PDA

View Full Version : ...Моля за малко мнения и съвети...Как ще постъпите?



Soy_tu_mujer
11-14-2008, 14:04
Здравейте. първо да се извиня за тъпата тема!
Приятеля ми на 16-ти има рожден ден, но събота вечерта ще го празнува. И каза да отида по-рано, за да правим секс...
И ми се иска да му огодя, нали...
Но нямам много желание напоследък още повече, че неизпитвам удоволствие от секса мн мн, не сме го правили много пъти а и след това имам болки в яйчниците, а неискам точно на купона да се чувствам некомфортно. Но знам, че ще ми се нацупи, както винаги... но все пак пък има рожден ден и ще трябва да се задължа, инъче ще изглежда гадно още повече като го иска и като подарък :-D

П.С: По принцип си го правим, нали... но неисках да е точно преди рд-то, защотоо изпитвам болки в яйчниците след това (поне последния път бях така), а и ако това му го кажа ще изглежда, че се 'измъквам' - по негови думи...

Знам, че 'проблема' е глупав, но вие как бихте постъпили все пак?

П.С: Благодаря предварително.

Erica
11-14-2008, 14:12
Никога до сега не съм правила секс по уговорка..."Ела преди купона,да правим секс"...Това ми звучи отвратително...
Постъпи както смяташ,че е правилно :)

Misha91
11-14-2008, 14:15
Никога до сега не съм правила секс по уговорка..."Ела преди купона,да правим секс"...Това ми звучи отвратително...
Постъпи както смяташ,че е правилно :)

На мене също ми звучи някак си като по-график...Пък и кажи му да бъде по-внимателен ,да не те лашка като за последно!

LovelyGirl
11-14-2008, 14:46
Аз бих отишла на лекар за яйчниците..
Попринцип болят само като ти идва,инъче не трябва да те болят,още повече при секс.

Lysit0
11-14-2008, 14:50
Направи както сметнеш за добре.
Но за яйчниците тичкай при чичо док.

nia711
11-14-2008, 15:01
хмм за проблема в яйчниците и аз съм го имала ...не е само преди да ти идва ... попринцип се случва или при по-груба игра или поради други птричини.Според мен ,ако връзката ви е достатъчно сериозна и не се крепи само върху секса,ако ти му споделиш ,той като твое гадже ще те разбере.Разбирасе би му станало гадно нормално е ,защото навиеш ли се за нещо и после не го получиш не е най-приятното нещо , но ако той те обича би ти влязъл в полужението. Това би направил поне моето гадже ,незнам какви са вашите отношения , но ако достатъчно се обичате и връзката не ви не се крепи само на секса значи всичко ще е наред :) просто му кажи или нека бъде по-внимателен когато сте си двамцата :wink:

dqvol_ot_raq
11-14-2008, 15:10
Ами и аз съм имала подобна ситуация...Просто му угодих заради рождения му ден,но на следващия ден му обясних какво става (с мен) и ме разбра...Даже ако тръгне с теб по лекари значи наистина е притеснен за теб... :)

remember_me
11-14-2008, 15:26
az pak si mislq 4e nqma6 problemi s qi4nicite. problemat e 4e na priqtelqt ti e mn golqm i kato go vkara celiqt v tebe i po silno te boli :-o az pone taka si go obqsnqvam za6toto sam imala bolki po vreme na seks poradi tazi pri4ina.

DevilWish
11-14-2008, 15:31
Аз бих отишла на лекар за яйчниците..
Попринцип болят само като ти идва,инъче не трябва да те болят,още повече при секс.
Съгласна съм. Не трябва да го правиш за него само, обаче има рожден ден .. ако искаш да му направиш подарък действай =)

nia711
11-14-2008, 15:35
az pak si mislq 4e nqma6 problemi s qi4nicite. problemat e 4e na priqtelqt ti e mn golqm i kato go vkara celiqt v tebe i po silno te boli :-o az pone taka si go obqsnqvam za6toto sam imala bolki po vreme na seks poradi tazi pri4ina.
+1 това също е една от причините :)

pampers
11-14-2008, 15:40
поговорете с него ако пак си държи на неговото и иска.. вече както ти си решиш моеж да пробвате ама нежно,бавно.. 8-)

Soy_tu_mujer
11-14-2008, 15:41
Нямам никакви проблеми с яйчниците (да чукна на дърво,де)
Просто аз съм тясна, по-слабичка съм, а му е така по големичък на него.. и като го даваме малко по бързичко и така се получава понякога...
не ме съветвайте с лекари...

seduction1mplex
11-14-2008, 15:51
Ти на колко си годинки (въпросът ми има основание) ?

Soy_tu_mujer
11-14-2008, 15:55
На 16 съм, той ще става на 18 :) Но сме заедно от много отдавна (този месец правим 3 години..) въпреки че мънички тръгнахме. (бях на 13) :-D

krem4et0
11-14-2008, 16:02
Заедно сте от 3 години и ти не можеш да му кажеш, че не искаш да правите секс........понякога? Голяма връзка-няма що. Просто му кажи това, което написа и тук. Заради единият секс ли е. Иначе и аз съм ходила по-рано у гаджето, за да правим секс преди купон и е било яко, защото знаем, че имаме 30 минути и всичко е адски експлозивно. Какво пречи да го направите СЛЕД купона, ако не сте много пияни, де?

Soy_tu_mujer
11-14-2008, 16:31
Преди малко ме пита за утре и аз му казах, че утре едва ли, не ми се прави секс утре, просто му обясних по по-деликатен начин... колкото можах, то с него и най-деликатен да си пак ще ти се нацупи..
Tака и стана, неискал повече секс, докато не дойда сама да си го поискам и разни такива,сега ще ми е нервен до незнам кога... Защо веднъж в такава ситуация не ми каже "Няма проблем мило, не се притеснявай тогава" Добре, вярно е, че нерядко се случва да му отказвам, но се опитвам да правя достатъчно за връзката ни,той да е добре, но пък нито веднъж не ми е казвал 'Няма проблем" с усмивка...
Писна ми от нацупени хора около мен

seduction1mplex
11-14-2008, 16:45
На 16 съм, той ще става на 18 :) Но сме заедно от много отдавна (този месец правим 3 години..) въпреки че мънички тръгнахме. (бях на 13) :-D
Хммм странно..питах те понеже на по-малките момичета тазовете са доста по-тесни и може да имат проблеми...само,че ти си колкото мен (на нормална възраст за полов контакт) може би заради размера му те наболява след секс..според мен му угоди на момчето..тва ще е твоята жертва,но отдели и време да му обясниш за болките си (не на РД-то му де,може да му се скапе настроението),но е добре да знае..ти как си издържала даже да не му кажеш до сега..

The_69
11-14-2008, 16:59
6.56 - ставам за даскало
13.05 Той ме взема от даскало и ме води у тях
13. 26- събувам си прашките и правим секс
13. 46 трябва да тръгвам, защототрябва да уча по география. Ако е свършил, свършил, ако не- да лъска...
Sorry, не беше срещу теб, а срещу него- баси и графиците, в това няма нищо еротично, което да те възбуди и предразположи, за да ти е яко-ето защо и не ти се ходи. :-x

По темата
Заради РД ще го направя, но при условие, че сам подготви предразполагаща обстановка и бъде нежен- така поне няя те боли толкова...

pitan4icata
11-14-2008, 19:29
za 3 godi6na vryzka.. se prepolaga 4e si mu spodelila 4e te boli pri seks-1vo,2-ro za 3-godi6na vryzka trq ima lubov,koeto zna4i i razbiratelstvo otdelno za da te bolqt qi4nicite me navqva misylta 4e pronikva prekaleno dylboko.. moje da go pomoli6 da ne vliza tokova dylboko,ili da polzvate lubrikant ,da e po nejen,t.e da go nakara6 da se syobrazqva..smqtam 4e e dostaty4no golqm za da razbere 6tot tva zavisi i ot nego a i edvali iska da ti dostavq bolka vmesto udovolstvie..t.e ne trq ima problem kat mu kaje6 ''mili4ko taka i taka ne iskam da praim seks 6tot 6a me boli posle i ne iskam si skapvam kupona posle'' ,no ne moje da o4akva6 da se zardva i da ti se usmihne se pak mu otkazva6 sex...Na myjete trq po specifi4no da se obqsnava,osobeno za jenskite raboti trq kat na maloumni,ina 4e gi razbirat i mogat da se staraqt ;)
az kogato ne mi se pravi seks si kompensiram s frenska lubov,6tot e mn ne 4estno na ediniq da mu e kofti samo 6tot na dr ne mu e kef ,a takiva ne6ta se slu4vat, vyv vryzkite trq kompromisi..

krem4et0
11-14-2008, 19:35
Когато не ми се прави секс, аз не права НИКАКЪВ секс!!!!

sexmaniaka
11-14-2008, 19:54
Никога до сега не съм правила секс по уговорка..."Ела преди купона,да правим секс"...Това ми звучи отвратително...
Постъпи както смяташ,че е правилно :)
и на мене ми се струва тъпо ... аз скоро ще имам рд всички са поканени преди рождения ми ден да си спретнем ОРГИЯ :D ( само за момичета ) базикам се по добре отиди до чичко доктор ... пак за секса -> ти си приценяш ;)

dqvol_ot_raq
11-14-2008, 19:59
Абе имам чуството че ти мислиш за връзката ви като цяло а той само за секса...Поговори с него и ако продалжава да се цупи и ти му се нацупи.Бахти.... :?

Rebirthing
11-14-2008, 20:04
Заедно сте от 3 години и ти не можеш да му кажеш, че не искаш да правите секс........понякога? Голяма връзка-няма що. Просто му кажи това, което написа и тук. Заради единият секс ли е. Иначе и аз съм ходила по-рано у гаджето, за да правим секс преди купон и е било яко, защото знаем, че имаме 30 минути и всичко е адски експлозивно. Какво пречи да го направите СЛЕД купона, ако не сте много пияни, де?

+1
Не мога да ви разбера бе хора, как така ще те ти каже че се измъкваш, ако те обича и уважава не би казал подобно нещо.