PDA

View Full Version : не искам да се оставям..



ElinoOor
11-14-2008, 17:58
Винаги съм търсила обич и подкрепа в другия пол ,но напоследък момчетата около мен започнаха твърде бързо да се отдръпват преди да се осъзная и да направя каквото и да било. Приятелят ми ме заряза,защото реши за по-равилно да тича при другата нищо ,че сме заедно доста време то ест бяхме заедно.. най-добрият ми приятел също изведнъж прекъсна всякакви контакти с мен ,а ми беше като изповедник всичко споделяхме и решавахме взаимно проблемите си ,а сега просто ме подминава. Докато бяхме заедно с бившия ми вече приятел все още бях и съм влюбена в един бивш отново съученик. И то години наред страдах за него преместихме се в ново училище и отново тъпата съдба ни събра сега и той си тръгна от живота ми без дори едно „чао” . С някои други индивиди също имах по-интимни отношения наскоро ,но и той като по комада прекъсна връзките с мен. Знам ,че ме харесва и че не иска другите да знаят , знам че направих грешки , знам че казах истина която бях си обещала да не казвам на никого, знам че изоставих скъпи приятели , знам че много мои близки хора пострадаха или останаха разочаровани , знам че оставих всичко и избягах от проблемите , знам че всичко беше огромна грешка, знам че още дълго ще страдам , знам...
Всичко така се обърка ,а не искам да се оставям животът обстоятелствата, хората, проблемите, та дори светът да ме повали...

snejana67
11-14-2008, 18:01
:-o вероятно проблема е в теб,вгледай се в себе си и коригирай поведението си към хората :-o

Lysit0
11-14-2008, 18:04
Здравей мила (=
Ами значи, нер азбрах точно съвет ли желаеш или просто се изповядваш...Но мисля,че просто се изповядваш (:
3ащо не поговориш с бевшият ти 'най-добър приятел', защо п остъпва по този начин.Имаш право да му искаш обяснение.А друг път не бягай от проблемите,a просто застани лице в лице с тях и ги п реудолуй :)

scoobydors
11-14-2008, 18:05
Гадно е да живеем в граници и да не се държим на 100 % като себе си... но просто такъв е живота и той е наложил рамка за поведение. Внимавай как се държиш, какво говориш и прочие, защото нараняваш близките си хора. :)

curka87
11-14-2008, 18:10
Тъжно е, че си изгубила най-скъпите си хора. ;(
Добрата новина е, че вече си осъзнала грешките си и съжаляваш.Сега е време да се опиташ да поправиш всичко и са върнеш хората , които обичаш при себе си.Като начало поговори с най-добрия си приятел и разбери какво го е накралo да се отдръпне от теб.
А за момчето, което обичаш....ами бори се.Не се предавай.

ElinoOor
11-14-2008, 18:37
твърде малка съм за да приема че всичко е загубено.. колко повече да се боря изчерпах всички начини които ми хрумнаха плача всеки ден просто така без причина за пръв път виждам всичко в сиво надеждата си отива а сълзите ми се стичат и все не стигат да изразят мъката в сърцето ми ... нещата илизат извън възможностите ми да преглъщам безлично всичко омръзва ми света, омръзва ми животът в самота и несподелена любов а няма кой да ми помогне :(

GregoryHouse
11-14-2008, 18:48
Cut your veins....как да ти помогнем като нищо не ни каза общо взето...

Lysit0
11-14-2008, 18:51
И както ти сама каза си твърде млада.
Тепърва ще си намериш нови истински приятели,и твоята любов... (=

ElinoOor
11-14-2008, 18:54
какво да ти кажа глупако ?! трябва да си сляп и без сърце за да не разбереш ..

Lysit0
11-14-2008, 18:59
какво да ти кажа глупако ?! трябва да си сляп и без сърце за да не разбереш ..
Това за мен ли беше? (=
Доста остро,но мерси все пак (:

ElinoOor
11-14-2008, 19:05
не беше за теб

DevilWish
11-14-2008, 19:10
...знам че направих грешки , знам че казах истина която бях си обещала да не казвам на никого, знам че изоставих скъпи приятели , знам че много мои близки хора пострадаха или останаха разочаровани , знам че оставих всичко и избягах от проблемите , знам че всичко беше огромна грешка, знам че още дълго ще страдам , знам...
Всичко така се обърка ,а не искам да се оставям животът обстоятелствата, хората, проблемите, та дори светът да ме повали...


Ето това е работата . . ти сама знаеш отговора.
И аз направих доста грешки и аз много жестоко си плащах /и още плащам от части/ ,но . . ще мине и това.Е стига да не си направила нещо чак толкова непростимо ;) Ама за всеки има 2ри шанс =) Ако ти се говори повече, пиши ми на лично съобщение ;)

Lysit0
11-14-2008, 19:14
какво да ти кажа глупако ?! трябва да си сляп и без сърце за да не разбереш ..
Спирам да спамя и казвам ок =)

Lashes
11-14-2008, 19:30
най-доброто, което можеш да направиш е по някакъв начин да се опиташ да се върнеш приятелите...ако не можеш трябва сама да изчакаш да се върнат при теб...има опасност това да не стане, но както се казва надеждата умира последна....
и в крайна сметка си вземи една поука от случилото се и недей повтаря същата грешка като сега :)
Успех! :-)

GregoryHouse
11-14-2008, 20:25
Сляп не...но без сърце...възможно е...get over it...още дори не си влязла в най-добрите си години...