PDA

View Full Version : Връзките ми не се получават, защото съм много студена



stylo
11-15-2008, 17:20
не

ImmortalForever
11-15-2008, 17:24
1.Кажете ми защо Не използвате търсачка?
2.Сама казваш че си притенциозна..Еми като си-сама ше седиш.
3.Като са толкова вървежни приятелките ти-да ти намерят един мъж и да се кротваш..
4..На 16 си все пак... Не е минал и половината ти живот.Успокой се...

Lysit0
11-15-2008, 17:28
Много е възможно и да е за това,че си била наранена.
Но попринцип като се влюбиш ти ще го усетиш...
Няма да спиш по цели нощи,ще отидеш и до луната за него.
То това се усеща, и колкото и гадна и претенциозна да си,като той е до теб ,ще се топиш направо,и ще си ангелче.Просто от вътре ще ти е едно хубаво,и няма да има защо да се държиш студено :-)
П.П. и друг път пиши на кирилица :!:
Едвам ти разбрах какво пишеш,още повече,че използваш '1' ,вместо 'a' и 'ъ'...и някакви такива.
Много е неприятно на маймуница да четеш.

xxxSnowflakexxx
11-15-2008, 17:48
Много е възможно и да е за това,че си била наранена.
Но попринцип като се влюбиш ти ще го усетиш...
Няма да спиш по цели нощи,ще отидеш и до луната за него.
То това се усеща, и колкото и гадна и претенциозна да си,като той е до теб ,ще се топиш направо,и ще си ангелче.Просто от вътре ще ти е едно хубаво,и няма да има защо да се държиш студено :-)
П.П. и друг път пиши на кирилица :!:
Едвам ти разбрах какво пишеш,още повече,че използваш '1' ,вместо 'a' и 'ъ'...и някакви такива.
Много е неприятно на маймуница да четеш.

soul1199
11-15-2008, 17:49
ami ti si otg na vuprosite sama,6om si mn pritenciozna,promeni se,emi narani li sa te,zabravi za minaloto,jivee6 v momenta,a ne predi,tova,4e vs ti fr imat fr ne ozna4ava,4e i ti ne moje6 da si hvane6 :)

6o6kotooo
11-15-2008, 19:41
ami ti si otg na vuprosite sama,6om si mn pritenciozna,promeni se,emi narani li sa te,zabravi za minaloto,jivee6 v momenta,a ne predi,tova,4e vs ti fr imat fr ne ozna4ava,4e i ti ne moje6 da si hvane6 :)
+1