PDA

View Full Version : инт теми за разговор :S



puxcho
11-14-2008, 19:26
Здравейте та направо към проблема ми познавам се с едно момиче от доста дълго време вече разбрах почти всичко за нея ,но сега започнах да усещам , че на нея и става безинтересно с мен та бихте ли ми казали някои интересни теми за разговори по които меже да се говори така малко дълго /незнам дали ме разбрахте точно кво исках да кажа/
мерси предварително!

Lysit0
11-14-2008, 19:30
Просто,ако няма химия,макар и от едната страна,в този случай нейната,няма да се получи =)Всичко трябва да е спонтанно :)

Lashes
11-14-2008, 19:33
то всичко става на момента :) ако е нагласено и ако предварително си замислил какво ще говорите е някак си тъпо :)
та в крайна сметка импровизирай...а и като знаеш какво харесва го използвай като плюс... => говорете за това което харесва ;)

BaiToq
11-14-2008, 19:36
Здравейте та направо към проблема ми познавам се с едно момиче от доста дълго време вече разбрах почти всичко за нея ,но сега започнах да усещам , че на нея и става безинтересно с мен та бихте ли ми казали някои интересни теми за разговори по които меже да се говори така малко дълго /незнам дали ме разбрахте точно кво исках да кажа/
мерси предварително!
За зейето и боба.
Ем актуално,ем интересно.

soul1199
11-14-2008, 19:42
ami za ne6o,koeto obi4a da pravi v svobodnoto si vreme,abe ostai tq da naprai sledva6ata kra4ka,6om 4yvstva6 bezinteres ot neina strana q ostavi za malko

scoobydors
11-14-2008, 19:43
Има неща, които могат да стават по план, но точно това... НЕ :D
Всичко трябва да е спонтанно, щото ако забравиш някоя думичка от предварително назубрения текст, кво прайм ??? Всичко се проваля! :D

shokoto91
11-14-2008, 19:45
предполагам сте изчерпали темите като свободно време, интереси, хобита и подобни...

чесно казано всеки сиима обкръжение... като минаваш по улицата и като се оглеждаш си мисли за всич1ко което те заобикаля и събирай идеи :) гледай новините, чети хороскоп или някой по-стар филм... такъв по-особен на който можете да спорите по сценария... вземи една кръстословица и я решавайте или судоко :-D интересно е :)

CfEtii
11-14-2008, 19:47
Би трябвало сами да знаете за кво да разговаряте и ако се харесвате,винаги ще има теми.Ам например сподели за някоя тема прим от форума и започнете да обсъждате как,какво мисли по определени въпроси..такива неща.

puxcho
11-15-2008, 07:00
благадаря мн на всички :-) :)

depressedgirl
11-15-2008, 07:46
ем попитай я какво й харесва,или пък направи нещо романтично за нея като вечеря на свещи,разходка вечер на някое хубаво място или просто и купувай от време на време някое символично подараче или и напиши песен,стихотворение момичетата харесват тези неща
а ако правите секс разнообразете направете го на необикновенно място,правете различни пози,играйте секс игри и може би вече няма да й е скучно с теб :P

titinkaa
11-15-2008, 12:15
думите си идват на място

Andreev
11-15-2008, 13:01
SILENCE IS GOLDEN! :wink: