PDA

View Full Version : Несподелена любов и още нещо!!



beb4yy
11-14-2008, 17:53
ТаКа поредната моя тема да се надяваме не се повтаря :) и дано ви хареса! искам да попитам ВСИЧКИ когато са имали несподелена любов или им се е случвало няколко пъти какъв им е метода на забравяне или въпреки тва продължават ли да се борят макар да няма надежда :( ! П.П: вашите мнения ще ми помогнат БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-k

snejana67
11-14-2008, 17:55
:-) нямала съм несподелена любов :oops:

scoobydors
11-14-2008, 18:00
:-) нямала съм несподелена любов :oops:

Като се замисля и аз не съм имала... :oops:
Така, че не мога да дам адекватен отговор по темата. ;)

curka87
11-14-2008, 18:01
имах една несподелена любов - първата ми любов- докато бях ученичка в гимназията.Аз поне не се предадох в продължение на 5 години да опитвам да го спечеля, но ..... не се получи.Трябваше да се примиря.Болеше много.На мен , обаче , ми помогна много факта , че повече няма да го видя , защото той замина да учи в чужбина. в крайна сметка ми костваше 2 години да го забравя, макар и не напълно.
Сега си спомням за него, но вече не боли.Сега е просто един красив спомен.
Единствено времето и волята ти могат да ти помогнат.

cuv737000
11-14-2008, 18:54
NE SE OTKAZVAI...!!! az ne se otkazax 7 godini nakraq se polu4i :D iii si stana dobra vruzka. oba4e neznam dali davam obektivnoto si mnenie poneje i az sega sum v takuf period deto obi4am edin tupak, a toi mene ne i neznam dali ne go kazvam na tebe, a vsu6nost da iskam da si go vtulpq. istinata e 4e i az neznam kakvo da pravq ;(

Lysit0
11-14-2008, 18:56
:-) нямала съм несподелена любов :oops:

И аз съм така :)
Иначе гледай да се разсейваш и да правиш неща,които обичаш....

sexi_lady_666
11-14-2008, 19:02
amii az chestno kazano provalih vruzkata mi s choveka koito obicham ... golqma sum glupachka i to be6e samo za da mu vurna ot predniq put i sega se chuvstvam mnogo zle ... ne pravete moita gre6ka

jghgh
11-14-2008, 19:08
Времето е лекът и това е. =]
Спомагащите фактори са активните занимания с нещо полезно, запознаването с нови хора, изобщо ...
май е по-лесно да се каже какво не трябва да се прави
-да се заседяваш
-да занемаряваш социалните си контакти и умения
-да спираш да общуваш
-да циклиш тъжни песни и т.н.

Аз изживявам несподелена любов например и... почна се като изтрих всички снимки, изтрих телефонния номер, изтрих скайпа, спрях да му разглеждам профилчетата в сайтовете, изгорих негова хартиена снимка, не си пускам песни, които е пращал той и т.н.
Трудно ми е и предчувствам че пак ще мине дълго време (при първата ми любов ставаше дума за година и половина... :shock: ), но по-добре тъгата да е тихичка, а не сам да се разрушаваш и целия процес да е болезнен.
Така че, щади се. И гледай реалистично на нещата. Ако си далеко от шансовете, няма особен смисъл да се бориш... съжалявам.

Успехи в превъзмогването ^^

Зайо*Байо
11-14-2008, 19:30
Имам .. колкото и да искам да го забравя немога , защото всеки ден го виждам :cry: :cry:

Chefinkaaa
11-14-2008, 20:01
Имах несподелене любов до преди 2-3 години...всеки път се опитвах да го забравя и това ставаше само като не го виждах месеци наред...и си мислех че е забаравен, но уви...като го видех и отново тва чувство... болка в сърцето..подкосяването на краката...само 1 път съм споделяла чувствата си към него ... обаче не беше подходящия момент , той си имаше приятелка в този момент и каза,че и той е заинтересуван.... обаче бил с приятелката.. и така.. после заминах в чужбина...и други момчета.. и всичко премина на приятелски чувства... пък и се хвана с най-добрата ми приятелка... не искам да имам нищо общо с него с него ..нищо повече от приятели :(

ND4SPD_f
11-14-2008, 21:32
ima edin mn hubav deviz po toq povod "ne padai duhom,ne uspee6 li opitai pak"... za da zabravi6 si namira6 nova "jertva"

therichbitch
11-14-2008, 21:38
ТаКа поредната моя тема да се надяваме не се повтаря :) и дано ви хареса! искам да попитам ВСИЧКИ когато са имали несподелена любов или им се е случвало няколко пъти какъв им е метода на забравяне или въпреки тва продължават ли да се борят макар да няма надежда :( ! П.П: вашите мнения ще ми помогнат БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-k
pfffff zaebavam go na sekundata hi4 ne si padam po santimentalnosti 4estno kazano nqma zabravqne ima izparqvane na momenta

PeopleAlwaysLeave
11-14-2008, 21:46
Ами първо беше споделена, след това се превърна в несподелена любов. Все още не съм го преживяла, а мина 1 година от раздялата ни. Но при мен влияние оказва факта, че не сме спирали да си общуваме. От няколко дни насам се реших, че ще продължа напред и ще го преодолея (други неща въздействаха на избора ми). Не е лисно. Даже напротив - много е трудно, но съм сигурна, че с помощта на силна воля и време всичко ще се оправи. Мен ме посъветваха да правя това и аз те съветвам теб същото - не се затваряй в себе си, избягвай срещи и разговори с него, изтрий всички снимки, смс-и, дори телефонният му номер (сигурна съм, че го знаеш на изуст, но все пак изтриването му от указателя е някаква крачка), излизай, забавлявай се, старай се да не мислиш и говориш за него дори с приятелите си, слушай хубава и мотивираща музика (но не сдухващи песни, които ти напомнят за него), запознавай се с нови хора, ако се появи момче и виждаш, че то проявява интерес към теб не го отблъсквай - дори да не се получи нищо сериозно поне ще се разсееш за малко. Няма да те лъжа - никак няма да ти е лесно, но както казах вече - със силна воля и с течение на времето ще успееш да го превъзмогнеш и ще ти остане само спомен за него. Успех !!! :)

beb4yy
11-15-2008, 07:45
Ами първо беше споделена, след това се превърна в несподелена любов. Все още не съм го преживяла, а мина 1 година от раздялата ни. Но при мен влияние оказва факта, че не сме спирали да си общуваме. От няколко дни насам се реших, че ще продължа напред и ще го преодолея (други неща въздействаха на избора ми). Не е лисно. Даже напротив - много е трудно, но съм сигурна, че с помощта на силна воля и време всичко ще се оправи. Мен ме посъветваха да правя това и аз те съветвам теб същото - не се затваряй в себе си, избягвай срещи и разговори с него, изтрий всички снимки, смс-и, дори телефонният му номер (сигурна съм, че го знаеш на изуст, но все пак изтриването му от указателя е някаква крачка), излизай, забавлявай се, старай се да не мислиш и говориш за него дори с приятелите си, слушай хубава и мотивираща музика (но не сдухващи песни, които ти напомнят за него), запознавай се с нови хора, ако се появи момче и виждаш, че то проявява интерес към теб не го отблъсквай - дори да не се получи нищо сериозно поне ще се разсееш за малко. Няма да те лъжа - никак няма да ти е лесно, но както казах вече - със силна воля и с течение на времето ще успееш да го превъзмогнеш и ще ти остане само спомен за него. Успех !!! :) същата работааа и мойта беше споделена после несподелена

depressedgirl
11-15-2008, 08:05
много е гадна несподелената любов мислиш си че имаш шанс а оставаш само с надеждата.Боже толкова сам страдала заради едно момче което само ме баламосваше че изпитва нещо към мен ,а ваобще не беше така просто искаше да спи с мен когато аз не пожелах тои ме отряза по жесток начин бях съкрушена все още си спомням колко бях наранена и депресирана имах чувстото че светът се е стоварил върху мен отначало не можех да го преживея но с течение на времето ако не виждаш този човек всичко утихва срещаш се с други хора и да той е забравен за мен но болката никога не я забравих
Незнам дали за вас е така едни явно забравят всичко други не
но с времето всичко би трябвало да утихне
Според мен една несподелена любов може да се забрави с една прекрасна любовна връзка в която си напълно щастлив и получаваш тази любов която не си получил в тази несподелена любов
Но както казах по горе аз човека забравих ,но не й болката

sexa_na_kompleksa
11-15-2008, 08:34
Ами първо беше споделена, след това се превърна в несподелена любов. Все още не съм го преживяла, а мина 1 година от раздялата ни. Но при мен влияние оказва факта, че не сме спирали да си общуваме. От няколко дни насам се реших, че ще продължа напред и ще го преодолея (други неща въздействаха на избора ми). Не е лисно. Даже напротив - много е трудно, но съм сигурна, че с помощта на силна воля и време всичко ще се оправи. Мен ме посъветваха да правя това и аз те съветвам теб същото - не се затваряй в себе си, избягвай срещи и разговори с него, изтрий всички снимки, смс-и, дори телефонният му номер (сигурна съм, че го знаеш на изуст, но все пак изтриването му от указателя е някаква крачка), излизай, забавлявай се, старай се да не мислиш и говориш за него дори с приятелите си, слушай хубава и мотивираща музика (но не сдухващи песни, които ти напомнят за него), запознавай се с нови хора, ако се появи момче и виждаш, че то проявява интерес към теб не го отблъсквай - дори да не се получи нищо сериозно поне ще се разсееш за малко. Няма да те лъжа - никак няма да ти е лесно, но както казах вече - със силна воля и с течение на времето ще успееш да го превъзмогнеш и ще ти остане само спомен за него. Успех !!! :) същата работааа и мойта беше споделена после несподелена

И при мен така... Разделихме си преди 4 месеца, а аз те първа си поставям за цел да го забравя... Изтрих хронологияа в скайпа, смс-ите... И гледам да не мисля за него, и да продължа напред... Просто друг начин няма...

beb4yy
11-15-2008, 08:38
мерси за пореден път се обеждавам че хората тук са номер 1 :grin:

Drebs
11-15-2008, 09:18
Бфф това е много гаден филм. Амии какво да кажа-това нещо не го пожелавам и на най-големия си враг. Моята история беше три години и дори до ден днешен не знам дали беше несподелена любовта ми. Рано или късно всеки преживява такъв момент,но пътя е много труден. Събуждаш се,отваряш щорите,виждаш слънчевия,хубав ден и си казваш,че от днес се променяш,променяш намеренията и чувствата си към този човек. Излизаш,разсейваш се,забавляваш се,прибираш се и хоп пак се сещаш за него. Случвало ми се е през тези три години да ходя по 2-3-4 месеца с някое друго момче ии изобщо да не се сещам за човека X. Хубави моменти,споделени чувства,мислиш си,че вече си забравил определения човек и след известно време - пак назад,назад,назад до минус безкрайност. Никога няма да забравя,когато отдавна не бях мислела за човека X и вървях с едно момче,с което ходех ии се държахме за ръка,при появата му,пуснах приятеля си и се разплаках. Естествено излъгах,че е заради вятъра.
Имаше моменти,в които бях напълно убедена,че съм го превъзмогнала,но той отново стоеше пред вратата ми. И така минаваха часове,дни,месеци,години и започнах да губя представа за реалното време,за реалната себе си и реалните си приятели. Сякаш имах очи само за него,потъпквах себе си всеки ден. Молех се,унижавах се,самонаказвах се. Събуждала съм родителите си с викове насън (балнуване),цялата изпотена,с температура,трепереща и крещяща името му. Когато целувах друг беше със затворени очи и не защото бях толкова влюбена,колкото ми пареше отражението в очите му на друг човек. Спах на възглавницата на друг,напоена от сълзи изляти не за него,а пак за момчето X. И осъзнах,че не е честно като лъжа себе си,да лъжа и други хора,които наистина държаха на мен и ме обичаха. И така .. прекарах 1 година съвсем сама,затворена в себе си .. без сериозни връзки,само кратки авантюри .. бях се настроила отрицателно към цялото мъжко общество. Е да,имаше доста обърнати чашки,доста взети наркотици (дори и леки),уж да ми помогнат,но напразно. И незнам,и аз не мога да си обясня как започна да избледнява спомена за него. Да,не мога да отрека,че всеки път когато ми се обади или го видя и се заговорим се разстройвам,но не е както преди. Доказателство за това е,че той сега иска да е с мен,не спира да ме моли,но не искам да се връщам назад,а и вече в мислите и сърцето ми присъства друг човек. Въпреки,че най-близките ми хора все ми повтарят,че рано или късно,дори след 10 години аз пак ще съм с момчето X,явно защото бяха свидетели на рядко срещана несподелена любов.
Та,нормално е да те боли,особено ако това е първата ти голяма любов,но така само си каляваш характера. Рано или късно,ще го преодолееш. Въпрос на време е. Те по-нагоре казаха: разсейвай се-с различни занимания,направи промяна в стаята си,във външния си вид и така .. настрой се към положителни промени.
Желая ти успех. (hug)

beb4yy
11-15-2008, 09:37
Бфф това е много гаден филм. Амии какво да кажа-това нещо не го пожелавам и на най-големия си враг. Моята история беше три години и дори до ден днешен не знам дали беше несподелена любовта ми. Рано или късно всеки преживява такъв момент,но пътя е много труден. Събуждаш се,отваряш щорите,виждаш слънчевия,хубав ден и си казваш,че от днес се променяш,променяш намеренията и чувствата си към този човек. Излизаш,разсейваш се,забавляваш се,прибираш се и хоп пак се сещаш за него. Случвало ми се е през тези три години да ходя по 2-3-4 месеца с някое друго момче ии изобщо да не се сещам за човека X. Хубави моменти,споделени чувства,мислиш си,че вече си забравил определения човек и след известно време - пак назад,назад,назад до минус безкрайност. Никога няма да забравя,когато отдавна не бях мислела за човека X и вървях с едно момче,с което ходех ии се държахме за ръка,при появата му,пуснах приятеля си и се разплаках. Естествено излъгах,че е заради вятъра.
Имаше моменти,в които бях напълно убедена,че съм го превъзмогнала,но той отново стоеше пред вратата ми. И така минаваха часове,дни,месеци,години и започнах да губя представа за реалното време,за реалната себе си и реалните си приятели. Сякаш имах очи само за него,потъпквах себе си всеки ден. Молех се,унижавах се,самонаказвах се. Събуждала съм родителите си с викове насън (балнуване),цялата изпотена,с температура,трепереща и крещяща името му. Когато целувах друг беше със затворени очи и не защото бях толкова влюбена,колкото ми пареше отражението в очите му на друг човек. Спах на възглавницата на друг,напоена от сълзи изляти не за него,а пак за момчето X. И осъзнах,че не е честно като лъжа себе си,да лъжа и други хора,които наистина държаха на мен и ме обичаха. И така .. прекарах 1 година съвсем сама,затворена в себе си .. без сериозни връзки,само кратки авантюри .. бях се настроила отрицателно към цялото мъжко общество. Е да,имаше доста обърнати чашки,доста взети наркотици (дори и леки),уж да ми помогнат,но напразно. И незнам,и аз не мога да си обясня как започна да избледнява спомена за него. Да,не мога да отрека,че всеки път когато ми се обади или го видя и се заговорим се разстройвам,но не е както преди. Доказателство за това е,че той сега иска да е с мен,не спира да ме моли,но не искам да се връщам назад,а и вече в мислите и сърцето ми присъства друг човек. Въпреки,че най-близките ми хора все ми повтарят,че рано или късно,дори след 10 години аз пак ще съм с момчето X,явно защото бяха свидетели на рядко срещана несподелена любов.
Та,нормално е да те боли,особено ако това е първата ти голяма любов,но така само си каляваш характера. Рано или късно,ще го преодолееш. Въпрос на време е. Те по-нагоре казаха: разсейвай се-с различни занимания,направи промяна в стаята си,във външния си вид и така .. настрой се към положителни промени.
Желая ти успех. (hug) ДОста тъжта история половината неща ми се случват и на мен но най боли държанието от отсрещната страна разрязва като нож ! скоро имам рд а имам чуството че ще бъде най гадния :-# ми но все пак мерси прегръдка и за теб :smt003

m3ch3ncee
11-15-2008, 09:49
Значи..имала съм несподелена любов и е адски гадно когато обичаш някой,а той не ти отвръща със същото.. :( Мъчих се по всякакъв начин да го забравя,излизах с други момчета,макар да не съм чувствала нищо към тях но..не ми мина.Просто неможах да го забравя и продължих да се боря,макар че знаех,че няма никаква надежда..Даже и сега продължавам да го харесвам,а той си е със друго момиче..Все още не съм го забравила и незнам каъв метод има за забравяне...дано с времето ми мине :?

krem4et0
11-15-2008, 09:53
Просто прехвърлям любовта си на друг обект.....Сега сериозно. Имала съм много несподелени чувства. Любов е малко силно казано, но за мен в определен етап това е значело именно любов. Знам, че е банално, но времето и разстоянието помагат. Разбира се, че винаги те гложди въпросът "защо не ме харесва", "какво ми има?", но не бива. Просто хората са различни и ти, колкото и да си невероятна, не можеш да се харесаш на всички. Просто продължаваш да търсиш, да живееш, да се надяваш и все някога ще те споходи споделената любов.

Vesk0u
11-15-2008, 09:54
Имал съм 4 несподелени любови и сега май съм на път да имам 5-та --- Дано греша... Отвратително е... какво повече да кажа... харесваш някое момиче ужасно много, но знаеш, че никога неможе да бъде твоя. Не го пожелавам на никой и завиждам на тези, който никога не са го въобще почувствали, защото аз никога не съм познавал взаимната любов...

beb4yy
11-15-2008, 10:03
защото аз никога не съм познавал взаимната любов... тъжно :(

ImmortalForever
11-15-2008, 12:48
Ами до 7 клас все несподелени любови съм имала, даже една беше 3 години..Метода е да срещнеш споделена.После и тя ще свърши и ще търсиш друга и така цял живот..Настрой си антените на тази честота и давай..

jjjjjj6363
11-15-2008, 14:17
nai lesniq na4in da zabravish 4ustvata si kum daden 4ovek da go mrazish obratnoto na lubovta

jjjjjj6363
11-15-2008, 14:18
nai lesniq na4in da zabravish 4ustvata si kum daden 4ovek da go mrazish obratnoto na lubovta

jjjjjj6363
11-15-2008, 14:18
nai lesniq na4in da zabravish 4ustvata si kum daden 4ovek da go mrazish obratnoto na lubovta

beb4yy
11-15-2008, 18:10
оххх да знаете кво е да гледате някой с друг как боли да го виждате в скайп а да не му пишете щото знаете че не трааа и имате достойнство така боли :cry:

ANTIHUMAN
11-15-2008, 19:03
nai lesniq na4in da zabravish 4ustvata si kum daden 4ovek da go mrazish obratnoto na lubovta

Мисля, че не си прав/а! :) Аз харесвах човека Х, но той мен, не. Не мога да мразя човек до който вчера съм казвал: ,,Обичам те!'' макар и несподелено! Приятели сме, но още ме боли за този човек. 9 месеца харесвам това дете, шанс със него нямам, но не мога да го забравя!
Приятели сме и бих сторил и невъзможното за човека Х! :)

Омразата е за слабите!!!

DevilWish
11-15-2008, 19:16
Бях мноооого малка :Д И тъпа :Д ;)))
Ама как го забравих . . емииииииииии просто спрях да го виждам толкова често и след това се оказа, че ходя с момче, което е било в неговият клас, а аз даже не съм го била забелязала, заради това глупаво момче.Помисли си дали си заслужава ;) Ако е от тези 'плейбойчета' хич не се занимавай, ако не искаш да си 'поредната в списъка' ;)

6o6kotooo
11-15-2008, 19:30
охх мии отдавна съм имала ...ем боря се боря се накраяя вече се отказвам

amdinside
11-15-2008, 19:44
И аз да се намеся. Ами ужасно, не го пожелавам на никого, наистина. От 1 година ме мъчи едно момиче.Още по-лошо е, че е от моя клас.Преди време наистина много, ама адски много го изживявах, защото нещата започнаха блокове в скайп, избягване на разговор с мен и пр. Накрая си признах, че
я харесвам. Оттагава, може би стана още по- лошо. В училище разговаря с мен само когато мога да и свърша работа. Почвам да се чувствам като роб. :D
Но като си е решила да ходи с оня пич, живи и здрави да са !


P.S. Каква любов, колко мъка ... 8-)

beb4yy
11-15-2008, 21:26
НАй-великото нещо любовта но и най-болезненото пазете го за да не съжалявате както аз сега :-#

punkrock
11-15-2008, 21:37
Emi vseki pyt e nespodelena, nz kakvo da ti kaja :D

stop_looking_at_me
11-16-2008, 01:11
Хмм... няколко пъти ми се е случвало да си харесам някой и да не се получи нищо... но това не го наричам "несподелена любов." Никога не съм имала проблем да забравя тези момчета и да продължа напред ;). Просто никога не ми е пукало за тях

Моментната ми ситуация най-много се доближава до "объркана любов" ахахах или "и двамата не знаем кво става" просто защото не мога да повярвам че е "несподелена" и няма как просто. Преди 3 години (без точно! 1 месец) се запознах с него и смея да кажа че беше любов от пръв поглед... за мен. След време видях че последният му блог в интернет е бил от нея вечер, точно за мен и как сме се запознали хихи като предишните бяха само за футбол... така че може и за него да е било така. Накратко... аз го отрязах защото бях глупачка.... след това той ме отряза.... 2 месеца по-късно почна пак да ме "закача"... аз го игнорирах... до началото на тази година... когато пак станахме приятели... виждаме се на партита... говорим си... но само си играем един с друг. Един ден флиртува с мен, на следващият е абсолютно студен. Същото го правя и аз, но без да се усещам. И сега сме в такава ситуация че той ме ревнува и се дразни... и ме кара аз да си платя като ме наранява по най-долния начин.... с лъжи и слухове!!! направооооо... като го хвана и ще го утрепя... с целувки! ахахахахах.

Че така де... никога не се отказвай, особено ако сте имали дори и минимално малко чувства един към друг, защото те трудно си отиват.
Друг е въпроса, ако момчето не изпитва абсолютно нищо към теб... това предполагам е кофти, но аз не мога да помогна с друго освен с шоколад? :grin:

Miimiinka
11-16-2008, 08:00
ТаКа поредната моя тема да се надяваме не се повтаря :) и дано ви хареса! искам да попитам ВСИЧКИ когато са имали несподелена любов или им се е случвало няколко пъти какъв им е метода на забравяне или въпреки тва продължават ли да се борят макар да няма надежда :( ! П.П: вашите мнения ще ми помогнат БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-k
Ми..мила,когато имам "несподелена любов",няма метод за забравяне.Просто отначало раната е голяма и само за това мисля,че го няма до мен и,че не ми споделя чувствата.Но след врече почвам да забравям.

Polska
11-16-2008, 08:47
Еми моята не беше несподелена, но аз си я направих такава. В началото бяхме заедно и всичко си беше супер. Но после се разделихме по негова вина...всъщност това няма голямо значение, защото човека си ми поиска втори шанс....а аз не знаех какво да кажа, беше ме страх, че пак ще се повтори същото, и когато се реших да поема риска, той не ми говореше. Аз още съм си хлътнала по него, но сме само приятели, виждаме се всеки ден, което е много гадно....понякога флиртуваме и така, но когато реших да направя последен опит да се съберем, ми казаха, че той обичал моя много добра приятелка....и все още се опитвам да си обясня как за 3 месеца можеш да забравиш някого и да обикнеш друг...
А за забравянето нищо не мога да кажа, защото аз още не съм намерила начин за това, но предполагам, че с времето чувствата ми ще отшумят...а при мен за сега действа метода на "приемането"....приех, че го обичам...приех, че нямам шанс....приех, че обича нея, и може да се каже, че се чувствам малко по-добре.
Успех в забравянето. :)

gPa3HuTeJl
11-16-2008, 08:51
Удрям си главата с вратата на хладилника докато не спр1 да мисля за момичето - спрЪ ли значи Mission Completed

mickelangelo
11-16-2008, 09:50
ами времето ... единствено от него ми минава ... и може би ... Айкидо .. трябва да имаш с какво да се занимаваш иначе постоянно мислиш за 1 и също нещо ...

xpici
11-16-2008, 09:55
Надеждата умира последна...;p 8-) .. и тя докато умре туко виж съм забравила .. :-)

HePeAJIeH
11-16-2008, 10:01
спира да ми пука за мацката- в повечето случаи като попадна на несподелена любов попадам и на тъпо момиче

beb4yy
11-16-2008, 10:14
Добре вчера например на човека който обичах му беше гадно и АЗ ВЕДНАГА СПОКОЙНО :? ПАК СЕ УНИЖИХ СЛЕД ТЪПОТО МУ ДЪРЖАНИЕ АЗ ГО УСПОКОЯВАХ НО НИЩО ТВА НЕ БЕШЕ ВСИЧКО ! ТОЙ МИ ВИКА КВОТО И ДА КАЖЕШ Е СЕ ТАЯ ГОВОРИ ТАКА НА ГАДЖЕТО ТИ И МИ РАЗПРАА АЕ ПАЛИ :shock: :? А КАКТО РАЗБРАХТЕ ОТ ПО ГОРЕ СЕ ДЪРЖАХ ЧОВЕШКИ ТА ДАЖЕ УПОКОЯВАХ ПОЧУСТВАХ СЕ КАТО БОКЛУК :(

П.п : кажете мнения

pikLaA
11-16-2008, 16:56
ами всъщност и аз съм нямала несподелена любов :)
харесвах едно момче 2 години и преди една седмица се целунахме. Иззлязохме веднъж на кафе , нацелувахме се и се погушкахме. След това всичко сварши ... :] (за него) !
Толкова много съм чакала тези целувки....макар и да бяха малко.. да не ми стигнаха все пак получих това което исках :P и пак ми е гадно щото се чувствам използвана.. не използвана ами някво такова гадно ми е... всички негови фр ме харесват а само той не ме иска ;[ даже казал на единия си фр който ме харесва, че вече не ме искал .. и казал нещо от сорта че се бъзикал оная вечер когато се целунахме :? Апък ся само да се върне при мен ш го напрая крив и щастлив 8-)
така, че моето мнение е да се разсейваш по някакав начин.. просто не мисли за дадения човек ! :)

krisiiiiito
11-16-2008, 17:05
имала съм.. и като се замисля сега просто не ога да се позная по това време хваща ме смях че съм била толкова безрасъдна и съм мислила така защото осъзнах че просто не си е струвало за един глупак.. но така е сърцето не пита.. само времето лекува несподелената любов.. нищо друго.. само времето..времето..времето

cassidi
11-16-2008, 17:47
Имала съм само веднъж и то в периода,в който бях доста пълничка и...нямах нищо общо с това сега...трудно я преодолях,но това момче,по което страдах сега иска да излизаме :-D

beb4yy
11-16-2008, 19:23
имала съм.. и като се замисля сега просто не ога да се позная по това време хваща ме смях че съм била толкова безрасъдна и съм мислила така защото осъзнах че просто не си е струвало за един глупак.. но така е сърцето не пита.. само времето лекува несподелената любов.. нищо друго.. само времето..времето..времето ДаМ тва накрая ми хареса :)

slunchiceto0
11-18-2008, 13:13
мм нямам методи..случвало ми се е,но с времето всичко минава...само то спира болката..или просто си насочвам вниманието върху нещо или някой др..който ще ме разсее:)

beb4o94
11-20-2008, 13:39
мила повярвай ми несподелената любов трудно се забравя :smt089 ако наистина обичаш някого трудно ще се отървеш от чувствата си гадно е и много боли адски много!:cry: Аз все още не съм намерила начин и може би скоро няма да намеря :cry: Разсейването с други неща е само моментно! Един ден си казваш ще спра до го обичам,животът е пред мен,забавляваш се,опитваш се да го забравиш.И после отново идва момент (по закона на гадостите) в който го срешаш някъде,той започва да ти пише в скайп, или съдбите ви просто се преплитат по някакъв начин .И дори да искаш няма как да го избегнеш!Отово започваш да мислиш за него ,да го желаеш,да го сънуваш ,да мечтаеш за него... :cry: :cry: :cry: .. а той да не знае за чувствата които изпитваш!Трудно е да обичаш някой ,който знаеш че не можеш да имаш :cry: Но все пак надеждата наистина умира последна!Няма невъзможни неща!Не се предавай! Тайничко се надявай че някога ще бъдете заедно с твоя човек

sentient_
11-20-2008, 13:47
ТаКа поредната моя тема да се надяваме не се повтаря :) и дано ви хареса! искам да попитам ВСИЧКИ когато са имали несподелена любов или им се е случвало няколко пъти какъв им е метода на забравяне или въпреки тва продължават ли да се борят макар да няма надежда :( ! П.П: вашите мнения ще ми помогнат БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-k
Ами срещнах нова - СПОДЕЛЕНА

beb4yy
11-21-2008, 21:18
мерси за коментарите просто е отчайващ случай :cry:

xpici
11-21-2008, 21:21
май да 8-)

punkrock
11-21-2008, 21:24
Ем да трудно е, но няма как, примиряваме се и продължаваме напред. На мен пак ще ми остане малката надежда, но.... Нищо не се знае, може пък някой ден да се получи ? :)
Но засега продължавам напред.

slun4ice_90
11-22-2008, 13:46
ТаКа поредната моя тема да се надяваме не се повтаря :) и дано ви хареса! искам да попитам ВСИЧКИ когато са имали несподелена любов или им се е случвало няколко пъти какъв им е метода на забравяне или въпреки тва продължават ли да се борят макар да няма надежда :( ! П.П: вашите мнения ще ми помогнат БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-k Плачех дни на ред и бях адски дересирана,но го преживявам и после се оправям..Времето понякога лекува,но не може да ни помогне напълно да забравим човека...Поне при мен е така.. :?

.. DeViL mAy CrY ..
11-22-2008, 14:20
Когато знам че нямам шанс със него аз пак скрито се надявам нещо да стане.Само времето може да ми помогне :)

pIsaNcHoOo
11-22-2008, 14:34
Понякога не се забравя и с нова споделена ... мноого време лекува ...

Lyubeto
11-22-2008, 14:38
Zaradi tazi moq nespodelena lubov , zarqzah momche s koeto imah dosta dylga vryzka .Bqh s choveka , koito uj imashe chustva kym men , no na vtorata sedmica me skysa. Stradah dosta , ne izlizah , gledah depresirashti filmi , placheh i qdqh mnogo techen shokolad .Sled izvestno vreme tochno tozi syshtiq chovek reshi pak da me potyrsi ,a az veche bqh s drugo momche . I nego zarqzah zaradi nespodelenata mi lubov s obeshtaniqta otnovo che iska tozi put naistina da e s men i che se e promenil . E ne se beshe promenil .Izlizahme , flirtuvahme , dori se i celuvahme , a toi zad gyrba mi izlizashe i s drugi.Az go revnuvah a na nego ne mu pukashe i syotvetno zamazvashe polojenieto s tva che te ne oznachavali tova za nego koeto sym oznachavala az .V syshtoto vreme razbra , che moje bi shte ima dete ot drugo momiche.Az bqh tam , bqh do nego i go uspokoqvah che vinagi shte sym do nego dori i deteto naistina da e negovo. Sled nqkolko meseca v tova systoqnie nai posle uspq da me vkara v legloto si , a na sutrinta prosto me zarqza. Neznam kak se sym go preudolqla , no mislq che veche izpitvam samo sujalenie kym nego i obvinqvam bezkraino mnogo sebe si .

babytuy
11-22-2008, 14:56
ВРЕМЕТО лекува или ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ! :)

beb4yy
11-22-2008, 21:38
миии нее на мен времето не ми помага !!! ма гадното е че проблема на всички е любовта търсят се начини но понякога не помагат и те :?

babytuy
11-23-2008, 08:03
Триеш всички негови снимки... Всичко, което ти напомня за него... Не ходиш на места на които той ходи и на които сте били заедно и имаш спомени с него... Хвърляш всичките му подаръци... Намираш си нова компания... Напиваш се с тях... Натискаш се с момчета... Излизаш възможно най-много... Не киснеш на компа или ако седиш само да си видиш темите в Тийна или да пишеш на някоя фр нещо! 8-) Намираш си някой сладур за гадженце и си прекарваш уникално яко с него! Колкото по-яко толкова бившия ти става по-безразличен! :D Пробвай! Само гледай да не станеш курва, че тогава лошо! :razz: Иначе помагат повечето неща, но със граници! 8-)

beb4yy
11-23-2008, 08:06
абе човек нямам сили да го блокна ти за по сериозни неща говориш :( когато съм готова ще опитам дано стане

MakeMeFeel
11-23-2008, 09:41
абе човек нямам сили да го блокна ти за по сериозни неща говориш :( когато съм готова ще опитам дано стане

И аз бях така ... Но го блокирай ... повярвай ми ще ти бъде гадно , но после ще видиш колко по-лесно е така. Имай малко воля !

LqPi7oO
11-23-2008, 09:45
болката не отминава просто с времето свикваш с нея :) така 4е не мисли за него и с времето ще отмине всичко

Desir3
11-23-2008, 12:32
Според мен една несподелена любов в повечето случаи се помни много по-дълго отколкото една споделена и изживяна (завършила по тъп начин например).
Както беше споменато в някои мнения, болката не си отминава, винаги си я има, а този човек завинаги ще има място в спомените и сърцето ти.
Много хора препоръчаха изтриване на всичко свързано с него, но не мисля, че това е начина...да таиш всичко в себе си, защото в един момент то ще изригне! И аз едно време забутах песните от мойта нещастна любов в една папка, и сега, години след случката, като чуя само нота от някоя такава песен настъхвам... :shock:
Просто трябва да се опиташ да продължиш живота си напред, без драстични промени от сорта на затваряне в себе си или напротив-отдаване на мимолетни контакти със сексуална цел (за едното *бане). Старай се да не виждаш човека толкова често и да си поставиш цел в живота, различна от взаимното ви бъдеще, на която ще наблегнеш. Не гарантирам, че ще стане от раз, дори съм сигурна, че както се казва
'няма незаменими хора', но има 'незабравими' .... :oops:

beb4yy
11-23-2008, 21:07
абе човек нямам сили да го блокна ти за по сериозни неща говориш :( когато съм готова ще опитам дано стане

И аз бях така ... Но го блокирай ... повярвай ми ще ти бъде гадно , но после ще видиш колко по-лесно е така. Имай малко воля ! може и да е така ноо блокнах издържах два дена и до там :? пак същотото а кат виждам на скайп му снимката с гаджето и обичам те ми се къса сърцето

PoisoNGirL
11-24-2008, 00:34
I az imah edna takava liubov,koqto si misleh,che nikoga nqma da zabravq.No uspqh i znaesh li kak:Prestanah da go vijdam,opitvah da se izbegna vsqkakvi sreshti,da podpitvam za nego i ako moga da ne mislq.Kato mi se slucheshe se razseivah s neshto drugo.Sreshtnah drugo momche,koeto s vremeto mi pomogna da go zabravq i se okaza,che onova e bilo prosto liubov,a ne golqmata.Liubov se zabravq samo s druga.

f0rever
11-25-2008, 23:23
:D хаха моята несподелена любов беше ,като бях малка 5клас :-D не ,че сега съм мн голяма, но тогава доста неща не ми бяха ясни с времето спира да боли от несподелената любов ,но мн трудно се забравя ...всеки рано или късно ще срешне своята несподелена любов според мен

DeSiTo0o
11-26-2008, 19:49
mi az i v momenta sum v takova sustoqnie.. mii prosto se pravq 4e ne mi puka a puk kakvo mi e az si znam... s vremeto 6te mi mine :P