PDA

View Full Version : АДСКИ ПРИТЕСНЕНА ;(



AlcF
11-14-2008, 16:54
Здравейте..;( от мн време се притеснявам и съмнявам за цжетна бременност..зна4и правих секс с приятеля ми но само анален ! Само отзад без кондомм може ли да е станал гаф..идва ми жикъла нормалноо е не знам дали е напълно нормален но ми идва според вассс какво може да е станало адски съм притеснена страх ме е от тест страх ме е от вси4ко разкайвам се и съжалявам безкрайно не рядко срещана ли ое цветната бременност??Моляте помогнете поне психи4ески ;( ;( 17 СЪМ

raichEbaichE
11-14-2008, 17:01
край,брменна си,съжалявам,че трябваше аз да ти го кажа...даже може тризнаци да са...обаче ако сега отидеш,свариш малко вода с един кичур от косата на майка ти вътре и стоиш на глава,докато се вари водата,а след това я изпиеш,може да ти паднат бебетата...надявам се да съм помогнала( :D :D :D )

Nefarian
11-14-2008, 17:12
Може да имаш неспокойни глисти от анален секс

chokolate_girl
11-14-2008, 17:15
Нз дали темата е ебвака но ти да нямаш второ влагалище в ануса? 8-)
Как ще забременееш отзаде ,що за глупост :lol:
отпред трябва момиче,отпред ...само чрез секс отпреде може да забременееш-независимо дали цветно или не)

Rebirthing
11-14-2008, 17:28
За 17 годишна си доста неинформирана и неграмотна.Направи си тест и отиди на гинеколог.

А и от анален секс бебета не стават, като те е толкова страх ще разбереш след девет месеца.Пууу егати хората.

sScream
11-14-2008, 17:29
ЪЪъъ... Ми... на 17 си мамакаму, би трябвало да знаеш, че нестават бебето от анален :D Ъъъ...иначе до колко е срещана цветната бременност немога да дам компетентен отговор ;) Но за успокоение ти казвам, че нищо ти няма..., а тва че те е страх от тест...детски историй :)

P.S
И от орален нестава бебе - за следващата ти тема ;)

scoobydors
11-14-2008, 17:30
Нз дали темата е ебвака но ти да нямаш второ влагалище в ануса? 8-)
Как ще забременееш отзаде ,що за глупост :lol:
отпред трябва момиче,отпред ...само чрез секс отпреде може да забременееш-независимо дали цветно или не)

+ :grin: :D :D :D

savoy
11-14-2008, 17:31
Нз дали темата е ебвака но ти да нямаш второ влагалище в ануса? 8-)
Как ще забременееш отзаде ,що за глупост :lol:
отпред трябва момиче,отпред ...само чрез секс отпреде може да забременееш-независимо дали цветно или не)

Може би влагалището и е свързано с ануса!?! :-o Незнам. Дали е възможно?! :shock: 8-)

boy9
11-14-2008, 17:35
Нз дали темата е ебвака но ти да нямаш второ влагалище в ануса? 8-)
Как ще забременееш отзаде ,що за глупост :lol:
отпред трябва момиче,отпред ...само чрез секс отпреде може да забременееш-независимо дали цветно или не)

+++ не е възможно да се забременее отзад----една от причините за практикуването на аналният секс.

snike
11-14-2008, 17:57
ne si bremenna otzat ni6to ne moje da stane,a za cvetnata ne se sre6ta mnogo 4esto

AlcF
11-14-2008, 18:10
А НЕ СЕ ДОУТО4НИХ ЗНАМ 4Е ОТ АНАЛЕН НЕ СЕ ЗАБРЕМЕНЯВА,НО АКО ТОИ ЛЕКО СИ ГО Е ДОПИРАЛ ДО ВАГИНАТА МИ ????Идва ми цикъла но аз се притеснявам мисля 4е не е то4но както трябва не знам ВНУШАВАМ ЛИ СИ ;( ;( ;( БЕЗ БАЗИЦИ!!

teenems
11-14-2008, 18:16
ти ебаваш ли се аз съм на 13 и зн. че от анален не мои се забременее :-D но чесно казано и аз бих се притеснявала ,макар да знам че не бе могло да се случи ,,но споко не си бременна

Fortuna
11-14-2008, 18:16
ami vnushavas si.Nai-dobre si napravi test,ne e skyp i shte te uspokoi

snejana67
11-14-2008, 18:17
:D може да си първата забременяла след анален секс

chokolate_girl
11-14-2008, 18:24
Не може да се забременее при анален секс,но в случай че има стичане на еякулат (сперма) от ануса към влагалището е възможно да се забременее,но тъй като сте го правили с презерватив,няма начин да си бременна,само си внушаваш.Пък и щом ти идва ,значи не си.АКо си брееменна няма да ти дойде цели 9 месеца :)

therichbitch
11-14-2008, 18:37
NE MOGE6 DA ZABREMENEE6 OT ANALEN SEKS!!!!!!!!

sLadkaTa_LoRi
11-14-2008, 19:00
Е тая печели върха на класацията за най тъпа тема тая вечер :razz: :razz: :razz:
Къде си тръгнала да правиш секс бе.. тцтц ненормална работа :razz:

scyLLa
11-14-2008, 19:09
Нз дали темата е ебвака но ти да нямаш второ влагалище в ануса? 8-)
Как ще забременееш отзаде ,що за глупост :lol:
отпред трябва момиче,отпред ...само чрез секс отпреде може да забременееш-независимо дали цветно или не)
Братле не се заяждам, нищо лично, но като ти чета постовете за тебе всяка тема е ебавка, та се чудех майка ти като те е раждала да не се е ебавала постоянно с доктора?По темата не се забременява от анален секс, ся ако си от чернобил нищо чудно... :D

sLadkaTa_LoRi
11-14-2008, 19:11
Нз дали темата е ебвака но ти да нямаш второ влагалище в ануса? 8-)
Как ще забременееш отзаде ,що за глупост :lol:
отпред трябва момиче,отпред ...само чрез секс отпреде може да забременееш-независимо дали цветно или не)
Братле не се заяждам, но като ти чета постовете за тебе всяка тема е ебавка, та се чудех майка ти като те е раждала да не се е ебавала постоянно с доктора?

т'ва беше много тъпо изказване 8)

summerlove66
11-14-2008, 19:54
OOo yeahh .. aнален секс => цикъл => бременност и то цветна .. по тъпо нещо не съм чувала заклевам се :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

bigZ
11-14-2008, 21:21
Нз дали темата е ебвака но ти да нямаш второ влагалище в ануса? 8-)
Как ще забременееш отзаде ,що за глупост :lol:
отпред трябва момиче,отпред ...само чрез секс отпреде може да забременееш-независимо дали цветно или не)

Може да има вътрешна свръзка м/у гъзЪ и шутката. :lol: :razz: :D

Iv4eTy
11-14-2008, 21:25
Тцтцтц подготвяй се.... не е лесно да се гледат тризнаци, едно от които ще е куче... :-D а пък ако се родят и такива умни като майка си малиииииии :lol: