш на ЛС,ще те заведа където искаш,нямаш никакви проблеми.Айде със здраве.

6ibanqka
12-14-2008, 22:45
Батка,не ги слушай тея недорасли селяци.Аз съм 3-кратен републикански шампион по Кик Бокс за България в категория до 91кг,и на Лоу Кик и на К1.В Пловдив има и преподавател по Уличен Бой и по ММА,първият е в една зала в кичука където аз тренирам,и е страшно добър,вотирят е Стъкито - Любо Геджев,който в цял свят е известен със своето бразилско джу джицу.Когато пожелаеш мога да те запозная със повечето треньори във града и да си избереш най-доброто място.Имаме 3 основни клуба по Кик Бокс и Муай Тай,другите са гола вода.ММА се тренира в залата на таеквондото,където както казаха някои малоумници,били само броци,изобщо не е вярно.Митко Лудия е многократен шампион на БГ по Бокс и сега тренира там,защото участва в свободните боеве.Имаме самбисти,кицк боксьори,борци,всякакви.Та удари рядко се преподават,правим хвърляния,ключове,руски похвати от самбото и така нататък.Но и удари естествено има,просто който ренира там се очаква,че преди това е тренирал нещо друго или пък ги съчетава и двете.Когато искаш можеш да ми пишеш на ЛС,ще те заведа където искаш,нямаш никакви проблеми.Айде със здраве.
А за София знаеш ли някъде да се тренират подобни неща... Аз лично не съм запознат всеки от тези спортове какво представлява и още не знам какво искам... В секи случай нещо от рода на бокса ...

Гледах един филм - Never Back Down и ми се иска нещо подобно на това да тренирам : )

SiegHeil
12-14-2008, 22:51
А за София знаеш ли някъде да се тренират подобни неща... Аз лично не съм запознат всеки от тези спортове какво представлява и още не знам какво искам... В секи случай нещо от рода на бокса ...

Гледах един филм - Never Back Down и ми се иска нещо подобно на това да тренирам : )
Пича ти го каза, за да тренираш такова нещо трябва да си минал я през бокс, я през карате и да имаш солиден опит...

6ibanqka
12-15-2008, 19:09
А за София знаеш ли някъде да се тренират подобни неща... Аз лично не съм запознат всеки от тези спортове какво представлява и още не знам какво искам... В секи случай нещо от рода на бокса ...

Гледах един филм - Never Back Down и ми се иска нещо подобно на това да тренирам : )
Пича ти го каза, за да тренираш такова нещо трябва да си минал я през бокс, я през карате и да имаш солиден опит...
начи бокс да речем 3 - 4 години, после карате или таекуондо още 2 - 3, и чак тогава... Ок заемам се :P :oops:

Italjet
12-15-2008, 23:02
Почти задължително е да имаш умения в Бокс или Кик Бокс,руснаците имат най-вече опит в Бойното Самбо,но ти съчетава и от двете.За свободните боеве се иска много сериозна подготовка,аз освен Кик Бокса,тренирам Джу Джицу вече втора година,класическа борба също и още не се чувствам достатъчно добре подготвен.Започни с някое основно бойно изкуство,закали си ставите и пищяла най-вече и тогава идвай да тренираш.Преподаватели добри се намират,ако не тук,ходим на семинари из цяла България.

Prophecy
12-18-2008, 18:46
Почти задължително е да имаш умения в Бокс или Кик Бокс,руснаците имат най-вече опит в Бойното Самбо,но ти съчетава и от двете.За свободните боеве се иска много сериозна подготовка,аз освен Кик Бокса,тренирам Джу Джицу вече втора година,класическа борба също и още не се чувствам достатъчно добре подготвен.Започни с някое основно бойно изкуство,закали си ставите и пищяла най-вече и тогава идвай да тренираш.Преподаватели добри се намират,ако не тук,ходим на семинари из цяла България.

Аха ми аз ти писах чакам само да ми отговориш :)

Prophecy
12-19-2008, 13:28
И междо другото , спрете да флоодите с тея коментари " излизаш на улицата и се биеш" , тфа го прочетох над 10 пати , четете преди да пишете и не правете коментари без смисал

SiegHeil
12-19-2008, 13:58
Почти задължително е да имаш умения в Бокс или Кик Бокс,руснаците имат най-вече опит в Бойното Самбо,но ти съчетава и от двете.За свободните боеве се иска много сериозна подготовка,аз освен Кик Бокса,тренирам Джу Джицу вече втора година,класическа борба също и още не се чувствам достатъчно добре подготвен.Започни с някое основно бойно изкуство,закали си ставите и пищяла най-вече и тогава идвай да тренираш.Преподаватели добри се намират,ако не тук,ходим на семинари из цяла България.
Плюс това свободен бой на ринг е много по различен от уличния бой..
Повечето от нещата в Джу Джизуто са неприложими на улицата..

ПП: http://www.mma-bulgaria.com/resources/view/4/339/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D 1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BE%D1%82%D0%B1%D1%80%D 0%B0%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D0%B1%D0%BE%D0%B9

Prophecy
12-23-2008, 17:36
http://www.mma-bulgaria.com/resources/view/4/339/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D 1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BE%D1%82%D0%B1%D1%80%D 0%B0%D0%BD%D0%B0-%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D0%B1%D0%BE%D0%B9

Мда ,тук има доста неща за уличния бой :)

GetNasty
12-24-2008, 10:57
Някаде има ли клуб кадето тренират Уличен бой , много искам да се запиша . по възможност да е в пловдив тоя клуб , ако има такав :(
Омг .. Ти се шегуваш нали .. Пробвай в клуб Амор :D


:razz: :razz: :razz: :razz: Или Гранд 8-)

6ibanqka
12-24-2008, 13:03
Някаде има ли клуб кадето тренират Уличен бой , много искам да се запиша . по възможност да е в пловдив тоя клуб , ако има такав :(
Омг .. Ти се шегуваш нали .. Пробвай в клуб Амор :D


:razz: :razz: :razz: :razz: Или Гранд 8-)
там е за състезания 8) 8-)

Nitroglycerin
12-24-2008, 22:19
Уличен бой се нарича сигорно защото се тренира и едновременно практикува на улицата. :D Сега да излезнем от иначе веселия кръг на шегата уличен бой не ти трябва да тренираш: първо новаците ги използват като боксови круши в началото така,че да се научиш какво е болка (ама с болката идват и контузии,защото 20 човека да те ритат едновременно не им дреме мнго много къде ритат) после ако си още жив започваш с учението тоест продължават да те ритат ама този път може да се отбраняваш,но това не ти дава кой знае какво приемущество след като човека срещу тебе има палка а ти не.Верно научават се някой важни неща,но няма психология като в източните спортове.

Prophecy
12-27-2008, 10:06
Епа осрахте се с простите коментари , тфа е сиг. защото сте некадърни и незнаете кво да напишете и се повтаряте само , или пък защото си събирате просто мнения :D жалки сте :?

Melesyo
12-29-2008, 09:04
в Пловдив има муай-тай! бърже там... много ме е яд, че тука в София няма :( иначе може и бойно самбо също е много добро ;)Леко да нема Муай тай ;)
уж си софиянец.обаъркал си рейса пич ;)
абе човече къде си тръгнал и ти уличен бой да тренираш.Нищо не е като по филмите.Изтегли си от замундата филм за филма на некой екшън и ше видиш каk седят нещата
what a LOOSER :razz: :razz: :razz:

Prophecy
12-31-2008, 15:34
в Пловдив има муай-тай! бърже там... много ме е яд, че тука в София няма :( иначе може и бойно самбо също е много добро ;)Леко да нема Муай тай ;)
уж си софиянец.обаъркал си рейса пич ;)
абе човече къде си тръгнал и ти уличен бой да тренираш.Нищо не е като по филмите.Изтегли си от замундата филм за филма на некой екшън и ше видиш каk седят нещата
what a LOOSER :razz: :razz: :razz:

Направо си много забавен , да се скъсам от смях :smt021

teribot
01-06-2009, 17:55
Батка,не ги слушай тея недорасли селяци.Аз съм 3-кратен републикански шампион по Кик Бокс за България в категория до 91кг,и на Лоу Кик и на К1.В Пловдив има и преподавател по Уличен Бой и по ММА,първият е в една зала в кичука където аз тренирам,и е страшно добър,вотирят е Стъкито - Любо Геджев,който в цял свят е известен със своето бразилско джу джицу.Когато пожелаеш мога да те запозная със повечето треньори във града и да си избереш най-доброто място.Имаме 3 основни клуба по Кик Бокс и Муай Тай,другите са гола вода.ММА се тренира в залата на таеквондото,където както казаха някои малоумници,били само броци,изобщо не е вярно.Митко Лудия е многократен шампион на БГ по Бокс и сега тренира там,защото участва в свободните боеве.Имаме самбисти,кицк боксьори,борци,всякакви.Та удари рядко се преподават,правим хвърляния,ключове,руски похвати от самбото и така нататък.Но и удари естествено има,просто който ренира там се очаква,че преди това е тренирал нещо друго или пък ги съчетава и двете.Когато искаш можеш да ми пишеш на ЛС,ще те заведа където искаш,нямаш никакви проблеми.Айде със здраве.
човече в кичука ама къде в кичук по- точно кажи ,за да мога да отида да проверя как стоят нещата е тва ми е e-mail : teribot@abv.bg плз пиши ,благодартя предварително

Rofl4e
01-06-2009, 20:31
Нема таквова нещо клуб уличен бои .. то ако го тренираха в клубове нямаше да се казва уличен.. нали точно от там му идва името защото става на улицата

Prophecy
01-07-2009, 20:47
Батка,не ги слушай тея недорасли селяци.Аз съм 3-кратен републикански шампион по Кик Бокс за България в категория до 91кг,и на Лоу Кик и на К1.В Пловдив има и преподавател по Уличен Бой и по ММА,първият е в една зала в кичука където аз тренирам,и е страшно добър,вотирят е Стъкито - Любо Геджев,който в цял свят е известен със своето бразилско джу джицу.Когато пожелаеш мога да те запозная със повечето треньори във града и да си избереш най-доброто място.Имаме 3 основни клуба по Кик Бокс и Муай Тай,другите са гола вода.ММА се тренира в залата на таеквондото,където както казаха някои малоумници,били само броци,изобщо не е вярно.Митко Лудия е многократен шампион на БГ по Бокс и сега тренира там,защото участва в свободните боеве.Имаме самбисти,кицк боксьори,борци,всякакви.Та удари рядко се преподават,правим хвърляния,ключове,руски похвати от самбото и така нататък.Но и удари естествено има,просто който ренира там се очаква,че преди това е тренирал нещо друго или пък ги съчетава и двете.Когато искаш можеш да ми пишеш на ЛС,ще те заведа където искаш,нямаш никакви проблеми.Айде със здраве.
човече в кичука ама къде в кичук по- точно кажи ,за да мога да отида да проверя как стоят нещата е тва ми е e-mail : teribot@abv.bg плз пиши ,благодартя предварително

Teribot , ако искаш ми пиши на Скупе : Canar4ever , Ще те заведа до залата , аз се запознах с Italjet и той ме закара .. та ако искаш да тренираш , просто ми пиши

tuzaro
01-08-2009, 11:08
АЗ се чуда що искаш да станеш файтърс, ти си бил жАлт... :? :?

a3c1M
01-08-2009, 19:08
ММА е най-близко до уличния бой просто гледай по евроспорт шампионат по ММА и виж кво става
Тука пише освен за този спорт и за техники за уличен бой, различни тренировки дори и за бой с нож http://www.mma-bulgaria.com/resources/index/4/1 :)

teribot
01-09-2009, 08:50
Prophecy namerih te v skip ,pi6i kato moje6 :)

Prophecy
01-11-2009, 20:16
Дадох ти

Prophecy
02-17-2009, 19:12
Вече 2ри месец тренирам Кик Бокс и ми е супер айляк , много е хубав спорта .. не се колебайте хич а почвайте да го тренирате :)

krasteva
06-06-2009, 11:26
http://vbox7.com/play:c50a8d0e и този спорт ви харесва .... лелее .... :shock: :shock: :shock:

ZipFail
06-06-2009, 11:48
Това не е спорт, това е селски бой ^

radybt
06-08-2009, 02:29
Това не е спорт, това е селски бой ^
+1 Тоя негро,от клипа даден по-горе,ако го спипа Сахиьоим Ким Унг Чол 8-ми дан,Таекуон-до ITF ще го убие за 3 секунди :D

dshiznit
06-09-2009, 07:26
Това не е спорт, това е селски бой ^
+1 Тоя негро,от клипа даден по-горе,ако го спипа Сахиьоим Ким Унг Чол 8-ми дан,Таекуон-до ITF ще го убие за 3 секунди :D

Точно пък Ким Унг Чол ше умре ако Кимбо го спипа щот тоя е 60кг с мокри гащи.