PDA

View Full Version : Cтруктурата на тежката музика- Help



The_69
11-14-2008, 15:38
Не знам, дали тук има достатъчно запознати хора, но ще помоля за помощ. Трябва да правя презентация по избор и избрах моята да е за структурата на тежката музика и от там за вс стил по 1 изпълнител и ....да..
Значи, много се рових из нета с йеланието си да съм максимално точна и ето какво измъдрих:
-От EarlyM- Shock R, Power M, DooM M, Grunge, Hard R и Progresiv M
- Ot Shock R- Pop M i Industrial M
- ot Industrial M- Nu M
- Ot Power M- Heavy M, a ot Heavi M- Trash i Death. Ot Death- Black M
- Ot DooM M i Deth M- Goth M
- Ot Grunge- Punk
Знам, че не са всички, но поне по- основните... Та ще ви моля, ако имате забележки или важни пропуски да драснете някой и др ред с критика и да поподредите обърквацията. После може да пишете любима група от някой от стиловете(ако може и да го посочите) + тяхна любима песен. Мерси 10х

remember_me
11-14-2008, 15:51
do kolkoto razbrah za6to ne napi6e6 v google - trash metal,dead metal, neo metal , hardcore , jica i o6te mn mn drygi.. 6toto na mene mi izlizat. dava6 na 'mrejata' pi6e6 stila muzika i taka.nadqvam se da sam te razbrala

Scouse
11-14-2008, 16:08
интертесно :-o

Nefarian
11-14-2008, 16:16
Общо заето повечето, което си намерил са големи глупости

schrei
11-14-2008, 16:39
Общо заето повечето, което си намерил са големи глупости 8-)

Norther
11-14-2008, 16:53
От гръндж - пънк ? ПАЗИ БОЖЕ! :D :D Бтв правила съм проект по английски за история на метъла, ако ще ти свърши работа мога да се поровичкам в нета и да ти намеря квото тряа (нямам си работа :D )

Как тръгваш да пишеш за нещо като си нямаш хал хабер от музиката :D ?

Norther
11-14-2008, 16:53
От гръндж - пънк ? ПАЗИ БОЖЕ! :D :D Бтв правила съм проект по английски за история на метъла, ако ще ти свърши работа мога да се поровичкам в нета и да ти намеря квото тряа (нямам си работа :D )

Как тръгваш да пишеш за нещо като си нямаш хал хабер от музиката :D ?

The_69
11-14-2008, 17:08
От гръндж - пънк ? ПАЗИ БОЖЕ! :D :D Бтв правила съм проект по английски за история на метъла, ако ще ти свърши работа мога да се поровичкам в нета и да ти намеря квото тряа (нямам си работа :D )

Как тръгваш да пишеш за нещо като си нямаш хал хабер от музиката :D ?
Би ми помогнало, трябва ми само да схвана кое от какво произлиза, с др ще се оправя, а пиша, защото ми е интересно и искам да го науча и за напред да си имам хабер 8-)

До сега само слушах и 4ат- пат се занимавах с идеология на някои стилове

Nefarian
11-14-2008, 17:26
Hard Rock --> Heavy Metal -----> Thrash Metal, Speed Metal, Power Metal ----> Death Metal -----> Black Metal
ако искаш може да ти ги направя за стилове, които ти трябват