PDA

View Full Version : Няколко въпроса за пениса



avirex
11-14-2008, 19:49
Здравейте на всички.
Аз съм момче на 16 години. на тази възраст така да се каже почва половият живот. Имам няколко въпроса свързани с хигйената и поддръжката на моя пенис. :) 12 см в нормално състояние, около 18 когато е "готов" см (смятам, че е доста добър размер)

1. Преди около 4 години ми се появиха т.н "мастни образования" по пениса и тестисите. Реших, че е нормално за пубертета и че като стана на 17-18 ще изчезнат.
Одеве се по разтърсих из форума и намерих няколко теми свързани с това. Не бях много очарован като разбрах, че това нещо май няма премахване. Кажете ми моля ви че има лег за тая работа.

2. Окосмяването. Започнах да се окосявам яко по половите органи.
а/нормално ли е да ми се появяват косми по нагоре към главичката.
б/кажете хубав мехлем или кола маска която да премахва космите. До сега съм ползвал само самобръсначка и не съм много доволен от резултатите.
в/кажете ми мехлем за след обезкосмяване който да предотвратява появяването на обрив и други неприятни неща.

3. Имам една малка бемчица на ствола. От тези бемки се едно съм си я направил с химикал. Знам, че ми е от раждането. От както се помня си е със едни и същи размери. Притеснява ме дали докато прява секс няма да я овредя по някакъв начин.

therichbitch
11-14-2008, 20:50
uhhhhhh emi do givot sorry :D:D:D:D

miShle
11-14-2008, 21:00
1. Относно мастните ти образувания .. Не бих искала да спя с теб :lol: Ся сериозно .. Не мога да ти кажа нищо,защото не съм особено компетентна по въпроса. Потърси в гугъл или се консултирай с лекар.
2. а/ Изобщо не е нормално да имаш косми по главичката .. :shock:
б/най-добре върви на козметик става за 5 минутки и хем е по-ефикасно...
в/ мехлемм специален не знам да има... използвай някакво кремче .. Имаше един крем Здраве или Ежко Бежко .. Макар,че стават и други подобни .
3. Тая бенка не ти е никъф проблем. Дори и да е изпъкнала нищо не може да си направиш се пак го вкарваш в гладко и влажно местенце,не го прокарваш по ренде :D

П.С Надявам се съм помогнала ... :)

avirex
11-14-2008, 21:32
1. Относно мастните ти образувания .. Не бих искала да спя с теб :lol: Ся сериозно .. Не мога да ти кажа нищо,защото не съм особено компетентна по въпроса. Потърси в гугъл или се консултирай с лекар.
2. а/ Изобщо не е нормално да имаш косми по главичката .. :shock:
б/най-добре върви на козметик става за 5 минутки и хем е по-ефикасно...
в/ мехлемм специален не знам да има... използвай някакво кремче .. Имаше един крем Здраве или Ежко Бежко .. Макар,че стават и други подобни .
3. Тая бенка не ти е никъф проблем. Дори и да е изпъкнала нищо не може да си направиш се пак го вкарваш в гладко и влажно местенце,не го прокарваш по ренде :D

П.С Надявам се съм помогнала ... :)
Знаци нямам косми по главичката :-P А по на долу горе долу по средата на члена.

Колкото до мастните образования, с времето съм сигурен че ще намалеят и ще изчезнат. Решение може в България може да няма, но съм сигурен че братятата амриканци одавна са си решили проблема.

Ти да не ме познаваш, че си решила че не ставам. За размер, пари коли, очи съм чувал че мрънкате ама за такова нещо :-P

miShle
11-14-2008, 21:42
Беше ебавка .. Нищо сериозно и нищо лично ^^ :)