PDA

View Full Version : Тъпа но за мен важна тема



onlylovenosex
11-14-2008, 20:52
начи хора проблема е следния: запознах се с нея на 15 септември тя е много красива и................ Харесвам я но в последните две седмици такива неща прави чеееееее :x начи щях да и предложа един ден но се насрах на другия ден тя ми казва че си има гадже до тук ок но следващия ден тя си мисли че зарибявам друга от нашия клас макар и не и ми казва СПРИ ДА МЕ ИЗНЕВЕРЯВАШ РЕВНУВАМ ТЕ. не е само това после тя отива при другите момчета и иска да на уредят и единия идва и ми казва ОТИДИ ДА И ПРЕДЛОЖИШ ТЕБ ЧАКА отивамм аз и тя ми казва махай се аз си имам гадже. :-x :-x :-x :-x :-x днеска ми дава някакъв скайп и излиза че тва е било гаджето му и започва да ме нарежда и така така псувни разни аз го блокирвам и тя след 10 минути ми казва Извинявай кажете ми какво да правя мисля че поечето ще кажат да я зарежа но не мога щот съм тъп ПРЕДЛОЖЕНИЯ :x :x :x

Lysit0
11-14-2008, 21:19
Щом неможеш да спреш да се занимаваш с нея ,я питай защо постъпва по- този начин.

cherinka
11-14-2008, 21:28
Ебават ли те - ебавай й ти. ;)

morkofka
11-14-2008, 21:58
егати ебавката гадна :-o

GregoryHouse
11-14-2008, 22:03
Отеби я и забивай някоя друга...а като дойде и ти каже нещо я отсвири отсякъде...пълна игнорация и удари...ще се побърка...

laichzeit92
11-14-2008, 23:32
Кажи и да иде на лекар да и прегледат мозъка , да не би да се е разронил и всяка отделна частичка да си мисли сама за по няколко секунди от минутата :(

curka87
11-14-2008, 23:36
Отеби я и забивай някоя друга...а като дойде и ти каже нещо я отсвири отсякъде...пълна игнорация и удари...ще се побърка...

+1
Тая за коя се мисли??? :-x :-x

sweet4esf
11-15-2008, 00:20
Ебават ли те - ебавай й ти. ;)

:-({|=

BaiToq
11-15-2008, 11:00
начи хора проблема е следния: запознах се с нея на 15 септември тя е много красива и................ Харесвам я но в последните две седмици такива неща прави чеееееее :x начи щях да и предложа един ден но се насрах на другия ден тя ми казва че си има гадже до тук ок но следващия ден тя си мисли че зарибявам друга от нашия клас макар и не и ми казва СПРИ ДА МЕ ИЗНЕВЕРЯВАШ РЕВНУВАМ ТЕ. не е само това после тя отива при другите момчета и иска да на уредят и единия идва и ми казва ОТИДИ ДА И ПРЕДЛОЖИШ ТЕБ ЧАКА отивамм аз и тя ми казва махай се аз си имам гадже. :-x :-x :-x :-x :-x днеска ми дава някакъв скайп и излиза че тва е било гаджето му и започва да ме нарежда и така така псувни разни аз го блокирвам и тя след 10 минути ми казва Извинявай кажете ми какво да правя мисля че поечето ще кажат да я зарежа но не мога щот съм тъп ПРЕДЛОЖЕНИЯ :x :x :x
:razz: :grin: :D

Reed
11-15-2008, 11:07
е,тая те прай на боклук,а ти й ходиш по гъза

BiKsIt0
11-15-2008, 11:16
xa 4e to tova momi4e neznae kvo izka tq si igrae s teb :? ne moi da si ima6 gadje i da govori6 s fr da ta urEjdat s dr. mn e stranno vsi4ko det stava s teb

Slave4You
11-15-2008, 12:07
Боже това момиче мн сериозно те разиграва.. Питай я защо прави така, виж какво ще ти отговори. Може би ще почне да говори някакви глупави несвързани неща и просто я за*би;) Щом е наредила гаджето й да те псува, напсувай я хубаво и ти и не се занимавай повече с нея. Изобщо се прави, че я няма на света. Сори ама това е истината :D

icofirea
11-15-2008, 12:15
е** и м****** на тая бе човек

sexa_na_kompleksa
11-15-2008, 12:17
Детски истории...
По-добре си намери дрга. Най-вероятно дори и да стане нещо между вас, ще продължи да те разиграва... Чиста загуба на време...

Adda
11-15-2008, 12:52
Всички жени (момичета) сме такива =) Моят съвет е да спреш да й обръщаш внимание, не я обиждай, не се заяждай, просто не и обръщай внимание. В същото време прави всичко възможно да я караш да те ревнува и да се нуждае от вниманието ти. Ще почне да си мисли,че си и сърдит и не са нужни много усилия докато поиска да е наистина с теб. :lol: Особено така както я описваш... тя обича да си играе с хората, но би се поддала и на чужда игра.

Glavoreza
11-15-2008, 13:28
Пречукай гаджето и !

scyLLa
11-15-2008, 13:33
Пречукай гаджето и !
+2

kiksinka
11-15-2008, 15:56
Moito mom4e ne ti si tap a tq.Qdosvam se ot takiva momi4enca koito ne znaqt kakvo iskat.Ne se osatavqi da te varti i da te pravi za rezil.

MoHuTo
11-15-2008, 17:19
Няма смисъл да се занимаваш. Само си губиш времето и си тровиш нервите с нея, откажи се докато е време :?

DenicHkaaa
11-15-2008, 20:42
Всички жени (момичета) сме такива =) Моят съвет е да спреш да й обръщаш внимание, не я обиждай, не се заяждай, просто не и обръщай внимание. В същото време прави всичко възможно да я караш да те ревнува и да се нуждае от вниманието ти. Ще почне да си мисли,че си и сърдит и не са нужни много усилия докато поиска да е наистина с теб. :lol: Особено така както я описваш... тя обича да си играе с хората, но би се поддала и на чужда игра.

даа не и обръщай внимание, накарай я да ревнува и тя сама ще те потърси :wink:

sextazy_baby
11-16-2008, 07:28
Ебават ли те - ебавай й ти. ;)
Дам

Vladokaaa
11-16-2008, 07:42
Ебават ли те - ебавай й ти. ;)

Именно :D

slunchiceto0
11-16-2008, 07:42
Аз мисля че това момиче не те взима насериозно и само те разиграва и си играе с чувствата ти..губещия ще си само ти;] или се откажи от нея и насочи вниманието си върху нещо или някоя друга..или почни и ти да играеш нейните игрички;]

Miimiinka
11-16-2008, 08:56
"Каквото повикало,такова се обадило." Дръж се така,както тя с тебе.И ще видиш,че ще умре от яд. ;]]

HePeAJIeH
11-16-2008, 11:27
Балък си..тя те прави на пацал ти й ходиш след гъза..еби й мамата на тая пача

LadySunshine
11-16-2008, 11:58
неска в една от темите четох едно мнение, че женският мозък е гладък като топка за билярд.. ебаси изглежда има нещо вярно ](*,)

kifla
11-16-2008, 12:17
Ебават ли те - ебавай й ти. ;)
Напълно съгласна!!! Щом си играе с теб така защо и ти не и покажеш какво е чувството .Както са казали хората "С нейните камъни по нейната глава".Осъзнай се ...Никой не заслужава да се подиграват с чувствата му и със самият него!

sasha_90
11-16-2008, 12:59
Върти те както си иска.Точно детска работа,а ти като няма какво да правиш се хващаш.Като не можеш да я отрежеш,ще продължиш да си глупак в очите й.

Myrzel
11-16-2008, 13:00
Върти те както си иска.Точно детска работа,а ти като няма какво да правиш се хващаш.Като не можеш да я отрежеш,ще продължиш да си глупак в очите й.
+1

DeAd_LooSeR
11-16-2008, 13:47
много якото се гаври с тебе! :D
аее или я хващаш в един ъгъл :o ,да не може да бяга и я питаш кво всъчшност иска....или майната и и си живей живота :P