PDA

View Full Version : Важна темичка!



cherinka
11-14-2008, 23:12
Смяната на никове е задължителна САМО за никове, които съдържат определени символи.

Здравейте,

както знаете от доста време готвим нова версия на сайта и... вече сме
готови. Този път няма да правим гимнастики като предния път (някой
може би помнят колко беше весело Smile) за това искам да ви помоля да се задействате бързо и да ни помогнете за това. За да стартира новата версия ще трябва всички потребители, които имат неприемливи от системата ни символи в прякорите да ги премахнат и да си сменят
никовете. Знам, че е доста кофти, особено за хора, които години са си свикнали с тези прякори, но от 70 000 регистрирани потребителя некоректните никове са само около 3000 за това сметнахме, че е добре да вкараме малко ред за сметка на новите въведения.

Ето и правилата за никовете. Те трябва да съдържат САМО букви и цифри на латиница. Без букви на кирилиза, без следните символи:

~ ! @ # $ % ^ & * ( ) _ - + " ' \ / ; [ ] {} = ` и спейс/шпация.

За да смените ника си кликнете тук
http://www.teenproblem.net/username/
(важи само за потребители с невалидни имена)

Защо го правим:
- за да решим голяма част от бъговете, които вие сте ни докладвали
- за да решим проблеми със сигурността
- да се спре кражбата на никове (в тях се ползват букви на кирилица и латински).


Какво ще спечелите?
- реални адреси от типа www.teenproblem.net/alex
- всички екстри, които пожелахте в анкетата ни и които ще запазя в тайна до старта им Smile

Извинявам се още веднъж за неудобството, но си струва. Всички никове, които не бъдат променени до 20 Ноември ще бъдат изтрити като преди това потребителите ще бъдат уведомени за това.

Разпространете тази тема до всички ваши познати и приятели в сайта. А тук можете да коментирате и да се надцаквате какви ще са новите екстри според вас. :)


пейстнах ви го, тъй като забелязах, че все още има редовни юзъри (които пишат във форума от доста време) и все още не са сменили никовете си.

Vladokaaa
11-15-2008, 02:02
Видях ти темата и си оправих моя :)

kukli4kata001
11-15-2008, 07:19
oo мерси и аз си смених моя 8) \:D/

TheLittleAngel
11-15-2008, 07:46
Направих проверка на ника, за да видя дали е зает. Оказа се, че не е, но какво да правя сега? Трябва да се регистрирам наново ли?

nejnaDROGA
11-15-2008, 07:49
Направих проверка на ника, за да видя дали е зает. Оказа се, че не е, но какво да правя сега? Трябва да се регистрирам наново ли?
Първи си пишеш сегашния ник,след това пишеш парола и новия ник и си готова ;)

wolfgirl
11-15-2008, 07:53
Mersi , 4e mi napomni! :-)

TheLittleAngel
11-15-2008, 08:59
Направих проверка на ника, за да видя дали е зает. Оказа се, че не е, но какво да правя сега? Трябва да се регистрирам наново ли?
Първи си пишеш сегашния ник,след това пишеш парола и новия ник и си готова ;)

Благодаря!

fasta4e
11-15-2008, 10:11
мерси много ей сега го сменям

SuNsEt
11-15-2008, 10:13
Аз на моя няма какво да му сменям.

MakeMeLaugh
11-15-2008, 10:30
Има още времее
Не съм се настроил психически ;д
Раааботата може да почакааа :Р

cherinka
11-15-2008, 12:33
Има още времее
Не съм се настроил психически ;д
Раааботата може да почакааа :Ре да, ти поне знаеш за това.. :)