PDA

View Full Version : Какво става? Проблем с приятелка



pOleNcEtOy
11-15-2008, 17:59
Искам да попитам какво става между мен и приятелите ми.Сядам с едно добро момиче с което си споделяме всичко.Но в петък нещо стана с момичето до мен и момичето на 1я чин.Момичето на първия чин кара приятелката ми да се скараме.От петък не си говорим.И незнам какво да правя.Помогнете ми. 8-[



shadow4e
Малко по-описателни заглавия.

Cool_Bitch
11-15-2008, 18:39
Аз съм в същата ситуация и те съветвам,и ти да направиш,това което и аз...отиваш и си изяснявате нещата.Ако не даде резултат еми всичко хубаво и това е!!!Късмет :)

pOleNcEtOy
11-16-2008, 08:30
Благодаря се пак.Но в един момент си мисля,че ако поговорим ще е по-добре,но в следващия си мисля,че нищо няма да се промени. :(

verdjitO
11-22-2008, 15:07
ей тая дето се опитва да ви скара трябва да я вкараш в релсите .. събери всичките си фр и я набийте или и са разкрещи на тая лицемерка :-x

NamelessRomantic
11-22-2008, 18:44
Така...в подробности:изяснявате си всичко,но не забравяй най-важния фактор-СПОКОЙНО.Прави се че не ти пука ако стане така че да се скарате наистина и и дай прост избор - с приятели или не.Бъди възможно най-спокоен и по възможност учтив.Само така ще се разберете като хората без задни мисли в твоя вреда.Ако каже - еми елементарно е,теглиш и една майна.Айде успех от мен.

Stefchyy
11-22-2008, 19:59
Резни си вените Пххахха :o

petel
11-22-2008, 21:11
кажи на някой батко да я нашамароса

_mimi7y_
11-23-2008, 08:26
ей тая дето се опитва да ви скара трябва да я вкараш в релсите .. събери всичките си фр и я набийте или и са разкрещи на тая лицемерка :-x
да това е най доброто решение :grin: