PDA

View Full Version : Незнам какво да правя :(....



lilawelka
11-15-2008, 09:54
Здравейте новичка съм тук и незнам да ли точно тук трябва да пусна темата затова ме извинете предварително ако съм объркала мястото.Ето имоя проблем попринцил е много дълго за разказване затова ще карам на кратко :) Преди време едно момче от моя калс хареса моя проятелка и затова реших да му помогна понеже я познавам, но тя не го харесваше и не се получи нищо даже тя го отряза много гадно .От тогава станахме много добри приятели прекарахме лятото заедно и неусетоно стана нещо ,ставахме се по-близи и накрая станахме нещо като гаджета ,но не съвсем вичко започна като шега : гушкахме се , целувахме се и др неща кото правят гаджетата, но и за двама ни това беше просто шега без чувства .Като на игра, но с времето нещата се задълбочиха и от моя и от негова старана наскоро ми каза че мисли че на само ме харесва но и ме обича :shock: :shock: от една страна се зарадвах защото чесно казано и аз изпитва нещо към него ,но.... от др страна незна чувствам се гадно у гузно 1во заради моята приятелка тя не изпитва нищо към него но когата сме си говорили тя каза че не исак тои да има приятелака неиска никоя да я измества от мястот и . А др е защото макар и да тварди че харесва и може би обича мен знам че не е тъка и го показва постоянно преди няколко дена и рецитира любовно стихче не че съм против даже много бих се радвала те да се съберат но ......това което той прави е много странно и не мога да го разбера :( просто и аз незнам какво да правя и да си мисля моля ви кажете ми :( :( :( :( :(

angelkata_dqvolkata
11-15-2008, 10:26
според мен те харесва, но и той и твоята фр искат другия да ревнува - той нея и тя него....ако искате да сте заедо бъдете...

remember_me
11-15-2008, 11:04
mda poneje tvoqta fendka go e odrqzala gadno sega mom4eto iska da i e kofti. a tvoqta priqtelka sa6to se drazni i revnyva,ne si misli 4e ima nqkakvi 4yvstva kam tova mom4e prosto iska da my e gadno i da my sloji yltimatym- ne iska da si ima drygo momi4e..i kakvo? da si blaska glavata za neq. 6te ti kaja da vnimava6 poneje moje da zastane6 posredata na tozi cirk i da zagybi6 dvamata. pogovori s mom4e,pitai go kakvi sa my 4yvstvata kam tvoqta fendka prosto da si naqsno i ako moje da prestane da se zanimava s tazi tvoq priqtelka. yspeh4eta :)

SuNsEt
11-15-2008, 15:52
Говори с него по този въпрос и му кажи да избере между теб и нея...Според мен ти не знаеш какво искаш,за това е хубаво да си изясните чувствата един към друг.Така ще ти е по-лесно да разбереш дали найстина изпитваш нещо силно към него или просто е поредното кратко привличане...

lilawelka
11-18-2008, 08:21
blagodarq na wsichki koito mi pisaha w tozi razdel no smqtam da pusna temata i w drug razdel ne che ne mi pomognahte no imama nujda ot oshte mneniq prosto neznam i az kakwo da prawq po tozi wypros :( :( :( :( mnogo sym obyrkana :( :( :( :( :(