PDA

View Full Version : дали могат да ми кажат нещо



Dundy
11-15-2008, 11:24
Ми един път ме свалиха от рейса,понеже картата ми беше изтекла(с 2 дена) и контролата ми я взе.Слязохме и аз понеже бях с еддна фр се разправяхме там.Като разбра че ние нямаме никакви пари ни пита къде живеем ,за да и дадем парите.Аз веднага викам-далече и тфа е .Ама мойта умна фр вика"ми аз съм тука на 5 мин".Та тая контрольорката каза да идеме до ях и да донесем парите.Ние тръгнахме и тя се прибра и аз си продължих там с друг автобус.Та мисълта ми е дали може да каже нещо след като ми взе картата

Scouse
11-15-2008, 12:02
е кво щи каже според теб ? 8-)

fenkatakrisi952
11-15-2008, 12:03
Съмнявам се.Все пак на нея не пише адреса ти или телефона ти :D
гледай само да нямаш неочаквани срещи с нея пак :razz:

thefreak
11-15-2008, 13:06
То или слизаш от рейса, или глоба, какво си ги измисля тая? Не може и двете.

s3xy
11-15-2008, 13:54
абе аз веднъж се возих с 72 за няколко спирки ама принципно имам карта за 604. Та качи се контрола и ми вика: имаш ли билет и аз викам не ама имам карта ( колкото да се направя че съм редовна) и се наложи да я покажа и оня като видя че е за друга линия и вика: айде слизаш на тая спирка (ама ми взе картата) и аз викам ок слизам ама нямам 10 лева и той вика "ами ок щом сега нямаш 10 лева ще изпратя фиш в училището ти и до един месец трява родителите ти да го платят" :shock: ии там нещо смотах че съм забравила че имам и извадих и му дадох (въпреки че се пак слязох от абтобуса) и той си ми върна картата
ако разбереш нещо ше се радвам че как го написах... :D
голяма гад са тия контрольори :-x дано да не те изненадат в даскало теб :?

splendour
11-15-2008, 13:58
ABE TQ P1K DO VAS 6I XODITE 4E PARI 6E I NOSITE...... :D :D yjas
a 6to se otnasq do s3xy-tq si e platila =>moje da si ostane

remember_me
11-15-2008, 14:15
xaxa az bih si ymrqla ot sram :D ina4e sas stari bilet4eta stra6no mn pati sam minalavala. ediniq pat si pla6tam bilet4eto i nqkade kam sedmica si karam s nego bez da pla6tam. daje po malko 6toto moje da se ysetqt 4e se razli4avat cifrite v bileta. ama sa me hva6tali :D i kato stane edna oleliq i kat se razkrqska v avtobysa 4e se razli4avat cifrite i da i platq bileta..axaxa vsi4ki se obra6tat da gledat kakvo stava a az.. se 4ydq kade da se skriq da se nasmeq :D
i ne ne moje ni6to da ti kaje. na kartata ni6to sa6testveno ne pi6e.imenata ti gi ima ama..otkade da te izdiri? ot policiqta osven ama da si pravi takav tryd ne mi se vqrva.

s3xy
11-15-2008, 14:36
na kartata ni6to sa6testveno ne pi6e.imenata ti gi ima ama..otkade da te izdiri? ot policiqta osven ama da si pravi takav tryd ne mi se vqrva. ама има и даскалото, имена + даскало = фиш в даскало :D ужас, дано да е била готина и да не й се е занимавало с такива простотии да пише фиш че и да го праща и т.н. :D

Dundy
11-15-2008, 16:51
ама най-лошото е че тази се качва много често в тоя автобус ,а аз всяка седмица по 1 път трябва да се качвам и може да се наложи за малко вр да сменя автобуса :? :?

summerlove66
11-15-2008, 22:23
тцтцт ..

elsy
11-15-2008, 23:23
Няма да влезеш в затвора, спокойно 8-)

XceSS
11-16-2008, 00:16
Абе тея от контролата, поне в моя град са ебати тъпите прошляци.Живея в малък град и редовно си се возя без пари, само че тука си има постоянно кондуктори, все едно си във влак.Сядам най-отзад на автобуса и докато дойдат до мен да ми искат 1 лев за билет, да се разправям с тях и вече съм стигнал крайната си дестинация

Rza
11-17-2008, 05:46
плювни ги и не се занимавай :lol: :lol:

remember_me
11-19-2008, 13:17
na kartata ni6to sa6testveno ne pi6e.imenata ti gi ima ama..otkade da te izdiri? ot policiqta osven ama da si pravi takav tryd ne mi se vqrva. ама има и даскалото, имена + даскало = фиш в даскало :D ужас, дано да е била готина и да не й се е занимавало с такива простотии да пише фиш че и да го праща и т.н. :D
e az sam ot byrgas i redovno si patyvam s karta za avtobysa i na moqta ne pi6e y4ili6te. ima samo trite mi imena i sroka na kartata.