PDA

View Full Version : Не пипай тази книга! Ян ван Хелсинг



GetNasty
11-15-2008, 19:40
Някой чел ли е книгата и какво ще каже за нея? Чух много добри и интересни отзиви за нея и се чудя дали да си я поръчам. ;)

BqlaLiniq
11-15-2008, 19:46
Веднъж бяхме в един магазин и видях тази книга.. "Не пипай тази книга".
Естествено трябваше да я пипна :-o :D Взех я разгледах я, оставих я, после тръгнах, направих 2-3 крачки и тя падна..прокълната е? 8-) 8-)

stefity
11-15-2008, 20:06
http://87.120.102.52/129310z.jpg
Резюме

Заради взривоопасното си съдържание, вече две книги на Ян ван Хелсинг бяха забранени. Не минава и ден без хората да са предупреждавани за "опасния германски автор".

Ян ван Хелсинг отново ще разтърси светогледа Ви! Не пипай тази книга! - защото след това наистина няма да е лесно да живеете по стария начин.
Ако сте човек, който не се интересува от тайни, който никога не е желал да бъде външно и вътрешно богат, който не се е питал как да постигне успех и добро здраве, тогава книгата не е за Вас. Ако обаче чувствате, че нещо в света наистина не е наред и продължавате да се интересувате от живота, от тайните на "просветения" ни век, това е Вашата книга. Само не казвайте, че не сте били предупредени! Ян ван Хелсинг ще Ви разкаже случки и истории, които ще Ви дадат власт над собствения Ви живот - а който има власт, носи по-голяма отговорност.

Изберете сами - да продължавате да живеете, както досега, или да промените съдбата си? Решението е изцяло Ваше.

"Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде Творец - да, той е не само част от Творението, но е и част от Твореца! Помислете още веднъж: Ние не само сме част от Творението, ние сме част от Твореца и имаме силата и средствата да творим сами!!!"
Ян ван Хелсинг

Хмм... звучи ми интересно и в най-скоро време ще я прочета! :D След това вече мога да дам обективно мнение за нея :) [b]

BlackaTBW
11-15-2008, 22:05
И аз я видях на преден щанд в наква книжарница.
На мен лично не ми направи впечатление толкова заглавието, а това че книгата от "пипане" приличаше на мекица. И даже и да ми беше интересна и да съм решила да си я купя едва ли ще имам същото желание, след като я видях в какъв вид е заради такива любопитни...

hahavteen
11-15-2008, 22:59
Гледах я преди няколко месеца в една книжарница тука и мислех да си я купя... Мисля че ще е интересна... :)

elsy
11-15-2008, 23:08
Изглежда доста интересна :-o

hardball
11-15-2008, 23:44
Всичко, на което пише "НЕ ПИПАЙ" е интересно :D

Muse_of_Madness
11-16-2008, 08:33
Кунспирации. Нищо ново не казва.

preichetoy
11-16-2008, 08:43
Изглежда доста интересна :-o мда

fenkazelenka
12-29-2008, 07:52
Изглежда доста интересна :-o мда

Излязла е и нова на Ян ван Хелсинг - "Властта на тайните общества през ХХ век". :grin: чета я в момента, пълна лудница, много интересна

RiseGirl
12-29-2008, 08:26
не е лоша книгата, имам я...
но ако си някое неориентирано човече
книгата тотално ще те обърка представите :д

OtherDimension
12-29-2008, 08:35
:-o

вестник ШОК във вариант на книга, поне Деникен и извънземните бяха интересни едно време, а сега всичко живо взе да пише за конспирации и дивотии
съгласен съм
лесно е да се изкара такова книжле, продава се лесно на 16-годишните, които откриват топлата вода, а на сутринта впечатляват съученици с прозрение

fenkazelenka
12-29-2008, 14:09
:-o

вестник ШОК във вариант на книга, поне Деникен и извънземните бяха интересни едно време, а сега всичко живо взе да пише за конспирации и дивотии
съгласен съм
лесно е да се изкара такова книжле, продава се лесно на 16-годишните, които откриват топлата вода, а на сутринта впечатляват съученици с прозрение

аз пък не съм съгласна. изобщно не е жълта преса, а доста сериозно като се замислиш. и какво лошо има да се четат книги? да не би на авторите да им трябва позволение от някой, че да пишат интересно?

5StaR
12-29-2008, 14:41
Всичко, на което пише "НЕ ПИПАЙ" е интересно :D

+1

Madness
12-29-2008, 21:05
:-o

вестник ШОК във вариант на книга, поне Деникен и извънземните бяха интересни едно време, а сега всичко живо взе да пише за конспирации и дивотии
съгласен съм
лесно е да се изкара такова книжле, продава се лесно на 16-годишните, които откриват топлата вода, а на сутринта впечатляват съученици с прозрение

е лошо ли е 16-годишните да го четат?
ти може вече да си я открил,ама за хората дето не са е добре дошло :-o