PDA

View Full Version : Съветче



girl789
11-14-2008, 15:16
Харесвам едно момче много.Много исках да се запознаем.Та понеже имаме обща позната тя ни запозна.Още когато се запознахме той си сложи ръката отстрани така като прегръдка ако се сещате.Та минаваме по коридорите поздравяваме се.Когато бях с нея когато излизахме той смигна но не видях на двете или на мен.Проблема ми е че незнам как да му кажа че го харесвам дали се е сетил като се запознахме?Дайте някаква идея не мога да го оставя той да направи следващата крачка защото не го познавам почти и нз може да се окаже по-срамежлив а мен не ме е срам да му призная но въпроса е как?

sexa_na_kompleksa
11-14-2008, 15:19
Не е ли малко за разни "признания", а и сигурна ли си в чувствата си? По-добре се опознайте преди да направиш каквото и да е било. Като за начало може да помолиш общата ви приятелка да излезнете заедно. Ако минат нещата добре, може да си размените телефоните и да се разберете да излезнете пак, но този път само двамата. Избягвай общуването в скайп - там стават само недоразумения...

natedog
11-14-2008, 15:19
Доста слабо вероятно е той да знае че го харесваш, като единственото което си направила е да го поздравиш :-D

girl789
11-14-2008, 15:22
Доста слабо вероятно е той да знае че го харесваш, като единственото което си направила е да го поздравиш :-D
не само го поздравявам ами отидох да се запозная с него не е ли очевидно че ми харесва?А това за излизането с приятелката нея ще я е срам няма да иска плюс това те не са приятели а познати

girl789
11-14-2008, 15:23
Не е ли малко за разни "признания", а и сигурна ли си в чувствата си? По-добре се опознайте преди да направиш каквото и да е било. Като за начало може да помолиш общата ви приятелка да излезнете заедно. Ако минат нещата добре, може да си размените телефоните и да се разберете да излезнете пак, но този път само двамата. Избягвай общуването в скайп - там стават само недоразумения...
какво да е малко?

sexa_na_kompleksa
11-14-2008, 15:24
Използвай всяка възможност да говориш с него и се опитай да се сближите. Но недей да бързаш! Просто толкова пъти съм си патила като съм избързвала... че не е истина. Все пак вие изобщо не се познавате. Външния вид лъже, нали знаеш...

sexa_na_kompleksa
11-14-2008, 15:26
Не е ли малко за разни "признания", а и сигурна ли си в чувствата си? По-добре се опознайте преди да направиш каквото и да е било. Като за начало може да помолиш общата ви приятелка да излезнете заедно. Ако минат нещата добре, може да си размените телефоните и да се разберете да излезнете пак, но този път само двамата. Избягвай общуването в скайп - там стават само недоразумения...
какво да е малко?

Малко рано. 8-) Изпуснала съм една дума. 8-)

Lysit0
11-14-2008, 15:27
Не е ли малко за разни "признания", а и сигурна ли си в чувствата си? По-добре се опознайте преди да направиш каквото и да е било. Като за начало може да помолиш общата ви приятелка да излезнете заедно. Ако минат нещата добре, може да си размените телефоните и да се разберете да излезнете пак, но този път само двамата. Избягвай общуването в скайп - там стават само недоразумения...
какво да е малко?


sexa_na_komplexa,сигурно е имала предвид малко време...

girl789
11-14-2008, 15:27
да права си.. но какво да направя за да се опознаем когато го видя той все бърза за някъде

Lysit0
11-14-2008, 15:29
А не ти ли е идвало на ум,че с неговото 'бързане',се опитва да се измъкне? 8-)

sexa_na_kompleksa
11-14-2008, 15:32
А не ти ли е идвало на ум,че с неговото 'бързане',се опитва да се измъкне? 8-)

И това е варинят. Но и аз нямам много време на даскало. Тъпите междучасия все не стигат и само вървя напред-назад. Така че нищо не се знае... Заговаряй го, когато можеш и по неговите реакции ще прецениш дали си му поне симпатинча или напротив. В краен случай може да му вземеш скайпа и там да си лафите повече. Но аз не съм много "за" тази идея - както казах по-горе - само стават недоразумения...
Посещавай места, на които можеш да го срещнеш.

soul1199
11-14-2008, 15:32
vzemi my tel,skype,izleste nqkude samo dvamata na spokoistvie i 6e razbere6 dali te har.,a toi edva li e razbral,4e ti go har

girl789
11-14-2008, 15:35
А не ти ли е идвало на ум,че с неговото 'бързане',се опитва да се измъкне? 8-)

И това е варинят. Но и аз нямам много време на даскало. Тъпите междучасия все не стигат и само вървя напред-назад. Така че нищо не се знае... Заговаряй го, когато можеш и по неговите реакции ще прецениш дали си му поне симпатинча или напротив. В краен случай може да му вземеш скайпа и там да си лафите повече. Но аз не съм много "за" тази идея - както казах по-горе - само стават недоразумения...
Посещавай места, на които можеш да го срещнеш.
ако искаше да се измъкне нямаше да е толкова дружелюбен и да ми се усмихва + това приятелите му са постояно около него и все идват викат го и не можем да се заговорим нормално и все пак когато се запознахме се заприказвахме тогава беше сам

ND4SPD_f
11-14-2008, 21:51
em pyrvo go poopoznai malko....moje da se okaje 4e ne te kefi tolkova.... a i s vremeto 6te razbere6 kak trqbva da postapi6 ;)

Tedi4ka
11-14-2008, 21:56
ами според мен не можеш изведнъж сега да му го изтърсиш "аз те харесвам" ,защото това според мен на този етап ще го отблъсне просто трябва малко повече време предпожи на приятелката ти да идете някой път на кафе тримата и някой път тя да се оттегли и да каже че има малко работа и така и виж като останете двамата поговорете си намерете обши теми на разговор и тогава с времето според мен ще се получи :)