PDA

View Full Version : Обичам те ..



ThereIsNoWayOut
11-14-2008, 18:17
Интересно ми е , колко често казвате на пловинката си думите "Обичам те " , защото аз например като сме заедно го казвам сигурно на секи 10-20 мин по 2-3 пъти , докато от известно време , ми го казват само като отговор на моето "Обичам те " ( което означава , че и аз го чувам по 3-4 пъти на всеки 20на мин) , но друго си да на теб да ти го кажат просто така , а не като отговор . Незнам дали ме разбрахте какво искам да кажа , но в общи линии Колко често казвате на половинката си , че я обичате ?

Lekov
11-14-2008, 18:21
Интересно ми е , колко често казвате на пловинката си думите "Обичам те " , защото аз например като сме заедно го казвам сигурно на секи 10-20 мин по 2-3 пъти , докато от известно време , ми го казват само като отговор на моето "Обичам те " ( което означава , че и аз го чувам по 3-4 пъти на всеки 20на мин) , но друго си да на теб да ти го кажат просто така , а не като отговор . Незнам дали ме разбрахте какво искам да кажа , но в общи линии Колко често казвате на половинката си , че я обичате ?
Еми казвам го всеки път когато го чувствам тоест винаги защото наистина я обичам :oops:

krem4et0
11-14-2008, 18:21
Рядко си го казваме. понякога аз първа, понякога - той. Но да кажем 1 път седмично или на 10-тина дни. Мисля, че така е по-ценно, а и истинската любов няма нужда да бъде казвана. Тя просто се чувства!

partychild
11-14-2008, 18:21
postoqnno mu go kazvam..i bez da mi go e kazal parvi.. dori i kogato se ligavim pak mu go kazvam s uhileno lice i po4ti smeeiki se :-D

scoobydors
11-14-2008, 19:01
Казвам го винаги, по всякакви поводи. Дори и без някаква определена причина, просто чуствам, че е така и искам да го изкрещя на целия свят. Нооо тъй като ще ме помислят за луда ако, се развикам, му го казвам кротко и спокойно! :oops:

Lysit0
11-14-2008, 19:08
Мисля, че така е по-ценно, а и истинската любов няма нужда да бъде казвана. Тя просто се чувства!


С това съм напълно съгласна!!!!

Иначе и ние рядко си го казваме,но и нямаме нужда,тъй като сме си го доказвали милиони пъти за тези 2 години...

Lysit0
11-14-2008, 19:09
Мисля, че така е по-ценно, а и истинската любов няма нужда да бъде казвана. Тя просто се чувства!


С това съм напълно съгласна!!!!

Иначе и ние рядко си го казваме,но и нямаме нужда,тъй като сме си го доказвали милиони пъти за тези 2 години...

jghgh
11-14-2008, 19:09
Извънредно често. Занапред смятам да спирам именно поради твоите съображения =]

DevilWish
11-14-2008, 19:14
Казвам го винаги, по всякакви поводи. Дори и без някаква определена причина, просто чуствам, че е така и искам да го изкрещя на целия свят. Нооо тъй като ще ме помислят за луда ако, се развикам, му го казвам кротко и спокойно! :oops:



И аз така =) Интересното е ,че винаги като не сме заедно аз му пиша по 20020249210934 смс-и ,че го обичам той само отговаря с "и аз" ,а когато сме заедно той го казва нон-стоп и аз отговарям с "и аз" =)

nicolepcd
11-14-2008, 19:19
Не го казвам 8-)

mimsssssss
11-14-2008, 19:30
Рядко си го казваме. понякога аз първа, понякога - той. Но да кажем 1 път седмично или на 10-тина дни. Мисля, че така е по-ценно, а и истинската любов няма нужда да бъде казвана. Тя просто се чувства!
+1

ThereIsNoWayOut
11-14-2008, 19:35
Рядко си го казваме. понякога аз първа, понякога - той. Но да кажем 1 път седмично или на 10-тина дни. Мисля, че така е по-ценно, а и истинската любов няма нужда да бъде казвана. Тя просто се чувства!Сългасен съм с теб , но не мислиш ли , че примерно като си говорите по телефона и като затваряте и да си кажете , че се обичате и е такива ситуация на "Раздяла" ..

krem4et0
11-14-2008, 19:42
Чакала съм мъжът до мен да ми каже обичам те 2 години и 3 месеца. За мен тези 2 думи не са за здрасти и чао, а са изпълнени с много смисъл от двете страни. Защото "обичам те" не значи-ще се видим скоро, а значи много повече. Дори се съмнявам да вникваш истински зад тези думи, но вече това си е твой проблем. За мен имат огромен смисъл, казвала съм ги на броени хора и то когато наистина съм ги чувствала от цялото си сърце.
Помисли си дали всеки път ти трепти сърцето, когато го казваш, дали всеки път ти се подкосяват краката и сърцето ти болезнено се свива, когато го чуеш. Дали жадуваш неистов за мига, в който любимите за теб устни ще промълвят тези думи, а всяко такова признание те кара да летиш........Изпитваш ли го всеки път? При всеки телефонен разговор?

soul1199
11-14-2008, 19:45
rqdko,kogato go po4yvstvam ili ne moga pove4e da izdurja my kazvam

miloto_girl_4e
11-14-2008, 19:45
Глупаво е толкова често да се казва "Обичам те", така някакси се обезценява и става като "Здравей, здрасти" ..
Казвам го повече от рядко, не визирам само сегашното си гадже - то даже още не го е чувало, а и другите две момчета, на които съм го казвала..

ThereIsNoWayOut
11-14-2008, 20:09
Чакала съм мъжът до мен да ми каже обичам те 2 години и 3 месеца. За мен тези 2 думи не са за здрасти и чао, а са изпълнени с много смисъл от двете страни. Защото "обичам те" не значи-ще се видим скоро, а значи много повече. Дори се съмнявам да вникваш истински зад тези думи, но вече това си е твой проблем. За мен имат огромен смисъл, казвала съм ги на броени хора и то когато наистина съм ги чувствала от цялото си сърце.
Помисли си дали всеки път ти трепти сърцето, когато го казваш, дали всеки път ти се подкосяват краката и сърцето ти болезнено се свива, когато го чуеш. Дали жадуваш неистов за мига, в който любимите за теб устни ще промълвят тези думи, а всяко такова признание те кара да летиш........Изпитваш ли го всеки път? При всеки телефонен разговор?Определено смятам , че съм вникнал в тези думи и определено смятам , че съм почувствал любовта , но сега го казваш по тоя начин , започвам да си мисля , дали наистина е необходимо да се споменават толкова често :?

krem4et0
11-14-2008, 20:13
О, казвай си го когато прецениш. Стига всеки път да го чувстваш и мислиш.

ThereIsNoWayOut
11-14-2008, 20:27
понякога просто като по инерция го казвам и така .. иначе го мисля всеки път .. както и да е . Обичайте се и вие ;)