PDA

View Full Version : HELP



icofirea
11-15-2008, 09:09
ето каква е ситуацията:
-много обичам едно момиче
-незнам дали то изпитва същото към мен
-мисля,че си има гадже
-незнам какво изпитва към него

please help!!!!!!!!!!!!

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-15-2008, 09:13
Така си го обяснявам:
1. Обичаш я, значи си я опознал => познавате се => можеш да говориш с нея и да разбереш дали е заета.
2. Не я познаваш, а твърдиш, че я обичаш => хлътнал си по някаква измислена в главата ти представа за нея => на не повече от 14 си => съвет: вземи се в ръце!

icofirea
11-15-2008, 09:39
-познаваме се
-съоченици сме
-срам ме е да я питам

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-15-2008, 09:42
И какво, смяташ "Здравей - Здрасти" за познанство? (Не че нещо, щом се срамуваш от нея, едва ли сте на нещо повече.)

RoCkSpOt
11-15-2008, 09:43
Спокойно,бе човек.Отиди при нея заговори я.И от дума на дума ще се разбере....И помни Срама е голям,но кефа след това двойно по голям ;]

fasta4e
11-15-2008, 09:48
Подкрепям RoCk-SpOt

BaiToq
11-15-2008, 09:57
-застреляй се

icofirea
11-15-2008, 10:01
И какво, смяташ "Здравей - Здрасти" за познанство? (Не че нещо, щом се срамуваш от нея, едва ли сте на нещо повече.)

не е само здравей-здрасти.пишем си бележки в час,но не смятам това за много романтично.

icofirea
11-15-2008, 10:46
И какво, смяташ "Здравей - Здрасти" за познанство? (Не че нещо, щом се срамуваш от нея, едва ли сте на нещо повече.)

не е само здравей-здрасти.пишем си бележки в час,но не смятам това за много романтично.

и незнам дали тя го възприема насериозно когато си пишем.но все пак чувствам че изпитва не приятелски симпатии,а нещо по различно.

icofirea
11-15-2008, 11:32
дано да изпитва любов към мен.само това искам,а незнам как да и го покажа.

RoCkSpOt
11-15-2008, 12:41
дано да изпитва любов към мен.само това искам,а незнам как да и го покажа.

На колко си ?
Ако си 16+ знаеш какво да правиш...няма смл да ти казваме....
Ако си 13+ ако ходиш(и тя) по кафета я покани да излезете,ако не кино,ако не се разходете,АКО НЕ просто я испрати след училище и й го кажи :-x както казах по горе срама е голям,кефа двойно....спокойно и Успех :)

icofirea
11-15-2008, 14:05
+13
идеятя с изпращането не става щот тя се прибира с приятелки!
другите идей са добри ама незнам ако тя наистина си има гадже как ще ги приеме!иначе 10х за инфото.в понеделник на на даскало ще я попитам дале ще е съгласна до излезем заедно с едни приятели.ако стане по пътя навръщане ще и кажа за чувствата си и ако приеме реалноста,че я харесвам и още по-добре да отвърне с същото ще пиша к'во е станало.ако ли не...

ако имаш други предложения-ЛС или отговор в темата

RoCkSpOt
11-15-2008, 14:40
[quote="icofirea"]+13
идеятя с изпращането не става щот тя се прибира с приятелки!
другите идей са добри ама незнам ако тя наистина си има гадже как ще ги приеме!иначе 10х за инфото.в понеделник на на даскало ще я попитам дале ще е съгласна до излезем заедно с едни приятели.ако стане по пътя навръщане ще и кажа за чувствата си и ако приеме реалноста,че я харесвам и още по-добре да отвърне с същото ще пиша к'во е станало.ако ли не...

ако имаш други предложения-ЛС или отговор в темата[/quotе/]

Гледай да сте насаме и треа спокойстие и си подбирай думите...Но не замисляй нещата смл недей да си викаш като тръгнеме натам ще и кажа това и това после това онова просто даваш както ти дойде...Не чакай посления момент....и Успех :)

icofirea
11-15-2008, 15:06
въй просто незнам какво да правя.бичкам си дидито ама се страхувам,че ше каже не и аз ще ми стане гадно,че сама отрязали,ша са затворя(в преносния смисъл),нема да общувам с никой,и ша си прецакам живота.мнооо съм объркан мама му стара.ше ми дойде до гуша и нз ко ше стане :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: пак си я бичкам мнооооооооо.миналата година и купих пръстен,а се насрах и не и го дадох.кат го гледам се сещам,че миналата година ми дойде тай,че щях да и си хфърля(не буквално)и да я нацелувам ма съм изрод.ама по хуу,че не го напраих,че целия клас щеше да ни се кикоти в лицето. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: мноооооооооооо си я бичкам дидето :cry: :cry: :cry: :cry:

icofirea
11-15-2008, 15:33
ако някой някога е изпитвал толкова силна любов моля ви давайте съвети.сигурен съм,че с това момиче сме един за друг просто проблема е,че като се приближава към мен за да разговаряме или просто минава аз,аз,аз ...незнам.с 3 думи БИЧКАМ СИ Я :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

aka6a_vamp
11-15-2008, 15:38
ето ти едно мнение:
-обичам е много силна дума!!!!!!!
А според мен ти не си я БИЧКАШ.

icofirea
11-15-2008, 15:45
мислиш ли?
ако не я обичах щях ли да търся съвети от ветерани а?
ако не я обичах щях ли да и предлагам?

знаеш въобще какво е "обич" а?
аз не я обичам,аз откачено много я обичам

aka6a_vamp
11-15-2008, 15:56
мислиш ли?
ако не я обичах щях ли да търся съвети от ветерани а?
ако не я обичах щях ли да и предлагам?

знаеш въобще какво е "обич" а?
аз не я обичам,аз откачено много я обичам
мислиш ли?-ДАААААААААААААА!!!
ако не я обичах щях ли да търся съвети от ветерани а?- :D :D Не знам,кой от тук може да бъде наречен ветеран...няма такъв!
ако не я обичах щях ли да и предлагам?-оййййййййййй,еми мой човек хората тръгват и без да се обичат,да те светна.
знаеш въобще какво е "обич" а?-Ми претендирам,че знам...поне мога да я различа от обикновеното увлечение.
аз не я обичам,аз откачено много я обичам-Брао!

icofirea
11-15-2008, 16:49
под ветерани имах предвид хора които разбират и са предлагали на други хора да станат гаджета.

и само искам да поясня,че съм създал темата за да търся помощ от хората,а не някой да ме упреква,че думата "обичам" била твърде силна!
щом съм писал,че обичам момичето значи е вярно!знам,че един седмокласник не търси обич,а неща много по различни от обич!това,че аз не ги търся тези неща,а искам както аз обичам момичето така и то да отговаря със същото не ме причислява към другите момчета!и последно ще кажа!

БИЧКАМ СИ ДИДЕТО!!!!

icofirea
11-15-2008, 17:19
търся помощ!!!
pls помагайте

soul1199
11-15-2008, 17:25
ami vzemi i skype-a i taka 6e ti e po lesno da q pita6 dali si ima gadje

icofirea
11-15-2008, 17:41
ако не си чел,че тя е от моя клас.много ясно,че и имам скайпа.проблема е ,че тя не влиза.ако влизаше щях долу горе да си оформя плана по който да действам.

други идеи

RoCkSpOt
11-15-2008, 18:12
Споко просто треа да й го кажеш.

aka6a_vamp
11-15-2008, 18:26
АААааа братле,убиваш ме сриозно! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

zaraaa
11-15-2008, 18:53
Говори с нея това е най-доброто каквото мога да те посъветвам пък и това мисля, че е най-правилното решение и недей да казваш:"Срам ме е!" не трябва, ако искаш да бъдете заедно, помисли ами и ако тя те харесва, но си мисли някакви неща от сорта:"Ама той сиг не ме харесва и т.н" ти си Момче, яяя смело напред :wink:

icofirea
11-15-2008, 19:15
ще пробвам да се отсрамя.междувременно пращайте нови предложения за да мога да си изградя примирен план по който да действам.след като я питам ще ви съобщя.и както казах по горе-предлагайте нови неща.

icofirea
11-15-2008, 19:21
Говори с нея това е най-доброто каквото мога да те посъветвам пък и това мисля, че е най-правилното решение и недей да казваш:"Срам ме е!" не трябва, ако искаш да бъдете заедно, помисли ами и ако тя те харесва, но си мисли някакви неща от сорта:"Ама той сиг не ме харесва и т.н" ти си Момче, яяя смело напред :wink:

дано наистина да ме харесва и да си мисли,че не я харесвам щото ако ме харесва и си го мисли и кат и сложа новината,че я харесвам може да имам по голям шанс да каже "да".дано тая история да завърши с добър край.

БИЧКАМ ДИДЕТО БЕ ХОРА,МНООООО СИ Я БИЧКАМ

foxy-to
11-15-2008, 19:25
Полека пич. Дишай спокойно. Щом си седми клас значи си много далеч от истинската любов. В момента ти не я обичаш, просто имаш силно увлечение. Абе с една дума вика му се пубертет. След няколко години ще ти мине.

DevilWish
11-15-2008, 19:25
Говори с нея, може би имаш шанс ;)

icofirea
11-15-2008, 19:33
не!искам да знаете,че аз съм наясно,че съм в пубертета.но знам какво чувствам.това чувство е ЛЮБОВ!не е увлечение.увлечението ми действа за няколко дни когато вече физиономията на момичето ми е умръзнала.
но тук не е така.в началото на 3 клас я обикнах,но сега разбрах колко важно за мен е това момиче.просто съм хлътнал по нея от любов.

icofirea
11-15-2008, 19:45
знам,че е тъпо ама съм inlove в нея!!

Isabelle
11-15-2008, 19:49
Трудно ми е да разбера защо те е срам?

icofirea
11-15-2008, 20:10
не ме е срам да и призная, просто се срамувам щот съм малко пълен(работя по въпроса с отслабването)

depressedgirl
11-15-2008, 20:24
това че си пълен не е от значение ако тя те харесва истински няма да гледа това а ще гледа какво има вътре в теб
а как да й кажеш че я харесваш
помолия да не върви с приятелките си а ти да я изпратиш ако тя е съгласна и купи една роза напиши и нещо хубаво й и го дай и кажи какво изпитваш към нея
Или пък говори с някоя от приятелките й да я накара някак си да отидат някаде на някое по тай място е ся е студена може кея или некое друго място и когато отидат ти се появи и й се обясни в любов
Незнам просто няма от кво да те е срам дори и да направиш тов акоето казах има толкова други начини
Единственото важно нещо е да не се срамуваш и бъди такък какъвто си тя трябва да те харесва истински не трябва заради едно момиче да се променяш и да си прикриваш истинското аз
Успех :wink:

icofirea
11-16-2008, 13:54
ок.както казаз ще се опитам ка се отсрамя.дано каже "да"

icofirea
11-16-2008, 14:18
плс давайте идеи!

sasha_90
11-16-2008, 14:29
-познаваме се
-съоченици сме
-срам ме е да я питам
Тези,които обичат-не се срамуват да питат!

krisiiiiito
11-16-2008, 14:33
ха .. от начало все едно че пращаш телеграфи
-кратко
-точно
-ясно
:razz:

та както и да е... та да не излезне спам тряа да напиша нещо по темата :booooomb:


хормони..хормони..хормони това му е майката!
значи чуй ме явно според теб това е първата истинска любов..да но не е това е само едно пuбертетско увлечение което ще мине за няколко месеца
но виждам че си доста настоятелен..говори с нея бе момче какво чакаш и няма СРАМ МЕ Е .. действаш и това е !

icofirea
11-16-2008, 14:39
за щастие утре имам футболен мач.ако се представя добре ще се нахъсам и ще и кажа като див звяр.ако ли не се представя добре-просто най-нормално ще и кажа.

други предложения

NeverTheSame
11-16-2008, 15:20
успокой се...дишай..брой...10..9...8..7

сега вече можеш да вършиш нещата,които всяко 13 годишно момче върши,но не и да използваш крайни думи като `обичам` и то за момиче,пред което те е срам да се изправиш и да й кажеш в лицето `харесвам те`,не `обичам те`,а просто `харесвам те` :?

OpenedSky
11-16-2008, 15:42
-застреляй се


evala :grin:

OpenedSky
11-16-2008, 15:47
i kvo seki put kato q vidi6 trqq da se nahusva6 li be ?!?!?!?! a i purvo otslabni i posle i govori - nali se prit 4e si dibel

icofirea
11-16-2008, 16:27
не съм дебел.казах,че съм малко пълен.и ме е срам от себе си не от нея.ако ме е срам от нея дали щях да пиша темата.аз нямаше да я доближавам.нямаше да я обичам.какъв смисъл да обичаш някого и да стоиш колкото се може по далеч!мисля,че съм пределно ясен!

други предложения!

krisiiiiito
11-16-2008, 16:41
други предложения!




-застреляй се

:)

icofirea
11-16-2008, 17:09
други предложения!




-застреляй се

:)

какво означава това

ND4SPD_f
11-16-2008, 17:13
nai prakti4noto ne6to-pogovori s nego.....

icofirea
11-16-2008, 17:17
nai prakti4noto ne6to-pogovori s nego.....

поправка!!!
не с него,а с нея!!!!!!не съм врътнал резбата!!

therichbitch
11-16-2008, 17:34
ami da trqbva da q zagovori6 da si polafite malko i 6te razbere6 po na4ina po koito se durgi i togava ve4e kogato 6te si naqsno moge6 da predprieme6 ne6to

icofirea
11-16-2008, 18:46
ми както казах ако утре спечелим мача дето ше го играем ще се нахъсам толкова,че срама да изчезне и да и призная

scoobydors
11-16-2008, 18:49
TALK !!! 8-)

icofirea
11-16-2008, 19:08
абе хора вие само за говорене пишете.предлагайте и други неща да става разнообразно вие само за talk говорите!!!!

айде предлагайте и други начини!

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-16-2008, 21:17
"Айде, ррр, стадото овчици, дето не са ми измислили как да се справя, когато "бичкам" някоя, хайде, пррр, беч-беч-беч, мръднете си малко задниците, че съветите ви не струват!"

Не всички са длъжни да се заниамвам с твоя проблем, че само да ги ръчкаш с "хайде, давайте още идеи!". :?

sweet4esf
11-17-2008, 04:54
Така си го обяснявам:
1. Обичаш я, значи си я опознал => познавате се => можеш да говориш с нея и да разбереш дали е заета.
2. Не я познаваш, а твърдиш, че я обичаш => хлътнал си по някаква измислена в главата ти представа за нея => на не повече от 14 си => съвет: вземи се в ръце!

:)

icofirea
11-17-2008, 12:53
не ги ръчкам да пишат!просто ги моля за помощ!

Ai4ka
11-17-2008, 13:02
Така си го обяснявам:
1. Обичаш я, значи си я опознал => познавате се => можеш да говориш с нея и да разбереш дали е заета.
2. Не я познаваш, а твърдиш, че я обичаш => хлътнал си по някаква измислена в главата ти представа за нея => на не повече от 14 си => съвет: вземи се в ръце! +++ :}

icofirea
11-17-2008, 13:12
Така си го обяснявам:
1. Обичаш я, значи си я опознал => познавате се => можеш да говориш с нея и да разбереш дали е заета.
2. Не я познаваш, а твърдиш, че я обичаш => хлътнал си по някаква измислена в главата ти представа за нея => на не повече от 14 си => съвет: вземи се в ръце! +++ :}


1. Обичаш я, значи си я опознал => познавате се => можеш да говориш с нея и да разбереш дали е заета.

icofirea
11-17-2008, 16:03
Така си го обяснявам:
1. Обичаш я, значи си я опознал => познавате се => можеш да говориш с нея и да разбереш дали е заета.
2. Не я познаваш, а твърдиш, че я обичаш => хлътнал си по някаква измислена в главата ти представа за нея => на не повече от 14 си => съвет: вземи се в ръце! +++ :}


1. Обичаш я, значи си я опознал => познавате се => можеш да говориш с нея и да разбереш дали е заета.

поправка:1. Обичам я, значи съм я опознал => познаваме се => мога да говоря с нея и да разбера дали е заета.

icofirea
11-17-2008, 18:22
ехо!!!има ли някой??