PDA

View Full Version : Да споделя :]



feelthebeat92
11-14-2008, 23:23
Здравейте, от скоро следя форума и най-накрая се регистрирах и аз.
На 16 години съм, от Русе. Искам да споделя с вас няколко неща, да ви попитам за съвет за едно от тях и най-вече да бъда изслушан, защото никога не съм споделял с никого тези неща.
Винаги съм бил по-едър и по-закръглен от връстниците ми, което още от ранна възраст ми е уронвало самочуствието, че не съм достатъчно добър в сравнение с връстниците ми. В комбинация с неуверенноста
ми и срамежливостта ми това ми е изигравало лоши шеги цял живот.
До 7 клас за мен беше немислимо да се виждам с момиче, когато се появи М. Тя беше толкова красива, че аз просто полудях по нея. Запознахме се по Скайп, писахме си, споделяхме, ставахме все по-близки. Имах съмнения, че ме харесва
но така и не се престраших да й предложа (както казах, ужасно срамежлив и притеснителен съм). Тя тръгна с едно момче, с което никак не се разбирах, което доста ме нарани и ме отчужди от момичетата още повече.
Така, в 8 клас аз срещнах на В. на парти за Нова Година, организирано от наш общ познат. Отново последваха няколко месеца писане по скайп, няколко виждания, след което аз й предложих. Тя ме отряза категорично и
аз окончателно се затворих в себе си. Не се поддържах за външния си вид.
Това лято обаче започнах да тренирам, стегнах се, направих някой и друг мускул, подстригах се, абе заприличах на човек. Взех си готини дрехи, почнах да ползвам козметика, абе вдигнах си бая стандарта. Успях да преодолея ужасът с
излизането с момичета, започнах да движа с по-красиви мацки. Но отново се появи проблем - никога не съм се целувал преди, което доста ме спъва за по-нататъшни десйтвия с дадено момиче. Също така ме е доста страх да разкрия чувствата си пред момиче
(да й кажа колко я харесвам и целуна например) защото страха да бъда отхвърлен ми е прекалено голям. В момента харесвам едно момиче - излизах с нея и си допаднахме доста. Пиша й романтични смс-и и мисля, че тя също ме харесва, но просто притеснението
е прекалено голямо.. Не знам, дано се получи с нея.
Общо взето, това е моята ''изповед''. Ще ви бъда благодарен ако ме посъветвате как да процедирам с момичето :)

cherinka
11-14-2008, 23:44
Как ви се занимава посред нощ да пишете такива дълги теми, вместо да си спинкате сладичко в легалценцето...

И помнете - СЪНЯ Е КРАСОТА!

GregoryHouse
11-14-2008, 23:46
Зависи какво сънуваш Чери :)

А по темата просто се пребори със страха си...и не не ползвай алкохол за целта просто гопревъзмогни няма нищо страшно всеки е минал тоя път...

cherinka
11-15-2008, 00:15
добре, чериното. :)

Vladokaaa
11-15-2008, 01:49
Еми пробвай да я целунеш тя щом излиза с теб се предполага да не си и безразличен :)

ivsan4eto
11-15-2008, 05:41
За да превъзмогнеш страхът си от целувката ти предлагам ти да направиш 1-вата крачка, но да я оставиш тя да води. Обяснявам: накланяш се към нея и тръгваш да я целуваш, но само леко докосваш устните й, после ги хващаш ЛЕКО с твоите устни и така. Като направиш това момиченцето ще ти отвърне и ще започне да те целува и така нататък всичко от самосебе си, но нетрябва да се притесняваш. Айде успех и дано съм ти помогнала :)

6o6kotooo
11-15-2008, 05:48
Ами като се видите посто забравяш за целия си страх и я целуваш .Успех!

RoCkSpOt
11-15-2008, 06:09
Здравейте, от скоро следя форума и най-накрая се регистрирах и аз.
На 16 години съм, от Русе. Искам да споделя с вас няколко неща, да ви попитам за съвет за едно от тях и най-вече да бъда изслушан, защото никога не съм споделял с никого тези неща.
Винаги съм бил по-едър и по-закръглен от връстниците ми, което още от ранна възраст ми е уронвало самочуствието, че не съм достатъчно добър в сравнение с връстниците ми. В комбинация с неуверенноста
ми и срамежливостта ми това ми е изигравало лоши шеги цял живот.
До 7 клас за мен беше немислимо да се виждам с момиче, когато се появи М. Тя беше толкова красива, че аз просто полудях по нея. Запознахме се по Скайп, писахме си, споделяхме, ставахме все по-близки. Имах съмнения, че ме харесва
но така и не се престраших да й предложа (както казах, ужасно срамежлив и притеснителен съм). Тя тръгна с едно момче, с което никак не се разбирах, което доста ме нарани и ме отчужди от момичетата още повече.
Така, в 8 клас аз срещнах на В. на парти за Нова Година, организирано от наш общ познат. Отново последваха няколко месеца писане по скайп, няколко виждания, след което аз й предложих. Тя ме отряза категорично и
аз окончателно се затворих в себе си. Не се поддържах за външния си вид.
Това лято обаче започнах да тренирам, стегнах се, направих някой и друг мускул, подстригах се, абе заприличах на човек. Взех си готини дрехи, почнах да ползвам козметика, абе вдигнах си бая стандарта. Успях да преодолея ужасът с
излизането с момичета, започнах да движа с по-красиви мацки. Но отново се появи проблем - никога не съм се целувал преди, което доста ме спъва за по-нататъшни десйтвия с дадено момиче. Също така ме е доста страх да разкрия чувствата си пред момиче
(да й кажа колко я харесвам и целуна например) защото страха да бъда отхвърлен ми е прекалено голям. В момента харесвам едно момиче - излизах с нея и си допаднахме доста. Пиша й романтични смс-и и мисля, че тя също ме харесва, но просто притеснението
е прекалено голямо.. Не знам, дано се получи с нея.
Общо взето, това е моята ''изповед''. Ще ви бъда благодарен ако ме посъветвате как да процедирам с момичето :)

Първо,евала за това,че си се променил.Иначе спокойно всеки се притеснява за първа целувка,лесно е ще видиш :)

oziato
11-15-2008, 11:46
евалата за промяната ама не се хвали че си си "дигнал стандарта" остави другите да преценят това

feelthebeat92
11-15-2008, 12:14
евалата за промяната ама не се хвали че си си "дигнал стандарта" остави другите да преценят това
Toва е лично мое мнение, но надали тези момичета щяха да се виждат с мен, ако не беше въпросното вдигане на стандарта :)

curka87
11-15-2008, 19:30
Първо,евала за това,че си се променил.Иначе спокойно всеки се притеснява за първа целувка,лесно е ще видиш :)

+1

DevilWish
11-15-2008, 19:35
А по темата просто се пребори със страха си...и не не ползвай алкохол за целта просто гопревъзмогни няма нищо страшно всеки е минал тоя път...
И аз така мисля ;) Не трябва да се притесняваш ;) А и не външният ти вид трябва да е фактор за самоувереност ,а това, което е в теб, а сам казваш, че си добър ;) Пробвай се =)

evelinka1122
11-15-2008, 19:58
поздравление за промяната.. :smt041
ако става въпрос и при мен първите пъти не бяха успешни... :lol: :lol: :lol: но спокойно, никой не се ражда научен... ще му хванеш цаката :wink: въпроса е да се престрашиш :) успех :)

sasha_90
11-16-2008, 12:08
Проблемът ти идва от притеснението да не бъдеш отхвърлен и срама.Не бива да се страхуваш.Все пак,ако една те отреже,ще срещнеш по-добра.А с това новото момиче:не й показвай,че си неуверен,напротив-бъди сигурен какво искаш и как да го получиш.Не пребързвай,но и не губи време.

soul1199
11-16-2008, 12:14
spored men,moje da se poly4i ne6o s novoto momi4e,izleste,kaji i 4e q har i posle i predloji,taka 6e preodylee6 straha si,probvai,ni6o ne gybi6 :)