PDA

View Full Version : Направих едни курвенски истории



angel000
11-14-2008, 16:59
Така, имам си приятел . Във сряда вечерта бях на купон с приятелки и там се запознах с едно много приятно момче. Пих малко и без да искам преспах с него. Просто не можах да му устоя :( Но приятелят ми разбра и аз не знам от къде . когато се видяхме той ми се разкрещя и си замина без да успея да му кажа и една дума :o После му звънях, но не ми вдига. Обичам го много и не искам да го загубя заради глупостта, която извърших под влиянието на алкохола . :o Дайте съвет какво да правя ! :(

П.П. Знам, че постъпих страшно глупаво , няма нужда да ме осъждате и критикувате !!!

Thuglife
11-14-2008, 17:07
Така, имам си приятел . Във сряда вечерта бях на купон с приятелки и там се запознах с едно много приятно момче. Пих малко и без да искам преспах с него. Просто не можах да му устоя :( Но приятелят ми разбра и аз не знам от къде . когато се видяхме той ми се разкрещя и си замина без да успея да му кажа и една дума :o После му звънях, но не ми вдига. Обичам го много и не искам да го загубя заради глупостта, която извърших под влиянието на алкохола . :o Дайте съвет какво да правя ! :(

П.П. Знам, че постъпих страшно глупаво , няма нужда да ме осъждате и критикувате !!!

хоохо :) тоя пич е като мен ;) ами мацко ..нямаш шанс съжалявам :) има и други мъже на тоя свят ;) той няма да ти прости повярвай..колкото по млад толкова по безпощаден :) ..

Neftochimic
11-14-2008, 17:15
тряа да е някав мега компромисен ли незнам... за да ти го прости тва нещо...
опитай се да поговориш с него... обясни му, какво е станало и ако ти прости ще е добре...., ако ли не просто го забрави... защото тва, че си била пияна не ти дава право да се оправдаваш... никой не те е карал да се напиваш.
едва ли ще ти го прости тва нещо, но все пак опитай...
Късмет!

П:П: и ако ти каже да не го занимаваш повече или нещо от тоя род не го питай "защо"...
най много да получиш отговор от рода на - а ти как би се почувствала и как би постъпила, аз ако го бях направи тва нещо... .....или някой друго шамарче :-D

Rebirthing
11-14-2008, 17:24
Връзката ви е приключа 99%.Никой не те е карал да се напиваш, а и изглежда не може да се контролираш.

Bellatrix
11-14-2008, 17:27
Ужасна ти е постъпката... Едва ли той ще ти прости. Опитай се,но шансът е много малък... Поне си извади поука и по нататък не пий по повече от чашка за настроение като си на купон.

savoy
11-14-2008, 17:28
Така, имам си приятел . Във сряда вечерта бях на купон с приятелки и там се запознах с едно много приятно момче. Пих малко и без да искам преспах с него. Просто не можах да му устоя :( Но приятелят ми разбра и аз не знам от къде . когато се видяхме той ми се разкрещя и си замина без да успея да му кажа и една дума :o После му звънях, но не ми вдига. Обичам го много и не искам да го загубя заради глупостта, която извърших под влиянието на алкохола . :o Дайте съвет какво да правя ! :(

П.П. Знам, че постъпих страшно глупаво , няма нужда да ме осъждате и критикувате !!!

1.Тъпа си, че си му изневерила! Едва ли ще се върне при теб!
2.Аз ще ти кажа от къде е разбрал. От приятелките ти! Не се чуди ако накрая тръгне с някоя от тях...

scoobydors
11-14-2008, 17:31
Връзката ви е приключа 99%.Никой не те е карал да се напиваш, а и изглежда не може да се контролираш.

+ :-o

Bellatrix
11-14-2008, 17:34
Така, имам си приятел . Във сряда вечерта бях на купон с приятелки и там се запознах с едно много приятно момче. Пих малко и без да искам преспах с него. Просто не можах да му устоя :( Но приятелят ми разбра и аз не знам от къде . когато се видяхме той ми се разкрещя и си замина без да успея да му кажа и една дума :o После му звънях, но не ми вдига. Обичам го много и не искам да го загубя заради глупостта, която извърших под влиянието на алкохола . :o Дайте съвет какво да правя ! :(

П.П. Знам, че постъпих страшно глупаво , няма нужда да ме осъждате и критикувате !!!

2.Аз ще ти кажа от къде е разбрал. От приятелките ти! Не се чуди ако накрая тръгне с някоя от тях...
+1. Да... Един въпрос: Сигурна ли си, че не са ти сложили нещо в пиенето та чак така си изгубила контрол... Може някоя от приятелките ти да е пуснала някое прахче вътре и да е уредила нещата, за да тръгне с гаджето ти...
ПП. да, написах сценарий за латино сериал...

got2b
11-14-2008, 17:35
Така, имам си приятел . Във сряда вечерта бях на купон с приятелки и там се запознах с едно много приятно момче. Пих малко и без да искам преспах с него. Просто не можах да му устоя :( Но приятелят ми разбра и аз не знам от къде . когато се видяхме той ми се разкрещя и си замина без да успея да му кажа и една дума :o После му звънях, но не ми вдига. Обичам го много и не искам да го загубя заради глупостта, която извърших под влиянието на алкохола . :o Дайте съвет какво да правя ! :(

П.П. Знам, че постъпих страшно глупаво , няма нужда да ме осъждате и критикувате !!!

2.Аз ще ти кажа от къде е разбрал. От приятелките ти! Не се чуди ако накрая тръгне с някоя от тях...
+1. Да... Един въпрос: Сигурна ли си, че не са ти сложили нещо в пиенето та чак така си изгубила контрол... Може някоя от приятелките ти да е пуснала някое прахче вътре и да е уредила нещата, за да тръгне с гаджето ти...
ПП. да, написах сценарий за латино сериал...

+111


ПП. вече си нямаш приятел ;)

NaNa_SladuRana
11-14-2008, 17:37
не може, когато ти изнася да се оправдаваш с алкохола :? носи си последствията за безотговорната постъпка :x

П.П. ти не го обичаш,защото:
1.си постъпила така с него
2.изобщо не ти пука как се чувства,а само се вайкаш за това,че не ти дига,че не те изслушва :?

Thuglife
11-14-2008, 17:43
Така, имам си приятел . Във сряда вечерта бях на купон с приятелки и там се запознах с едно много приятно момче. Пих малко и без да искам преспах с него. Просто не можах да му устоя :( Но приятелят ми разбра и аз не знам от къде . когато се видяхме той ми се разкрещя и си замина без да успея да му кажа и една дума :o После му звънях, но не ми вдига. Обичам го много и не искам да го загубя заради глупостта, която извърших под влиянието на алкохола . :o Дайте съвет какво да правя ! :(

П.П. Знам, че постъпих страшно глупаво , няма нужда да ме осъждате и критикувате !!!

2.Аз ще ти кажа от къде е разбрал. От приятелките ти! Не се чуди ако накрая тръгне с някоя от тях...
+1. Да... Един въпрос: Сигурна ли си, че не са ти сложили нещо в пиенето та чак така си изгубила контрол... Може някоя от приятелките ти да е пуснала някое прахче вътре и да е уредила нещата, за да тръгне с гаджето ти...
ПП. да, написах сценарий за латино сериал...

Ехей много яко...точно като сериал е наистина ;) ...това е масова практика в стиптийз клубовете в сл.бряг :) като влезе някой чужденец му дават екстази..то замайва и ги кара да си дават парите за курвите :) или ги ограбват без да се усетят ;)

snike
11-14-2008, 18:01
Така, имам си приятел . Във сряда вечерта бях на купон с приятелки и там се запознах с едно много приятно момче. Пих малко и без да искам преспах с него. Просто не можах да му устоя :( Но приятелят ми разбра и аз не знам от къде . когато се видяхме той ми се разкрещя и си замина без да успея да му кажа и една дума :o После му звънях, но не ми вдига. Обичам го много и не искам да го загубя заради глупостта, която извърших под влиянието на алкохола . :o Дайте съвет какво да правя ! :(

П.П. Знам, че постъпих страшно глупаво , няма нужда да ме осъждате и критикувате !!!


neznam nqma nikakyv syvet dokato toi ne ti prosti prosto syvetite sa izli6ni


P.S a kak taka bez da iska6 si prespala s nego ti ili iska6,ili ne iska6 :-o

Fortuna
11-14-2008, 18:13
Myjkata gordost...Dai mu malko vreme da se uspokoi i sled tova pogovorete.Ako naistina te obicha shte ti prosti.Uspex! :-)

therichbitch
11-14-2008, 18:45
sorry, no i az mislq 4e nqma da ti prosti...

savoy
11-14-2008, 18:54
Myjkata gordost...Dai mu malko vreme da se uspokoi i sled tova pogovorete.Ako naistina te obicha shte ti prosti.Uspex! :-)

Апф... ти би ли простила на някой ако ти изневери?! (http://prize.bg/savoy)

sLadkaTa_LoRi
11-14-2008, 18:55
Sorry мн ама си яко зле.. е явно вече си го знаеш :x
Нещо тая вечер съм много враждебно настроена 8) обаче тея ваши теми ме разбиват отсякаде и се чудя как може да има такива хора като вас :o
Няма смисъл да ти казвам неща от сорта на: "опитай се да му обясниш".. "кажи му че съжаляваш".. и още тем-подобни глупости :?
Да си внимавала пред кой си разтваряш краката :booooomb:

П.П. Само се надявам скоро да не пуснеш тема от сорта на: "бременна съм" и в още по-лошия случай: "бременна съм, а не знам от кой" 8)

Snowww
11-14-2008, 18:55
Споко миличка, това твоето не е нищо. Аз какви съм ги правила.... малееейййй. :grin: Веднъж спах с един клиент и забременях от него извънматочно, а после спах с жена му. Така, че споко. 8)

А иначе за да се направя и аз на умна ще ти дам съвет. Напълно разбираемо е, че той едва ли би ти простил. Ако не ти прости просто приеми факта, че няма да си с него повече и това ще ти е за урок. 8) Ти си най - яката след мен! Обичам те :-)

ThePowerOfLove
11-14-2008, 19:00
:shock: без да искаш си преспала с него...ОМГ ! Виж ся, колкото и грубо да звучи, не вярвам, че ще ти прости. А ти си направи поуката колко да пиеш на купони ;)

tiodora
11-14-2008, 19:05
mi kato si piqna shto ne hodish laina da qdesh , mi praish sex zad garba na priqtelq ti .. takiva izvineniq piqna sam, sa mnogo slabi i elementarni

summerlove66
11-14-2008, 19:56
Че кво бе секи прай грешки .. Нали за това има и прошката ;) .. Ако найстина държи на тебе тоя човек ще ти прости .. Пък и кво едно преспиване може да няя никво значение .. Зависи към е той .. Аз поне така мисля ..

Letal
11-14-2008, 20:03
Така, имам си приятел . Във сряда вечерта бях на купон с приятелки и там се запознах с едно много приятно момче. Пих малко и без да искам преспах с него. Просто не можах да му устоя :( Но приятелят ми разбра и аз не знам от къде . когато се видяхме той ми се разкрещя и си замина без да успея да му кажа и една дума :o После му звънях, но не ми вдига. Обичам го много и не искам да го загубя заради глупостта, която извърших под влиянието на алкохола . :o Дайте съвет какво да правя ! :(

П.П. Знам, че постъпих страшно глупаво , няма нужда да ме осъждате и критикувате !!!

хоохо :) тоя пич е като мен ;) ами мацко ..нямаш шанс съжалявам :) има и други мъже на тоя свят ;) той няма да ти прости повярвай..колкото по млад толкова по безпощаден :) ..
Няма да ти казвам колко е тъпо това и т.н. Не мисля че имате бъдеще... но дано си си взела поука от всичко станало...

Xrisinka
11-14-2008, 20:13
az bih prostila na nqkoi koito mi e izneveril samo ako naistina go obicham i ako vidq che se razkaiva na 100% za sluchiloto se i che tva mu e poslujilo za urok i nqma da se povtori. taka kato gledam ti se razkaivash nz do kolko si izkrena, no vseki ima pravo na vtori shans .. Uspeh :-)

yozito
11-14-2008, 20:33
Как си преспала "без да искаш" ? :lol:

Iv4eTy
11-14-2008, 21:34
Ами освен да му се извиниш друго не можеш да направиш. Просто да не си мислила с оная си работа, и това извинение с алкохола .... сори ама хич не върви, така както приказваш си личи че алкохола е просто извинение за постъпката ти.
Можеш само да се надяваш да ти прости... :x

lol134
11-14-2008, 22:07
ko da te praq... idvai da te 4ukam..... :-o

cherinka
11-14-2008, 23:02
Връзката ви е приключа 99%.Никой не те е карал да се напиваш, а и изглежда не може да се контролираш.
Да..
и Въобще не си и въобразявай, че РАЗБИРАШ какво му е.
Тук не става въпрос толкова до *изневярата* ти, колкото до наранената му гордост (а може би и чувства).

Не искаше критики, но си ги заслужаваш, защото никой човек, който е от отсрещната страна НЕ би могъл колкото и да иска да РАЗБЕРЕ НАИСТИНА какво му е на другия.
Жива и здрава!

ND4SPD_f
11-14-2008, 23:06
без да искам преспах с него. mn mi e 4udno kak taka prespiva6 s nqkoi bez da iska6....

cherinka
11-14-2008, 23:07
Да, и за това обичам да казвам
СПРЕТЕ АЛКОХОЛА.
има достатъчно наркотици за всички ви. :-)

OCINKO
11-15-2008, 13:23
ami vij na mene za 6tastie ne sa mi izneverqvali ama sigurno ne e ba6 priqtno i zatova ako trqbva da S1M 4ESNA NE U4AKVAI MN PRO6KATA MU ne go presledvai a prosto se opitai da go prev1zmogne6 znam 4e e trudno no ima ne6ta koito dori i sled pro6ka ne mogat da b1dat zabraveni !

ImmortalForever
11-15-2008, 13:37
Без да искам вика :razz: :razz: :razz: ми и той без да иска не ти вдига телефона.. :lol:

Fabolouse
11-15-2008, 13:42
Върви при онзи, с който си забавила обичта си...

jjjjjj6363
11-15-2008, 14:01
zagubi go doverieto svurshi ve4e nqmash budishte sus tozi 4ovek izgubigo za vinagi pove4e nqma da se vijdate me4titeti sus nego sa sasipani izcqlo nikoi ne bi prostil tova priqten den

moon_flower
11-15-2008, 14:10
Аз лично бих простила,но това е от характера ми.Просто съм готова да направя какви ли не компромиси,само и само да запазя любовта.Но това не е при всички хора.За съжаление има голяма вероятност момчето да иска да те вижда дори.Щом не иска да говори с теб,значи едва ли имаш шанс да му обясняваш и да се извиниш.А и все пак постъпката е глупава и наистина си го наранила много.

sssladuranka
11-15-2008, 14:33
никой не ти е наливал аклкохол в устата,сама си си вноновна,но това май го знаеш...та по темата GAME OVER

kiksinka
11-15-2008, 14:33
Postapila si gadno vqrno napravila si go pod vliqnieto na alkohola no zamisli se kolko pati i tvoq priqtel e bil na kuponi i kolko pati e pil no ne ti e izneverqval.Dai mu malko vreme postavi se na negovo mqsto i si pomisli kak bi se po4uvstvala ti.Dano da ti prosti sled vreme a ako go napravi zna4i 4e naistina darji na teb.

Punisherrr
11-15-2008, 14:58
Никой не те е карал да се напиваш, а и изглежда не може да се контролираш.

абсолютно! И от тва вашето ''без да искам'' стават най-големите shitни... :smt075
Как ще обичаш някой и ще си позволяваш такива неща?
...обичате вие...дрънци..
само вашия задник си обичате...

4ujdata_
11-15-2008, 15:20
ние с моито вече бивше гадже се разделихме защтото съм ходила на кафе няколко пъти с други момчета а ти пък 4ак си се из..... с некъф там ЗАБРАВИ просто :P 8)

aka6a_vamp
11-15-2008, 15:47
Пих малко и без да искам преспах с него.
ахаххахаххахаахха :razz: :razz: :razz: :razz: Такива неща не стават без да искаш,мойто момиче!И по-добре остави момчето намира...не го заслужаваш,дори да е най-големия боклук. :)

darla
11-15-2008, 16:00
bez da iska6 prespa s nego zna4i a? :lol:

SuNsEt
11-15-2008, 16:07
Така, имам си приятел . Във сряда вечерта бях на купон с приятелки и там се запознах с едно много приятно момче. Пих малко и без да искам преспах с него. Просто не можах да му устоя :( Но приятелят ми разбра и аз не знам от къде . когато се видяхме той ми се разкрещя и си замина без да успея да му кажа и една дума :o После му звънях, но не ми вдига. Обичам го много и не искам да го загубя заради глупостта, която извърших под влиянието на алкохола . :o Дайте съвет какво да правя ! :(

П.П. Знам, че постъпих страшно глупаво , няма нужда да ме осъждате и критикувате !!!

хоохо :) тоя пич е като мен ;) ами мацко ..нямаш шанс съжалявам :) има и други мъже на тоя свят ;) той няма да ти прости повярвай..колкото по млад толкова по безпощаден :) .. Така е.

MoHuTo
11-15-2008, 16:42
Едва ли ще ти прости повярвай ми! Пък и не виждам ти да го обичаш, ако го обичаше щеше да положиш всичките усилия, които имаш за да говориш с него, а не да седиш и да чакаш да вдигне, колкото там да се каже.. много чудно защо искаш да говорите по телефона, а не го намериш лично? Може би те е страх :?

fentazi
11-15-2008, 18:19
Просто не е трябжало да постъпваш курвински :( . Ако той е мъж на място няма да ти прости. Вземи си поука от цялата работа.

mimsiii
11-15-2008, 18:41
НЕ ПИЙ ПОВЕЧЕ ... Алкохола не ти влияе добре ;)

BurningDesire
11-15-2008, 18:53
. Пих малко и без да искам преспах с него.
Нито си пила малко, нито е било без да искаш, ама карай.
Въобще да не ти пука, станалото-станало, живота продължава, ще си хванеш друг, не си мисли, че на 17 години си изживяла вече единствената и неповторима любов. Колко още ще има....

slaveto1989
11-15-2008, 19:02
и без да искам преспах с него

Бахти тъпото изказване,разбира се че няма да ти прости,ориентирай се към другия хах ,тука вратите са затворени и не тормози момечто повече,виновна си само ти :-x