PDA

View Full Version : За Българите в USA



bigZ
11-14-2008, 20:46
Интересува ме кой с какви впечатления е от града в който живее в "САЩ" че на мен нещо не ми е много интересно в Далас даже бих казал че е мн скучно. :-o

plmn
11-14-2008, 22:00
Кво прайш чак в Тексас? :D

bigZ
11-14-2008, 22:09
Искам да се прайм на рейнджър ама немоим да яздим кон. :D

IvanY
11-14-2008, 22:28
Аз пък си мислих, че въпреки, че са различни хора, навсякъде има и печени и можеш да се забавляваш. Глей ти...оказва се, че имало и скучни места..

bigZ
11-14-2008, 23:27
Аз пък си мислих, че въпреки, че са различни хора, навсякъде има и печени и можеш да се забавляваш. Глей ти...оказва се, че имало и скучни места..
хахахахаха тва беше гадно.Но не съм казал че няма хора с които да се веселя там

fabulous
11-18-2008, 00:04
:D:D:D навсякъде в америка е тъпо брат :lol: az живея в чикаго, но мога да ти гарантирам че навсякъде тука живота е shit 8-) 8-)

Darkkiss
11-18-2008, 05:31
:D:D:D навсякъде в америка е тъпо брат :lol: az живея в чикаго, но мога да ти гарантирам че навсякъде тука живота е shit 8-) 8-)

братленце 1 чоек на мойто мнение
да си жив и здрав!!!
обиколил съм около 3/4 от северна америка
ми тоя континент вуни!!!!

bigZ
11-18-2008, 12:30
6to be v LA i Las Vegas ne e tolkova zle.Do kolkoto vidqh i Miami stava.Pone ima kude da se hodi.

Brave_Heart
11-26-2008, 03:56
Аз съм в Тампа, Флорида. Не познавам много българи тук. Поддържаме връзка само с 2 семейства, с които се разбираме добре и който са запазили топлината и българското!
Преди 3 седмици някъде се убедих, че не всеки е с отворени обятия като види сънародник в чужбина! Бях с родителите си в мола но не за да пазаруваме, а да търсим работа. Та тъкмо разговарях с управника на един ресторант там и идва младо семеиство в ресторанта, като чака управителя да им даде маса. Чух ги че говорят на български и след като взех инфо от управителя им казах Добър вечер и нещо друго на Български ....а те веднага обърнаха на англ. "Excuse me" все едно не разбират какво им говоря!
Незнам - срам ли ги беше .... или просто неискаха да си имат работа с някои ..... Хора всякакви .... нрави .... различни !

kristo
11-26-2008, 10:25
:D:D:D навсякъде в америка е тъпо брат :lol: az живея в чикаго, но мога да ти гарантирам че навсякъде тука живота е shit 8-) 8-)
Поздравления за правилното мнение. Ето на това аз казвам реално мислещ човек, който вижда истината такава, каквато е, а не както му я представя американската пропаганда за някаква си несъществуваща "американска мечта".

joy_ride
11-26-2008, 10:34
ебаси шита е в америка за човек който не разполага с достатъчно кинти
наслушал съм се на истории на изпатили си българия от американската шибана система и Америка?-не мерси

UFOs
11-26-2008, 11:47
Америка ще пропадне скоро..

Doppelganger
12-05-2008, 23:15
Не знам аз на скоро пристигнах в Ню Йорк обаче се разбол'х от шарка и не съм излизал много.Обаче си направих изводи че тук половината от шоф'рите незна'т как да шофират и стават поне по 5 катастрофи докато стигнеш до заплануваното м'сто от теб :shock: .Иначе града като ц'ло изглежда добре...но още не мога да давам никакви оценки,все пак не сам вид'л останалите райони :)

bez_ime_
12-20-2008, 12:36
искам да ви попитам тези,които сте в USA, вярно ли е,че от фамилията отпада последното "a",тоест,ако примерно фамилията е димитрова,като отидаш там ще я считат като димитров....малко е тъп въпроса,но го прочетох и искам да разбера дали е така

stop_looking_at_me
12-21-2008, 03:22
Зависи как ще си го направиш. Ако дойдеш тук и вече си имаш доста приятели в България и определен начин на живот и си свикнал там, тук ще ти е бая трудно да свикнеш. Манталитета е различен, дори българите тук са други... но няма да обяснявам. Събирам се и с българи и американци... повече мога да покажа себеси и колко съм откачена като съм с българи, с американците има шанс да не ме разберат, и да си помислят че не съм добре :-D. определено според мен американците не умеят да се забавляват. Тук в нашия град няма особено голяма разнообразност... и писва, но като гледам в повечето градове тук е така. Не може да се сравни с БЪлгария. А в Чикаго, последно като ходех много се забавлявах... нз хахаха, може би просто защото не живея там.
Лятото като си отида пак в България ще се веселя много

Това за фамилията, както си решиш. Мойто си има А-то накрая и понеже на татко няма А (мн ясно) от моето училище като ни пращат писма най-редовно му слагат по едно а накрая... ахахах голям смях.