PDA

View Full Version : Не ми върви... въобще... помощ ;(



freak.doll
11-14-2008, 19:29
Не знам дали тук е мястото , но я пускам тук ... от една седмица нищо не ми върви ... днес даже се разплаках в даскалото , насъбра ми се много ... уча , а все 4 изкарвам . Старая се колкото мога. Чувствам се пренабрегната от класа , но днес показаха , че не е така , но аз пак се чувствам гадно ... имам предвид , все едно съм в някакъв мн гаден период ... не се разбирам с никой ... какво да правя... помогнете моля.. поздрави .. и сори ако темата не отговаря на критерийте :)

seduction1mplex
11-14-2008, 20:07
спокойно само период е ;) ще премине и всичко ще си е идеално.А за даскалото и на мен ми е така почти ..само че аз когато уча имам двойки,като не уча само с пищови вадя 5,6 ;)

mArMaLaDkA
11-14-2008, 20:12
Честно казано и аз бях така и пусках теми на поразия. :D Учех като за световно,а все изкарвах някакви тъпи оценки,от класа ми ме пренебрегваха,т.е аз така го чувствах,изолирах се от всички,нашите се разделиха и т.н и т.н.Бях в изключително лош период,който продължи мноого дълго време.Почнах да гледам по-положително на нещата,забавлявах се и спрях да вися постоянно над учебниците.Успеха ми стана по-висок(мисля),компанията ми ме вика да излизаме и аз не се чувствам вече като парцал.Въх,прозвуча като реклама на Космодиск или Наколенките на д-р Ливайн. 8-) Надали обаче нещата са се оправили само,защото не съм правила това и онова,а съм правила друго.Смисъл..на периоди си е.

Byyyy
11-14-2008, 20:17
аа на мен пък не ми върви никога :lol:

DieselBlood
11-14-2008, 21:46
Не са шашкай,всеки си има гадни периоди.Успокой се,легни да поспиш,поплачи 1-2 часа и си добре.Пък и трябва да почиваш-ученето не е всичко. :) :) :) :) :)

_mimsa_
11-15-2008, 07:27
Офф и при мене е така.Каквото и да правя повече от 4 не мога да изкарам :smt022
Старая се толкова много и накрая за едното нищо :smt022 Не знам как да продължа, почнах да си мисля, че нищо няма да стане от мене.. и така..
Така че не си единствена :(

fenkatakrisi952
11-15-2008, 12:07
Всичко ще се оправи :) когато пак се почувстваш кофти отиди някъде където ще си сама и се наплачи хубаво. 8-)
Успех :-)

verdjitO
11-22-2008, 15:15
..

FuckTHEMallFUCK
11-22-2008, 19:16
на мен пък в последно време не ми върви в нищо... не само в училище :cry: но едва ли това ще те успокои... но ще вкарам нещата в ред... не съм от хората,които могат да стоят в къщи и кротко да чакат всичко да се оправи... :o ще стъпя здраво на земята каквото и да ми струва

FuckTHEMallFUCK
11-22-2008, 19:19
на мен пък в последно време не ми върви в нищо... не само в училище :cry: но едва ли това ще те успокои... но ще вкарам нещата в ред... не съм от хората,които могат да стоят в къщи и кротко да чакат всичко да се оправи... :o ще стъпя здраво на земята каквото и да ми струва

DulceGatito
11-23-2008, 16:39
оф и аз бях така в последните няколко седмици и то не само в даскало не ми вървеше,ами и в останалите неща... :? то не беше смотания ми клас..караници с най-добрата ми приятелка..че дори стигнах до болници..операции..офф то като се почне с гадориите,че направо не се спира.. ужас :x но все пак всеки има такива гадни периоди.. успокой се,гледай само напред и само положително на нещата :-)