PDA

View Full Version : Как да променя нещата?



donkihot
11-14-2008, 12:43
здравейте! Много ми е зле..много съм замислена и не мога и не мога да открия отговора на въпроса,който ме измъ4ва...

имам си страхотен приятел,не ходим от скоро...обичаме се,но той сякаш е спрял вече да ме сваля така да се каже,да прави малки неща,с които аз да се чувствам единствена...найстина това ме натъжава и кара да гледам настрани...знам,че ме обича,знам го..! но как да го накарам просто... да действа както беше първите месеци..сякаш вече знае,че съм негова и само него ще обичам и не прави нищо,с което да ме разплаква от радост..а ми липсва това,ужасно много ми липсва...как да му го покажа,как да го накарам да направи нещо? просто...доскучава ми,а го обичам до болка,но искам малко по-страстна любов...писна ми от тази платонична(не точно де) любов...

помогнете ми! дайте ми съвети,моля ви!

Lysit0
11-14-2008, 12:48
3ащо не поговориш с него .......

curka87
11-14-2008, 12:59
Миличка , трябва да знаеш нещо за мъжете- те са изобретателни , докато получат това , което искат, а после започват да ни приемат за даденост и смятат, че вече сме си техни и янма нужда да правят нищо.( е не всички са такива де, има и изключения).
Ако искаш пак да се върне "огъня" , така да се каже, трябва да поговориш с него и да му обясниш, че това ти липсва.
Ако питаш мен (това е доста брутално), мъжете винаги осъзнават какво са имали, когато го загубят.Така, че ако разговорите не помогнат , стресни го малко ( да се почувства заплашен, че може да го зарежеш) и ще видиш колко бързо нещата ще се оправят.
Това ти го казвам от личен опит.

FootballManager
11-14-2008, 13:04
curka87
МнениеПуснато на: Пет Ное 14, 2008 4:59 pm Заглавие:
Миличка , трябва да знаеш нещо за мъжете- те са изобретателни , докато получат това , което искат, а после започват да ни приемат за даденост и смятат, че вече сме си техни и янма нужда да правят нищо.( е не всички са такива де, има и изключения).
+1 аз съм едно от тях(изключенията)

curka87
11-14-2008, 13:06
curka87
МнениеПуснато на: Пет Ное 14, 2008 4:59 pm Заглавие:
Миличка , трябва да знаеш нещо за мъжете- те са изобретателни , докато получат това , което искат, а после започват да ни приемат за даденост и смятат, че вече сме си техни и янма нужда да правят нищо.( е не всички са такива де, има и изключения).
+1 аз съм едно от тях(изключенията)

за това мога само да те поздравя и да ти пожелая и за напред да си все така. Браво. Дано са повече като теб. :)

ivsan4eto
11-14-2008, 13:08
Ако питаш мен (това е доста брутално), мъжете винаги осъзнават какво са имали, когато го загубят.Така, че ако разговорите не помогнат , стресни го малко ( да се почувства заплашен, че може да го зарежеш) и ще видиш колко бързо нещата ще се оправят.
Това ти го казвам от личен опит.

+1. Кажи му примерно, че искаш да си дадете малко почивка, за да се стресне и да се опита да си те "спечели" отново. Мисля, че това ще подейства, ако разговорите непомогнат :)

curka87
11-14-2008, 13:13
+1. Кажи му примерно, че искаш да си дадете малко почивка, за да се стресне и да се опита да си те "спечели" отново. Мисля, че това ще подейства, ако разговорите непомогнат :)

Мдам, винаги действа тоя метод.
Само да усетят, че ще им биеш шута и изпадат в паника и всичко си идва на мястото.
Какво да се прави---мъже. :-D :-D

donkihot
11-14-2008, 13:31
:shock: но как...аз не мога без него..прави сте за всичко,но не може ли просто по някакъв начин да му намекна,а не да го зарежа,защото просто не ми е по силите...какви намеци мога да направя,че да се стесне,без да го зарязвам дори и за малко...

BrokenHeart
11-14-2008, 13:35
Ами просто му кажи, че искаш малка промяна.... Ако не разговорите, не знам какво друго може да помогне...Пък и нищо няма да загубиш, можеш само да спечелиш ;)

ivsan4eto
11-14-2008, 13:45
Ами не е нужно да го зарязваш наистина казваш му, че имаш нужда от малко почивка, да помислиш за себе си и толкова. Ако ти се обажда не вдигай, ако ти пише - не отговаряй и ще усетиш ефекта ;) . А на следващия ден му казваш, че вече си решила...ще помълчиш, за да разбереш реакцията му...и после му кажи, че няма да се разделяте и че го обичаш.

Може и да не ти харесва, но в повечето случаи работи. :)

curka87
11-14-2008, 13:49
Ами не е нужно да го зарязваш наистина казваш му, че имаш нужда от малко почивка, да помислиш за себе си и толкова. Ако ти се обажда не вдигай, ако ти пише - не отговаряй и ще усетиш ефекта ;) . А на следващия ден му казваш, че вече си решила...ще помълчиш, за да разбереш реакцията му...и после му кажи, че няма да се разделяте и че го обичаш.

Може и да не ти харесва, но в повечето случаи работи. :)

отново съм съгласна на 100%.

Това е единствения начин.Никой не ти казва да го зарязваш или да се раздвляте за 1,2 месеця.Тук говорим само да го уплашиш, пък било то и за 2-3 дни.
Повярвай , тая тактика няма грешка!!

curka87
11-14-2008, 13:52
А и бъди сигурна, че това ще му даде урок и ще му държи мокро доста време.И повече няма да има проблем. :)

ivsan4eto
11-14-2008, 14:28
А и бъди сигурна, че това ще му даде урок и ще му държи мокро доста време.И повече няма да има проблем. :)

Така си е. :)

donkihot
11-14-2008, 14:29
благодаря за съветите ви...трудно е да не го чувам всеки ден,тъй като и без това се виждаме по4ивните дни само,защото просто защото у4им на различни места...но ще помисля над мненията ви и да се надявам и действията ми да са добри...благодаря ви мн!

sexa_na_kompleksa
11-14-2008, 15:15
Ако той не внася разнообразие във връзката ви, направи го ти!