PDA

View Full Version : Помощ!разби ми сърцето



gazarka
11-15-2008, 08:24
lele hora 6te s epobarkam.tragnah s nego na 6ega nqma6e kvo da pravq.i si kazah"6te pohodq malko s nego,hem nqma da se vlubq"i kvo stana zamota mi glavata.grozni4ak e,marzeliv daje nz kvo haresvam v nego.imam si mn obujateli simpati4na sum sladka sum,a mu pozvolih da me napravi luda.skasahme vednaj i az si hvanah drug,no pak s evarnah pri nego.sega se razdelihme zavinagi i toi si ima druga.bqhme na rd zaedno i toi si govori po gsma s neq i se varna mn usmhnat.a men taka me bole6e.ne moga da se poznaq stanah luda.a ako znaete samo kakva studena bqh i kak nikoi ne obi4ah.ne se zadulbo4avah.sega msilq samo za nego a toi e s druga.SUSIPA me tozi idot.pomgnete mi nz kakov da pravq

sexa_na_kompleksa
11-15-2008, 08:27
Сама си си виновна... Сега ще сърбаш попарата, която си надробила...

depressedgirl
11-15-2008, 08:32
хм винаги така става влюбваме се в неподходящите
може би и ти трябва си намериш някое занимание което така ще ти грабва вниманието че ваобще няма да мислишза него
излизай с приятелки,флиртувай с момчета и така малко малко ще го забравиш просто да ти кажа че не е жъзможно да забравиш някой толкова бързо,особено ако го харесваш много
Така че с малко търпение всичко би трябвало да се оправи
Просто се забавлявай и не позволявай на някой си да ти влезе под кожата и да те кара да се чувстваш зле и нещастна
Просто продължи напред и ваобще не мисли за него занимавай с друго вниманието си ..... за мен това е добро решение :D

Drebs
11-15-2008, 08:33
Сама си си виновна... Сега ще сърбаш попарата, която си надробила...
Че тя какво е направила?

chokolate_girl
11-15-2008, 08:37
Човек се влюбва без да се осъзнае,явно при теб е така :)
Ми какво да ти кажа...дори да те посъветвам да го забравиш,няма да можеш така лесно.Освен да направиш усилия,като си хванеш друг с по-добри качества от миналия,за да можеш да се влюбиш в другия и да забравиш за предишния.Пробвай все пак,нали трябва да опиташ :) успех :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-15-2008, 08:41
Сама си си виновна... Сега ще сърбаш попарата, която си надробила...
Че тя какво е направила?
Не знам дали е редно да се меся, обаче прочети частта с "Тръгнах с него на шега, нямаше какво да правя." и ще ти стане ясно.

gazarka
11-15-2008, 08:44
Сама си си виновна... Сега ще сърбаш попарата, която си надробила...
Че тя какво е направила?
Не знам дали е редно да се меся, обаче прочети частта с "Тръгнах с него на шега, нямаше какво да правя." и ще ти стане ясно.
kak moje i vie da me vinite.prosto ne zalagah ni6to dve tri sre6ti i tova e.kvo tolkova

gazarka
11-15-2008, 08:45
Човек се влюбва без да се осъзнае,явно при теб е така :)
Ми какво да ти кажа...дори да те посъветвам да го забравиш,няма да можеш така лесно.Освен да направиш усилия,като си хванеш друг с по-добри качества от миналия,за да можеш да се влюбиш в другия и да забравиш за предишния.Пробвай все пак,нали трябва да опиташ :) успех :)
tam e problema,nqkka si ne mi se iska drug.parviqt pat kogato skasahme bqh s idealen maj bez gre6ka i pak se varnah nazad.kazvam vi stanah luda

Drebs
11-15-2008, 08:46
Сама си си виновна... Сега ще сърбаш попарата, която си надробила...
Че тя какво е направила?
Не знам дали е редно да се меся, обаче прочети частта с "Тръгнах с него на шега, нямаше какво да правя." и ще ти стане ясно.
Да бе,аз това го прочетох още първия път,ама мисълта ми е такава,че много връзки почват ей така "на шега". Не мисля,че е виновна за нещо. Не е споменала да се държи гадно,да му изневерява,да го обижда или да го наранява по какъвто и да е начин.
Това имах в предвид.

Иначе по темата какво мога да кажа,опитай се да го забравиш :)

gazarka
11-15-2008, 08:52
mila ako znae6 kak iskam da go napravq mn go mrazq,napravi me na ni6to be hora,na ni6to

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-15-2008, 08:53
Тя е виновна единствено сама пред себе си. Най-вече защото си е казала, че смята всичко на шега (което едва ли е така, щом си е позволила повече от "2-3 срещи, какво толкова?!", но как да е). С чувствата шега не бива и човек си получава заслуженото.

beb4yy
11-15-2008, 08:55
Сама си си виновна... Сега ще сърбаш попарата, която си надробила...
Че тя какво е направила?
Не знам дали е редно да се меся, обаче прочети частта с "Тръгнах с него на шега, нямаше какво да правя." и ще ти стане ясно. ем така е С ТВОЙТЕ КАМЪНИ ПО ТВОЯТА ГЛАВА :razz:

Lysander
11-15-2008, 09:05
Ела да ти го мушна и шса опрайш. 8-)

ImmortalForever
11-15-2008, 13:01
Ами.. "Като тръгваш с някой на шега", ще го правиш само ако знаеш правилата на играта, а тя е именно "без влюбване" и сама си го казала...Да не си се влюбвала...Сори..

Andreev
11-15-2008, 13:02
Want Some Компот?????! :D

sweet4esf
11-15-2008, 13:16
Тя е виновна единствено сама пред себе си. Най-вече защото си е казала, че смята всичко на шега (което едва ли е така, щом си е позволила повече от "2-3 срещи, какво толкова?!", но как да е). С чувствата шега не бива и човек си получава заслуженото.

8) =D>

scanadal
11-15-2008, 13:23
Той е с другата,нали?
Намери си и ти някой друг.Но този път не започвай "на шега".Недей да се опитваш да си го върнеш,просто продължи напред.

jjjjjj6363
11-15-2008, 14:15
nishto nemojesh da napravish ,greshkatati e 4e si go podcenila i si si napravila greshni planove

Glavoreza
11-15-2008, 14:53
Не го харесваш , грозен е , туп е , мързелив е , мирише незнам ти кво , ам та ти тъпа ли си ма ! Как ще те яд тогава за него ходи се прегледай че си луда.

Lysit0
11-15-2008, 16:13
Сама си си виновна... Сега ще сърбаш попарата, която си надробила...
Че тя какво е направила?
Не знам дали е редно да се меся, обаче прочети частта с "Тръгнах с него на шега, нямаше какво да правя." и ще ти стане ясно.

+1,освен това пиши на кирилица авторке!!!

gazarka
11-17-2008, 09:23
Не го харесваш , грозен е , туп е , мързелив е , мирише незнам ти кво , ам та ти тъпа ли си ма ! Как ще те яд тогава за него ходи се прегледай че си луда.
mi qvno sum tapa,az mrazq lubovta nikoga pove4e ne iskam da se vlubvam!!!!naistina podcenih magiqta na lubovta

HePeAJIeH
11-17-2008, 11:43
Ако наистина беше "gazarka" нямаше да ти пука.`Ше ти мине не се коси.

metodi1
11-17-2008, 12:35
ama i vie jenite ste 1... sled vreme ako go aobi4ash kakto trqbva nqma gorozen nqma hybav :razz:

Schneeflocke
11-17-2008, 12:44
Това е донякъде като петте етапа за приемане на смъртта: отричане, гняв, търгуване, депресия и примирение. На всеки му трябва различно време за всеки етап. И щом стигнеш до последния, всичко ще се нареди само. А омразата е токсична, променя те изцяло. Ако можеш, не го мрази. Ако не можеш, направи всичко по силите си, за да му отнемеш най-ценното.

curka87
11-17-2008, 13:32
mi qvno sum tapa,az mrazq lubovta nikoga pove4e ne iskam da se vlubvam!!!!naistina podcenih magiqta na lubovta

да бе , ама ти и сега си казала , че няма да се влюбваш, а както сама виждаш.... никой не те е питал дали искаш или не.Това просто се случва.Никой още не се е научил да заповядва на сърцето си.

А колкото до това какво да правиш- нищо.Не можеш да се бориш със себе си, не можеш и да го накараш пак да се върне при теб.Можеш единствено да се опиташ да се разсейваш и да не мислиш за това.

gazarka
11-18-2008, 07:23
naistina e mn trudno...

jghgh
11-18-2008, 08:19
Сама си си виновна... Сега ще сърбаш попарата, която си надробила...
Че тя какво е направила?
Баш това щях да питам! :shock:

skateprinces19
11-18-2008, 10:47
Хора незнам какво сте седнали да я упреквате, че е тръгнала на шега с това момче ... По-добре да се опитаме да й помогнем - все пак за това е писала да й помогнем , не да я хулим ... та по темата ... Виж мацка , щом си има друга и изглежда щастлив с нея , по-добре се опитай да си намериш някой друг ... знам , сега ще кажеш , че само за него ще мислиш ... да така ще е , но само на първо време , докато другото момче не запълни напълно мислите ти ... довери ми се , намери си някой друг , с който имате общи интереси , забавен , да се смееш постоянно с него и постепенно след време ще забравиш старата си любов ....

therichbitch
11-18-2008, 11:39
[quote="depressedgirl"]хм винаги така става влюбваме се в неподходящите
Просто се забавлявай и не позволявай на някой си да ти влезе под кожата и да те кара да се чувстваш зле и нещастна
съгласна съм напълно, макар 4е понякога е мн трудно, да не кажа невъзможно/ поне на един етап де/

therichbitch
11-18-2008, 11:41
хм винаги така става влюбваме се в неподходящите
Просто се забавлявай и не позволявай на някой си да ти влезе под кожата и да те кара да се чувстваш зле и нещастна :D
съгласна съм напълно, макар че понякога е мн трудно, да не кажа невъзможно/поне на един етап де/

Pliok0019
11-18-2008, 11:46
Ако наистина го обичаш - остави го да бъде щастлив.

Едва ли му е било приятно да бъде с толкова самонадеяно момиче като теб. Явно за това е избрал другата.

От друга страна...ти не го обичаш, той не ти е разбил сърцето. Просто се чувстваш засегната, от това, че той е избрал друга пред теб.

Осъзнай се, някои неща са предохни. Обърни повече внимание на хората около себе си и нека това ти бъде за урок.

nority92
11-19-2008, 08:01
nakarai go da revnuva napravi se na shtastliva ne mu razreshavai da si misli 4e si luda po nego

DOKOSVANE
11-20-2008, 20:55
LELE EBATI LUDNICATA ,TI SE OPLAKVASH CHE SI SE VLUBILA I SA TE ZA**ALI. AZ KFO DA KAJA KATO NE MOGA DA SE VLUBA I RAZIGRAVAM SUPER STOINOSNI HORA ...OT TOVA DA VIJDASH KAK NIAKOI STRADA OT BEZRAZLICHIE NIAMA NISHO PO GADNO,AMA KATO GLEDAM TI GO ZNAESH TOI E DOSTA BEZRAZLICHEN KAM TEB ...BADI I TI TAKAVA ...ZA NEKAF ....NIAMA KVO DA SI HABISH NERVITE ,IMA 100 PATI PO STOINOSNI MAJE OT NEGO .. I NE MISLIA CHE E RESHENIE DA SE HVANESH S NIAKOI TAKA DOKATO SI S NOVIA SHE MISLISH ZA PREDISHNIA ...PREDSTAVI SI NOVOTO MOMCHE DA SE VLUBI V TEBE I KFO STAVA TOI SHE IZPITA SASHTOTO KAKVOTO I TI SEGA A AZ SMIATAM CHE TI NE ISKASH DA NARANISH NIAKOI PO TOZI OTVRATITELEN NACHIN :) NALI TAKA...AIDE I USPEH S PREUDOLIAVANETO AKO SE CHUSTVASH SAMICHKA ILI TI E KOFTI PISHI MI NA SKYPE :SIN.SITY