PDA

View Full Version : Усетихте ли го?



Seducti0n
11-15-2008, 20:14
земетресението

Decu
11-15-2008, 20:15
Не. 8) :д

shadow4e
11-15-2008, 20:15
Да. За първи път ми се случва :) При нас чак се отвори една от балконските врати :)

TellMeYourName
11-15-2008, 20:15
мне :-o

hahavteen
11-15-2008, 20:16
А на адаша чак му се е "люшнал компа" :D

Spider4eto
11-15-2008, 20:16
Да, изкарах си акъла

Boot
11-15-2008, 20:17
Точно си говорех с баща ми, който естествено не спря дори за миг потока на речта си, за да отчете земетресението 8-)

ScionOfStorm
11-15-2008, 20:18
А на адаша чак му се е "люшнал компа" :D

!! 8-)

заеби, яката беше. и ме изпревариха с темата :(

Seducti0n
11-15-2008, 20:19
Аз за първи път усещам толкова силно земетресение
моят баща пък си помисли, че е взрив...
В моята стая всичко се разлюля.... :o

SuNsEt
11-15-2008, 20:20
ДАааааааааааааа и съм сама в нас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Щях да умра от инфаркт бе деееба мамицата му дееба :-x ...

Седя си аз на стола и усещам,че нещо се клати яко а монитора ми се разтресе,да не ви казвам с колата кво стана... 8-) И седа си аз,всичко се тресе...Скачам от стола и седя на вратата(защото знам,че като има заметресение,там е най-добре да се стой).След тва се почна втория трус и аз неква бегом да взема ключовете да си отвора.Познайте-сбърках ключовете...Настъпва убийствена паника!Отварям,излизам на етажа-звъня на съседката-няма я...След малко мама ми звъни(тя е на кино) "Как си?" Аз вика"Еми ше се оправа" :-D

Spider4eto
11-15-2008, 20:20
Щеше да ми отиде хубавата саксия 8-)

gorska
11-15-2008, 20:20
o, да и беше доста шашкащо.
а само в София ли е било, леле.. :-o

gorska
11-15-2008, 20:23
Ъ, къв втори трус?! Аз май нищо не забелязах да се клати, защото бях твърде заета да си мисля какво по дяволите става със стола ми???? :shock:

ScionOfStorm
11-15-2008, 20:23
епа да не е пак някоя "властуваща" пешка в победоносен ход.. :>

ся ще се чуе в новините и тея дни какво е било, защо и т.н.

GreenFairy
11-15-2008, 20:23
Мда и се стреснах здраво, първо реших, че нещо се е взривило близо до блока ни :-D И аз някво си седя най-спокойно и си пиша нещо и усещам как всичко се тресе...

xpucuto
11-15-2008, 20:24
:shock:

cappy123
11-15-2008, 20:25
Ам някъде около София ли е било ???


Аз го усетих, леглото ми помръдна и се чу силен шум !!! :(

Valkyrie
11-15-2008, 20:27
Хаха, даже пред блока слязохме, ама бързо ни писна. Аз си гледам нек'ва сълзлива комедия, а то ме разтресе... и се разтресох. Първото земетресение, от което ще имам някакъв ясен спомен. Не смея да си легна. А съквартирантката ми много ни се смя на мене и на нейния мъж, дето се филмирахме. Остана си сама горе, ебати пича.

TellMeYourName
11-15-2008, 20:29
паникааааа, хаоссссс !

_stef_
11-15-2008, 20:29
И аз го усетих беше много гадно, а и аз съм сама в нас :(

Adda
11-15-2008, 20:30
да, усетихме го, ама какъв е смисъла да пускате 100 теми?

scyLLa
11-15-2008, 20:31
Заметресението е било 4 по скалата на рихтер току що чух по новините.Ох сега да знаете колко вторични трусове ще има напрао ще ви се разкатае диалекта .... :D

aDuHka
11-15-2008, 20:32
Стига е, за какво говорите :D Не знам ама при мене (Ст.Загора) нищо нямаше или аз да не съм усетила :shock:

Или е било само в София :?

Yancheto
11-15-2008, 20:33
И аз го усетих,ама май не беше чак толкова силно. 8-)

MusicIsTheKey
11-15-2008, 20:33
4 по Рихтер разтресе София

Минути след 22.00 часа в София беше усетено земетресение.

Трусът е бил със сила 4 по Рихтер, с епицентър под Южния парк, съобщиха от Геофизичния институт при БАН.

Земетресението е усетено и на най-ниските етажи на сградите.


Доста силничко беше! (на 7 етаж съм)

Tokio_Hotel_Fanka_forever
11-15-2008, 20:33
da ujasno beshe !stola mi podsko4i :shock: 8-)

DjBaloon
11-15-2008, 20:34
Доста силно беше,но и доста кратко
да се надяваме да е било само това :)

За пръв път усещам земетресение

zloto
11-15-2008, 20:36
Нищо не усетих о.О
Само веднъж съм усещала земетресение. Беше по време на взривовете в Челопечене, но не му обърнах внимание, защото мислех, че е поредния взрив...

stefity
11-15-2008, 20:39
Аеее.... вие софианци много се шашкате от едно заметресение бре... чак по 4 теми написахте! 8-) 8-) 8-)

breathless
11-15-2008, 20:40
Аха, и на мене ми е за първи път ..

Викам на майка ми ; Усети ли заметресението ?!
Тя: Абе ти да не си се дрогирала ?! :shock: :lol:

DjBaloon
11-15-2008, 20:41
Аеее.... вие софианци много се шашкате от едно заметресение бре... чак по 4 теми написахте! 8-) 8-) 8-)

Много грозен коментар

GbSy
11-15-2008, 20:41
Аз с все стола си се разтресох... Понеже слушах музика и не го усетих толкова, но беше доста силно.

DjBaloon
11-15-2008, 20:42
Земетресение разтърси столицата.

Трусът бе усетен най-силно по високите етажи на блоковете.

По първоначална информация трусът е с магнитуд 4 по скалата на Рихтер. По всяка вероятност става въпрос за вертикално разместване на земните пластове.

Много столичани са излезли на улицата, притеснени от силния трясък, който последва труса.

Има проблеми и с мобилните комуникации.

Очаквайте подробности!

Riot
11-15-2008, 20:46
panic ? :(

ScionOfStorm
11-15-2008, 20:46
Да бе, в днес вече 300+ са писали :Д

стефиту, не си е шега работа, честно да ти кажа ;)

Seducti0n
11-15-2008, 20:47
Аеее.... вие софианци много се шашкате от едно заметресение бре... чак по 4 теми написахте! 8-) 8-) 8-)


Да не ти се случва да го изпиташ :wink:

Kisses_P
11-15-2008, 20:48
Да,усетих го.От блока здраво са се шашнали.Има бая хора отвън,някои и с багаж

Rebellion_Angel
11-15-2008, 20:48
Абе усетих, че ми вибрира задника, после забелязах, че всичко вибрира и след 10 минути след като свърши още бях с физиономия тип "O-M-G!!!". :D Наще ми звънят притеснени и чак тогава разбрах за какво става дума. :D А какъв беше тоя трясък?
Иначе, това ми е за втори път. Предния път не беше в София. Тогава се чу вой по време на самото земестресение.

scyLLa
11-15-2008, 20:48
Е истрепахте се начи :D Аз като бях на остров Пелопонес в Гърция като стана земетресение 6 по скалата на рихтер напрао толкова се стреснах че щях да умра от страх, пък вие тука едно леко 4 и вече се шашкате :D. Кво ли ще стане ако всички софиянци отидат да живеят в Китай където всеки ден има земетресения??? :D :D :D

Boot
11-15-2008, 20:48
ако започне и война, мисля да се самоубия, за да си спестя мъките. Най ме е страх от войни и земетресения :(

tuzaro
11-15-2008, 20:49
кога е било тва

Riot
11-15-2008, 20:49
masova evakuaciq fast !

ScionOfStorm
11-15-2008, 20:50
ексо, хората са като някакви магнитни атомчета така или иначе - като има опасност всички се тревожат, сплотяват се временно и споделят.

после ще се заебе това и всичко пак е в нормалния ход на нещата. :)

Devilsplaymate
11-15-2008, 20:50
Гадно. Далечко съм от София, нищо не усетих (: Хубаво е, че всички са добре.
Веднъж и тук имаше леко земетресение, но не го усетих :-o, пък родителите ми идват от съседната стая и ме питат добре ли съм.

Rebellion_Angel
11-15-2008, 20:51
кога е било тва


Преди малко. :lol: Аз съм на 11тия етаж. Друсна ме.

zloto
11-15-2008, 20:51
ако започне и война, мисля да се самоубия, за да си спестя мъките. Най ме е страх от войни и земетресения :(
И аз така. Или да стана отшелничка, да отида в планината на място без ток и екстри (вилата например), където едва ли ще ме намерят.

snike
11-15-2008, 20:51
samo v sofia li e bilo

P.S dosega vyob6te ne sym use6tala zemetresenie :-o

MusicIsTheKey
11-15-2008, 20:52
Аеее.... вие софианци много се шашкате от едно заметресение бре... чак по 4 теми написахте! 8-) 8-) 8-)

Определено не беше леко, а и щом толкова хора се паникьосаха...
Из форумите полудяха, навсякъде пускат по хиляда теми. Хора ми се обаждат, пишат ми по скайп, пращат смси. Определено повечето се паникьосаха. На седмият етаж се усети доста силно, паднаха ми няколко неща от рафтовете, още ми се вие свят.

Едва четери теми? Влез и виж какво става в data.bg.
Толкова потребители в раздел 'на лафче' не е имало поне от 2 години.

DjBaloon
11-15-2008, 20:53
Аеее.... вие софианци много се шашкате от едно заметресение бре... чак по 4 теми написахте! 8-) 8-) 8-)

Много грозен коментар

Нормален си е коментара...

Люлее, плашиш се- окей, нормално е

Ама влизаш във форума да пуснеш тема- не е нормално... ;)
и всеки го прави

Ами някой ако е сам и няма никой при него???
Недейте да говорите глупости за такива неща... земетресенията не са нещо завабно и интересно,а са носили смърта на хиледи хора и няма да се спре пред София
Много правилно казах че е грозен,но ще предложа да не рпевръщаме това в спор,не мисля че има и с какво да успориш

Seducti0n
11-15-2008, 20:53
samo v sofia li e bilo

P.S dosega vyob6te ne sym use6tala zemetresenie :-o


И по-добре.
А епицентъра, къде е ?

Rebellion_Angel
11-15-2008, 20:54
samo v sofia li e bilo

Не. В цяла България. :D

scyLLa
11-15-2008, 20:55
samo v sofia li e bilo

P.S dosega vyob6te ne sym use6tala zemetresenie :-o


И по-добре.
А епицентъра, къде е ?
Южният парк

sladka__droga
11-15-2008, 20:56
Наистина бая хора се паникьосаха ,, но аз така и не го усетих :-o ... мноо от фр ми почнаха да ми пишат по скайпа "усети ли заметресението" аа майка ми и баба ми седят и пеят и въобще не разбраха за кво стана дума :D.

DjBaloon
11-15-2008, 20:56
samo v sofia li e bilo

P.S dosega vyob6te ne sym use6tala zemetresenie :-o


И по-добре.
А епицентъра, къде е ?

Южен парк Цвете

hottie
11-15-2008, 20:57
Леле много се изплашихме тука. Един трус, много силен. Всичко се разтресе, падна една картина и докато застанем под вратата спря. Първо си помислих, че е бомба или пак нещо взривяват и после прочетох, че е трус - 4 по скалата на рихтер, като епицентъра е под южния парк (съвесем близо до нас!!!) :shock:

MusicIsTheKey
11-15-2008, 20:57
Raybeez, аз също не го намирам за нормално!

Не може да има земетресение, силно при това, а първата ти работа да е да пуснеш тема във форум.

Riot
11-15-2008, 21:01
Леле много се изплашихме тука. Един трус, много силен. Всичко се разтресе, падна една картина и докато застанем под вратата спря. Първо си помислих, че е бомба или пак нещо взривяват и после прочетох, че е трус - 4 по скалата на рихтер, като епицентъра е под южния парк (съвесем близо до нас!!!) :shock:
vlezna li vyv filma ?

DjBaloon
11-15-2008, 21:02
Мисля че не е уместен случея да се изтъква кой е на компютара и пише и т.н.т
с някой друг да,но с този не ;)

Seducti0n
11-15-2008, 21:02
А какво предлагате да направим, по тая логика, дайте всички да се изнесем от форума и в следващите дни да няма нито един юзър он-лайн.

П.С-И аз съм до Южния парк близо.

ScionOfStorm
11-15-2008, 21:03
ексо, хората са като някакви магнитни атомчета така или иначе - като има опасност всички се тревожат, сплотяват се временно и споделят.

после ще се заебе това и всичко пак е в нормалния ход на нещата. :)

Отговора ми важи и за мюзикисдъкий...


Когато си уплашен, стресиран, заплашен и т.н.- не е нормално да пускаш тема във форум, а да се спасяваш. Останалото е вече леко... позьорство.
Хайде първите две теми са пуснати почти едновременно - окей е да има тема, където да се говори пост фактум, но да се продължава с пускането на теми е... нали?

Затова, Стефиту е права

е, тея дето пускат след това просто не гледат какво става въобще във форума. ние с Цветито (ако не се лъжа сега седъкшън), пуснахме в преомеждутък от ~ минута двете теми. Иначе аз веднага звъннах на приятелката си, чух се и с майка ми, баща ми е извън София така че няма какво да го е друснало, а баба ми си е сега с мен. Приятелите по скайп ги намерих, след като се укроти малко ситуацията де. :)

Форума по-натам малко горе-долу.

shadow4e
11-15-2008, 21:04
Аз пък не се стресирах, защото живея на 1-вия етаж в една от старите стабилни коопрецаии в центъра, и не се усети толкова силно, но за някои на 10-тия етаж сигурно си е било стрес.

MusicIsTheKey
11-15-2008, 21:05
А какво предлагате да направим, по тая логика, дайте всички да се изнесем от форума и в следващите дни да няма нито един юзър он-лайн.

П.С-И аз съм до Южния парк близо.

ахаххахахахаа, нима един форум е по-важен от живота ти, например? По-важно е да има потребители онлайн, а не хората да са в безпопастност? Да, наскоро казаха, че влизането в интернет е болестно състояние. Прави са.
Извинявай, но изказването беше меко казано ненормално!

hottie
11-15-2008, 21:05
Леле много се изплашихме тука. Един трус, много силен. Всичко се разтресе, падна една картина и докато застанем под вратата спря. Първо си помислих, че е бомба или пак нещо взривяват и после прочетох, че е трус - 4 по скалата на рихтер, като епицентъра е под южния парк (съвесем близо до нас!!!) :shock:
vlezna li vyv filma ?
яко 8-)

Seducti0n
11-15-2008, 21:11
Благодаря за диагнозата, госпожице специалист. :)


Вместо да осмиваш съдържанието на поста ми,
би могла да дадеш някакво предложение.
Щом усетих земетресението, скочих от бюрото и отидох под касата на вратата, а после отново се върнах там където бях, когато всичко започна.
Родителите ми звъняха на познати, аз пуснах тема и търсих инфо, относно това каква е била силата на земетресението и къде е бил епицентъра.

А вие какво правите пред компютрите, може би същото каквото и аз. :)

miloto_girl_4e
11-15-2008, 21:12
Да, усетих го :)
Живея до епицентъра - Южния парк, а и съм на последния етаж :)
Беше яко, мен не ме е страх от земетресения :)

DjBaloon
11-15-2008, 21:12
Отново са неуместни опитите са конфликти от всички не говоря специално за някой :)

MartyParty
11-15-2008, 21:13
Ооо,добър вечер! :grin: Как си знаех ,че първата ви работа ще е да пуснете 100 теми.Друсна ни малко,ама на мен толкова ми трябваше.Попинцип от всичко ме е страх и първаа ми реакция беше да си преглътна храната,да си оставя вилицата и да отида под масата.После си викам "Не бе,не беше под масата,май под вратата трябваше ".Така се стреснах..А точно малко преди земетресението много ме боляха коленете и се чудех защо.Вече като започнат да ме болят и ще ви предупреждавам,да не се стряскате.
Ти мани майтапа ама сега ме е страх да си легна.Ако това са последните ми минути на този свят искам да ви кажа,че малко ще ми липсвате. :cry: Уахаха...

preichetoy
11-15-2008, 21:15
Да! Монитора ми щеше да падне! :D

Seducti0n
11-15-2008, 21:16
дарлинг, когато има една тема е нормално... все пак е случка, която прави впечатление на много хора.

Но когато много хора влизат и с такава паника пишат нови теми, че не виждат вече направените- това не е нормално.
Надявам се, че така обяснено вече ще достигне до теб и ще бъде осмислено...

Моята беше една от първите и да, хората реагират по различен начин, едни в паниката пускат теми, други критикуват, трети пък се кефят на това, което се случва..купон просто :)

scyLLa
11-15-2008, 21:16
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=583421 повече инфо

stefity
11-15-2008, 21:19
дарлинг, когато има една тема е нормално... все пак е случка, която прави впечатление на много хора.

Но когато много хора влизат и с такава паника пишат нови теми, че не виждат вече направените- това не е нормално.
Надявам се, че така обяснено вече ще достигне до теб и ще бъде осмислено...

Моята беше една от първите и да, хората реагират по различен начин, едни в паниката пускат теми, други критикуват, трети пък се кефят на това, което се случва..купон просто :)

Тогава какво е неправилното на изказването на Стефиту, защото от там тръгна спора? 8)

Ае те просто хората в тоя форум като видят едно различно мнение от другите и почват спора и критиката.... не се учудвай вече :wink:

MusicIsTheKey
11-15-2008, 21:19
Това 'госпожице специалист' е напълно глупаво и ненужно.
Предложение за какво? Просто казах, че коментарът ти беше просто безумен! Не може да има земетресение, а ти да се притесняваш дали има потребители в даден форум? Да казваш, че сме щели да обезлюдим форумите !?

Нямам намерение да споря повече, това е, което исках да кажа.

Seducti0n
11-15-2008, 21:20
дарлинг, когато има една тема е нормално... все пак е случка, която прави впечатление на много хора.

Но когато много хора влизат и с такава паника пишат нови теми, че не виждат вече направените- това не е нормално.
Надявам се, че така обяснено вече ще достигне до теб и ще бъде осмислено...

Моята беше една от първите и да, хората реагират по различен начин, едни в паниката пускат теми, други критикуват, трети пък се кефят на това, което се случва..купон просто :)

Тогава какво е неправилното на изказването на Стефиту, защото от там тръгна спора? 8)

Изказването на девойката беше в стил-Аз съм застрахована от това, което софианци преживяхте или поне по този начин тълкувах думите и.

DjBaloon
11-15-2008, 21:21
Това 'госпожице специалист' е напълно глупаво и ненужно.
Предложение за какво? Просто казах, че коментарът ти беше просто безумен! Не може да има земетресение, а ти да се притесняваш дали има потребители в даден форум? Да казваш, че сме щели да обезлюдим форумите !?

Нямам намерение да споря повече, това е, което исках да кажа.

Ъъъ тя не каза нищо което дори да се доближава до това което казваш сега :-o

SnowWhiteQueen
11-15-2008, 21:22
Еми да...усетих го...беше гадно и смешно :-D.Гледах как хладилника се тресе и ми стана смешно :D.После една моя фр дет са е в нас щеше да получи инфаркт :-D.Тя почна да трепери и аз седя и й се хиля :-D.Иначе, забавно земетресение :D

Jumbie483
11-15-2008, 21:22
Заметресение ли ? :shock:
ахаа сега вече си обяснявам защо шишето с колата падна от само себе си и защо книгата от шкафа и тя падна 8-)

scyLLa
11-15-2008, 21:23
А ако ти падне тавана на главата дали ще се смееш ???Изобщо не е за смях въпреки че 4 не е толкова силно.

stefity
11-15-2008, 21:24
дарлинг, когато има една тема е нормално... все пак е случка, която прави впечатление на много хора.

Но когато много хора влизат и с такава паника пишат нови теми, че не виждат вече направените- това не е нормално.
Надявам се, че така обяснено вече ще достигне до теб и ще бъде осмислено...

Моята беше една от първите и да, хората реагират по различен начин, едни в паниката пускат теми, други критикуват, трети пък се кефят на това, което се случва..купон просто :)

Тогава какво е неправилното на изказването на Стефиту, защото от там тръгна спора? 8)

Изказването на девойката беше в стил-Аз съм застрахована от това, което софианци преживяхте или поне по този начин тълкувах думите и.

Хахаха напротив! Исках да кажа, че е налудничево да пускате по не знам си колко теми! Разбирам... земетресение... опасно е, добре 1 тема, може 2.... ама 3, 4 вече става смешно.... не си мисли, че аз не съм усещала земетресение... лъжеж се, ама не съм почвала на 3тата минута да пиша теми във форуми!

Seducti0n
11-15-2008, 21:24
Това 'госпожице специалист' е напълно глупаво и ненужно.
Предложение за какво? Просто казах, че коментарът ти беше просто безумен! Не може да има земетресение, а ти да се притесняваш дали има потребители в даден форум? Да казваш, че сме щели да обезлюдим форумите !?

Нямам намерение да споря повече, това е, което исках да кажа.

Не знам какво си искала да кажеш, факт е, че прозвуча толкова грубо и обидно, колкото горе-долу беше и моят пост.

Не го приемай толкова буквално, колкото на пръв прочит изглежда. :wink:

woshata
11-15-2008, 21:25
мен ми паднаха учебниците на земята :shock: :lol:
дам сериозно де ..

Seducti0n
11-15-2008, 21:27
Стефи, както казах вече, всеки реагира по-различен начин.
Това, че някой на втората минута е пуснал тема, далеч не означава, че няма инстинкт за самосъхранение.

MAKEmeFEELgood
11-15-2008, 21:30
Стефи, както казах вече, всеки реагира по-различен начин.
Това, че някой на втората минута е пуснал тема, далеч не означава, че няма инстинкт за самосъхранение.
по-раэличен начин ли? 8-)

Seducti0n
11-15-2008, 21:34
:) нещо таквоз
знам, че не е сравнителна степен,
та не трябва да има тире,
но моля не обръщайте особено голямо внимание на горните 3 реда
знам, че не си падате по оправданията :)

blackbeauty
11-15-2008, 21:36
Мммм ... да :D изкарах си ангелите .... :D

narkotikche
11-15-2008, 21:46
Ужас! :shock:

anonim4e2
11-15-2008, 21:49
koga e bilo tva be? dneska?
sorry za ezika :)

hardball
11-15-2008, 21:53
Аз нищо не усетих :D

Най- силното земетресение дето помня беше преди ехеее, едно 7-8 години, хаха. На 12 етаж живях и се люшна така всичко. Евакуираха цялото 90- то :-o

Rebellion_Angel
11-15-2008, 21:53
къъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъф е тоя подпис бе

TWILIGHT!!!! Страхотна книга!!!! :grin:

stefity
11-15-2008, 21:54
къъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъф е тоя подпис бе

8-) 8-) 8-) Май мааааалко е прекалила с големината.... ама съвсем мъничко. 8-) 8-) 8-)

hardball
11-15-2008, 22:01
Абе цял свят говори за тая книга, само аз не знам. Гледах я в книжарницата, гледах я, не я взех.
Ама е излязла третата част на Ерагон, никой ли не се радва? :Д

ScionOfStorm
11-15-2008, 22:02
^ Ерагон първа част е литературно безумие дори за боклучавия-фентъзи фен като мен :Д просто е ужасяващо зле. Втора не посмях да я открехна след тоя шок...

PiruBloodz
11-15-2008, 22:03
тракаха ми зъбите 8-)

hardball
11-15-2008, 22:04
Аре де, интересна е. Не те ли вкарва в мууда да ядеш само варени късове месо и да се биеш с пръчки?

Не е толко зле книгата, особено ако си чел "Полетът на дракона" ще знаеш , че и по- зле може, хах :D

probaproba123
11-15-2008, 22:08
ОТ ИНСТИТУТА ПРЕДВЕЩАВАТ ЛОШО?


kopele.2areg. com /forum-f1/topic-t23.htm

в този сайт е побликувано доста инфо за труса..

Ето най важното за да не влизате:


"..подобно нещо се случи в сан франциско в началото на 20 век, когато..."

НЕ ВИ ПЛАША НО СИ ИМАЙТЕ ЕДНО НА УМ!!!!!!! :?

Rebellion_Angel
11-15-2008, 22:10
ОТ ИНСТИТУТА ПРЕДВЕЩАВАТ ЛОШО?


kopele.2areg. com /forum-f1/topic-t23.htm

в този сайт е побликувано доста инфо за труса..

Ето най важното за да не влизате:


"..подобно нещо се случи в сан франциско в началото на 20 век, когато..."

НЕ ВИ ПЛАША НО СИ ИМАЙТЕ ЕДНО НА УМ!!!!!!! :?


Да, и аз това го видях. Вижте това да не копирам. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=4020167#4020167

ScionOfStorm
11-15-2008, 22:11
Аре де, интересна е. Не те ли вкарва в мууда да ядеш само варени късове месо и да се биеш с пръчки?

Не е толко зле книгата, особено ако си чел "Полетът на дракона" ще знаеш , че и по- зле може, хах :D

не...представих си лигав женски син дракон, който не може и кур пламък да изкара и ми се додрайфа :Д

това полетът на дракона чие е, не съм го чувал май о.О

иначе не си мисли, че съм елитист, чел съм неща като..Белгариад примерно, рофл, където добрите пичове казват "свали си гащите" и лошковците припадат от силата на заклинанието ~_~

hardball
11-15-2008, 22:14
Миии Ан Маккафри. Втората част беше "Походът на дракона" третата не съм я чела, ма не съжалявам много, хаха :Д
Ерагон е яка книга, самото пътешествие на младежа, възмъжаването му и т.н., абе яко е такова ^^
Втората книга е цифра по- яка, защото живее при елфите и се тренира там и е мнооооого яко. ^^

ScionOfStorm
11-15-2008, 22:19
Абе като за теб ако не си чела бих ти препоръчал на Гай Гавриел Кай "Сарантийска мозайка" или на Дейвид Фарланд "Повелителите на руните", ама май нагазваме в яко офтопика в тема за земетресение :Д

пък и май ми се спи оО

Tedi4ka
11-15-2008, 22:22
да наистина чух че тази вечер е имало леко заметресение в софия ужас :(

hardball
11-15-2008, 22:23
Като си дойда зимата ще видя тез книжки.
Айде, лека ;)

MiMcHeToOo
11-15-2008, 22:24
Усетих го ;)

HardcoreSyndrome
11-15-2008, 22:28
Усетих го, но не ми направи особено впечатление!

PeopleAlwaysLeave
11-15-2008, 23:15
Аз пък си имах гости вкъщи - един приятел. Техните бяха в хола с нашите, а ние двамата си пиеме в кухнята. И както си лафиме нещо и се хилиме по едно време както си седях с кръстосани крака усетих как стола ми вибрира. В следващия момент погледът ми се отмести към шишето с водката - люлееше се. И само викам на тоя фр "Тресе се" и сича към водката, а той ми вика "абе аз треса масата бе" и се хили 8-) и след няма и една минута майка ми връхлетя в стаята и вика "усетихте ли го"... Тя толкова се е шашардисала милата - само чете през 10 минути новините в нета :D То си е страшничко де - това е второто земетресение, което си спомням (същност имим бегли спомени от едно земетресение като бях мъничка - спомням си, че гледах тв, разтресе се, баща ми ме беше увил с едно одеало и излезнахме навън всички).

snike
11-16-2008, 00:26
докато гледах един филм по бтв отгоре изписаха че че силата му е била 5-та степен по скалата на Медведев-Шпонхоер-Карник :-o :-o :-o

anonim4e2
11-16-2008, 00:54
такова земетресение да обхване само софия?явно е възможно...мисля 4е тая тема ще продължи докато вси4ки софиянци не си дадат мненията във форума,или може чак до следващото.

n0x
11-16-2008, 00:56
такова земетресение да обхване само софия?явно е възможно...мисля 4е тая тема ще продължи докато вси4ки софиянци не си дадат мненията във форума,или може чак до следващото.темата е безсмислена,явно е че сте шокирани ама чак пък толкоз,еми ето вижте свят :P :D да не мислите че в др страни им е леко-не,ама не изписват толкоз теми като нас,я...не се засягайте софиянци-3 часа сутринта е все пак :-P :) ti eba podpisa

Seducti0n
11-16-2008, 01:06
Мацката с уол пейпъра да вземе да го махне, да не трия мнения подред.

XceSS
11-16-2008, 01:07
Абе в какви филми се вкарвате, било е 2-3 секунди и е 4-та степен, а сега си представете 6-та степен в продължение на 1 минута...

n0x
11-16-2008, 01:07
такова земетресение да обхване само софия?явно е възможно...мисля 4е тая тема ще продължи докато вси4ки софиянци не си дадат мненията във форума,или може чак до следващото.темата е безсмислена,явно е че сте шокирани ама чак пък толкоз,еми ето вижте свят :P :D да не мислите че в др страни им е леко-не,ама не изписват толкоз теми като нас,я...не се засягайте софиянци-3 часа сутринта е все пак :-P :) ti e** podpisa i pak ti sera na podpisa..

n0x
11-16-2008, 01:08
Абе в какви филми се вкарвате, било е 2-3 секунди и е 4-та степен, а сега си представете 6-та степен в продължение на 1 минута... 8 stepen 2 4asa (rock) 8-)

XceSS
11-16-2008, 01:11
Абе в какви филми се вкарвате, било е 2-3 секунди и е 4-та степен, а сега си представете 6-та степен в продължение на 1 минута... 8 stepen 2 4asa (rock) 8-)

:lol: :lol: :lol:

n0x
11-16-2008, 01:16
Абе в какви филми се вкарвате, било е 2-3 секунди и е 4-та степен, а сега си представете 6-та степен в продължение на 1 минута... 8 stepen 2 4asa (rock) 8-)

:lol: :lol: :lol: http://91.121.132.199/gifs/1026.gif :razz:

Bombshell
11-16-2008, 01:25
ммдам...разклати ми филма... :(

n0x
11-16-2008, 01:27
поне излезе ли от филма за малкоhttp://91.121.132.199/gifs/9116.gif

Bombshell
11-16-2008, 01:29
:razz:

n0x
11-16-2008, 01:31
http://91.121.132.199/gifs/281.gif :shock:

Bombshell
11-16-2008, 01:43
аааа брутален!!! 8-)

n0x
11-16-2008, 01:48
http://91.121.132.199/gifs/7328.gif :grin:

Spider4eto
11-16-2008, 02:42
http://91.121.132.199/gifs/7328.gif :grin: баааахти якото, нещо против да си го сложа за аватар :-)

XceSS
11-16-2008, 04:48
http://91.121.132.199/gifs/7328.gif :grin:

10 кинта че играе кючек :)

RAWRRR
11-16-2008, 05:25
Към 7 сутринта имаше ново..

MiLeNcHeToO
11-16-2008, 06:08
http://91.121.132.199/gifs/7328.gif :grin:

ахаха наистина е много якооо :D

kudravoto
11-16-2008, 06:33
podskochi mi sveshta i mi se razmestiha neshata na buroto

Bog da ni pazi

Izzy_
11-16-2008, 06:53
Това снощи в 22:08 -да,даже леглото ми се мърдаше и аз почнах да викам на 1 фр,която беше с мен да престане да ми бута кревата и тя каза,че не е тя ,при което се осетих за какво става въпрос.. :D Иначе,това което е било в 07:03-не ,защото съм спяла,а докато спяя..просто няма шанс да разбера нищо. :D

DjBaloon
11-16-2008, 07:44
Добре че съм си спал :-o

EarthShaker
11-16-2008, 07:49
във Варна имало ли е?

Mirelchetoo14
11-16-2008, 07:56
samo v sofia li e bilo

P.S dosega vyob6te ne sym use6tala zemetresenie :-o


И по-добре.
А епицентъра, къде е ?
Южният парк

Епицентър Южен парк... 100% прокарват няк`ви тунели за вкарване на качак под София, а ние тука се плашим :D

Не, усетих го, обаче защо да се плаша? Така и така къщата няма да падне, гардероба няма да дойде чак при мене. Ако е някакво адски дълго и силно да, тогава ще наскачам извън къщата, но снощи... смених си песента на уинампа и просто се изкефих, че имам повод да потърся разни хора, които попринцип не бих 8-)

Pliok0019
11-16-2008, 08:26
Не бях в София.

Майка ми каза, че се зачудила защо леглото й се клати... :D Мислела, че е нещо от музиката...

PiruBloodz
11-16-2008, 08:29
във Варна имало ли е?

Не 8-)

Lucho
11-16-2008, 08:47
НОВ ТРУС ТАЗИ СУТРИН !

Ново земетресение разтърси София в сутрешните часове.

В 7,05 ч. трусът бе усетен в столицата.

По данни на Сеизмологичния институт към БАН земетресението е с магнитуд 3,5 по скалата на Рихтер.

Епицентърът на труса отново е на 5 километра от София, съобщи Емил Ботев, ръководител на секция "Сеизмология" в Геофизичния институт към БАН.

По думите му през следващата седмица се очакват вторични трусове.

„Нормално е да има такива и те ще са от степен под 4 по скалата на Рихтер”, уточни Ботев.

Той допълни, че тези трусове вероятно няма да бъдат усетени от голяма част от гражданите и ще бъдат регистрирани единствено в института.

Сеизмолозите твърдят, че снощното земетресение е било на дълбочина 8-9 км, докато трусът от тази сутрин е бил по-дълбок - 14-15 км, усетен е само в София.

Няма прекъсвания по електропреносната мрежа, няма изменения върху системата от язовири, каскади и вододопреносните съоръжения в града. Нормално функционира и столичното метро.

Към момента няма данни за пострадали и материални щети.

И снощи София бе разлюляна от силно земетресение с магнитуд 4 по скалата на Рихтер.

Земетресението бе изключително кратко, не повече от 2-3 секунди, и се изрази в два или три последователни вертикални тласъка.

Епицентърът му бе в южната част на столицата.

В коментарите под статиите наши читатели споделят, че снощи към 0,08 ч. е имало нов трус, но доста по-слаб.

Какво да правим при земетресение

Не се паникьосвайте и не хуквайте да бягате напосоки.

Не трябва да напускате сградата, в която се намирате, освен ако можете да излезете на открито до 10 секунди.

В никакъв случай не тръгвайте да бягате по стълбите или с асансьора, това може да е смъртоносно.

Заемете най-безопасното място в помещението, в което сте – под рамката на вратата, близо до вътрешна стена, колона, под стабилна маса или легло.

Ако сте на улицата, застанете далеч от сгради и далекопроводи.

Ако земетресението ви завари зад волана, спрете на открито, безопасно място и изчакайте.

След затихване на земетресението напуснете по най-бързия начин сградата, като преди това изключете тока, газта и водата.

Поради липса на достатъчно официални съобщения, Dnes.bg призовава своите читатели от София да предоставят кратка информация за състоянието на кварталите (където живеят) в коментарите под новината. Благодарим ви !

Pliok0019
11-16-2008, 09:30
Аеее.... вие софианци много се шашкате от едно заметресение бре... чак по 4 теми написахте! 8-) 8-) 8-)

Много грозен коментар
Да беше сефте.

На мен лично ми се обадиха 4ма човека, за да ме попитат дали съм добре, въпреки че всички знаеха, че не съм в София. :D

stefity
11-16-2008, 09:34
Аеее.... вие софианци много се шашкате от едно заметресение бре... чак по 4 теми написахте! 8-) 8-) 8-)

Много грозен коментар
Да беше сефте.


Айде прочети цялата тема и тогава казвай кое мнение какво е... :wink:

NaskoKaulitz
11-16-2008, 09:37
Ми аз лично нищо не съм усетил, може би щото спя много дълбоко, знам ли 8)

Pliok0019
11-16-2008, 09:49
Аеее.... вие софианци много се шашкате от едно заметресение бре... чак по 4 теми написахте! 8-) 8-) 8-)

Много грозен коментар
Да беше сефте.


Айде прочети цялата тема и тогава казвай кое мнение какво е... :wink:
Няма как да кажеш, че софианци са страхливи, по това, че има 4 теми във форума... Най-малкото всеки реагира по различен начин и няма как всички софианци да се "шашкат"....

HardcoreSyndrome
11-16-2008, 09:53
И в тая тема ли го обърнахте на мерене на пишки?! Айде стига бе...

PainMonopoly
11-16-2008, 09:55
И в тая тема ли го обърнахте на мерене на пишки?! Айде стига бе...Според мен условията са подходящи за едно спорче София-провинция, че отдавна не е имало. 8-)

scyLLa
11-16-2008, 09:56
Спрете се най-накрая е :D те хората забравиха че е имало земетресение вие още за това говорите ясно е че ще има още вторични трусове но не се шашкаите каквото е било беше вчера.

s1NNer
11-16-2008, 10:01
Това снощи беше яко ... докато вечерях и тамън бях готова да запсувам брат ми 8-) защото бях сигурна ,че той клати масата ;p .. А това сутринта беше гадно .. събуди ме и после не успях да заспя отново.. ;p

HardcoreSyndrome
11-16-2008, 10:01
И в тая тема ли го обърнахте на мерене на пишки?! Айде стига бе...Според мен условията са подходящи за едно спорче София-провинция, че отдавна не е имало. 8-)
И аз това си мислех. :lol:

hottie
11-16-2008, 10:03
Бахти ужасааа :-x Всичко ми се разтресе пак в 7 сутринта. Още не бях отворила очи и бях под вратата 8-) Ебати рефлексите имам.
Последно при южния парк ли е епицентъра или не? Защото ако е там съм си баш на епицентъра, което хич не ме блазни 8)

Абе мен си ме е шубе от такива неща, признавам :oops: Точно ония ден гледах някакъв филм за заметресения...пффф. Не е трябвало. Влизам в ебати филмите.

scyLLa
11-16-2008, 10:06
Да,епицентъра е точно под Южния Парк.Жестоко си прецакана че си близо до него ще има да се люшкаш още бая.Успех....

hottie
11-16-2008, 10:08
Да,епицентъра е точно под Южния Парк.Жестоко си прецакана че си близо до него ще има да се люшкаш още бая.Успех....

:o някой ще ме приюти ли 8-)

PiruBloodz
11-16-2008, 10:11
^аз 8-)

scyLLa
11-16-2008, 10:19
Да,епицентъра е точно под Южния Парк.Жестоко си прецакана че си близо до него ще има да се люшкаш още бая.Успех....

:o някой ще ме приюти ли 8-)
Влез в някав контеинер с колелца хем ще е подвижен хем няма какво да ти падне закарай го на някво място дето няма много згради и влизаи да спиш вътре че и гладна няма да останеш .....

hottie
11-16-2008, 10:27
Да,епицентъра е точно под Южния Парк.Жестоко си прецакана че си близо до него ще има да се люшкаш още бая.Успех....

:o някой ще ме приюти ли 8-)
Влез в някав контеинер с колелца хем ще е подвижен хем няма какво да ти падне закарай го на някво място дето няма много згради и влизаи да спиш вътре че и гладна няма да останеш .....

Ха не съм чак толкова зле! 8-) ще си опъна палатка под масата и готово :)

Swinkenhoffer
11-16-2008, 10:32
Беше първото ми силно земетресение. Много се развълнувах. 8-)
Бяхме в Св. Седмочисленици и по едно време сякаш някъде близо беше паднало нещо ужасно тежко и всичко се разтресе. Като се замисля.. беше яко от една страна.

А това в 7 яко ме шокира. 8-)

6emet4e
11-16-2008, 11:14
Последно при южния парк ли е епицентъра или не? Защото ако е там съм си баш на епицентъра, което хич не ме блазни 8)
Само първия е бил на Южния,втория е бил над Манастирски ливади.

И на мен това ми беше първото истинско земетресение което съм усетила и сега се уверих каква паника съм...Ужасно беше.... :(

П.С. М/у другото и аз съм тамън на Южния 8-)

ScionOfStorm
11-16-2008, 11:46
Беше първото ми силно земетресение. Много се развълнувах. 8-)
Бяхме в Св. Седмочисленици и по едно време сякаш някъде близо беше паднало нещо ужасно тежко и всичко се разтресе. Като се замисля.. беше яко от една страна.

А това в 7 яко ме шокира. 8-)

ко си праила у църква е :о

това в 7 беше странно. баба ми връхлетя няк'ва и пак вика земетресение, земетресение, аз само я поглеждам и пак заспивам. хич не бях адекватен о.О

gPa3HuTeJl
11-16-2008, 11:50
Монитора кючеГ ми играеше па не знам 8-)

Swinkenhoffer
11-16-2008, 12:06
Беше първото ми силно земетресение. Много се развълнувах. 8-)
Бяхме в Св. Седмочисленици и по едно време сякаш някъде близо беше паднало нещо ужасно тежко и всичко се разтресе. Като се замисля.. беше яко от една страна.

А това в 7 яко ме шокира. 8-)

ко си праила у църква е :о
Опитвах се да я запаля. http://www.metal-world.info/forum/style_emoticons/default/blackmetal.gif

В градинката, де, градинката.. 8-) Имаше яко образи.

xpici
11-16-2008, 12:13
да... ужас :booooomb:

miminia
11-16-2008, 12:52
пфу т'ва сутринта ме събуди :-D

xpici
11-16-2008, 13:16
пфу т'ва сутринта ме събуди :-D

ам чи то и сутринта ли е имало :shock:

Seducti0n
11-16-2008, 13:37
Аз като гледам така, всички сме до Южния парк.

Все хубави са местенцата до парка, а и самият той-не по-малко.(=

varnen4e
11-16-2008, 13:45
Дам.. бях в моя приятел. Беше ужасно. Това е едно от малкото неща, от които супер много ме е страх...

ProstoAz
11-16-2008, 13:48
Да,епицентъра е точно под Южния Парк.Жестоко си прецакана че си близо до него ще има да се люшкаш още бая.Успех....
Хипоцентърът е под Южния Парк. Научете се малко кое как се казва... :?

Това беше първото земетресение, което някога съм усещала, и доста се поизплаших. Доста трудно успях да заспя, а тъкмо бях планирала най-накрая да се наспя като човек.

TinkyWinky
11-16-2008, 14:04
не го усетих, на другия край на България съм...

Swinkenhoffer
11-16-2008, 14:15
Току що нямаше ли едно много кратко и леко? о.О
Или почвам да си въобразявам вече.. 8-)

scyLLa
11-16-2008, 14:48
[quote=scyLLa]Да,епицентъра е точно под Южния Парк.Жестоко си прецакана че си близо до него ще има да се люшкаш още бая.Успех....
Хипоцентърът е под Южния Парк. Научете се малко кое как се казва... :?

Това беше първото земетресение, което някога съм усещала, и доста се поизплаших. Доста трудно успях да заспя, а тъкмо бях планирала най-накрая да се наспя като човек.


Земи прочети това http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=583421 и тогава си отваряи устата кое как се казва

ProstoAz
11-16-2008, 15:14
А ти си отвори някой учебник по география и не вярвай на всяка дума, която видиш написана някъде. Вчера същата глупост я четох и по коментарите в днес.бг, ето откъде е тръгнала. :D

Хипоцентър - огнището (мястото на зараждане) на земетресението под земята
Епицентър - проекция на хипоцентъра върху земната повърхност (в случая - Южния Парк)

scyLLa
11-16-2008, 15:20
А ти си отвори някой учебник по география и не вярвай на всяка дума, която видиш написана някъде. Вчера същата глупост я четох и по коментарите в днес.бг, ето откъде е тръгнала. :D

Хипоцентър - огнището (мястото на зараждане) на земетресението под земята
Епицентър - проекция на хипоцентъра върху земната повърхност (в случая - Южния Парк)
Ами случано казаха и по новоните епицентър сигурно и те не знаят а ти недеи да четеш в уикипедиа щот 90% от там си го прочела, не че го знаеш :D http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=121439

DiScOnEcTeD
11-16-2008, 15:25
аз от тая тема разбирам че е имало :lol: :lol: :lol:

n0x
11-16-2008, 15:29
http://91.121.132.199/gifs/7328.gif :grin: баааахти якото, нещо против да си го сложа за аватар :-) ъъ не 8-)

ProstoAz
11-16-2008, 15:34
Или си глупав(а), или се правиш на такъв(а). :( Внимавай малко повече в часовете в училище - току-виж се научиш поне да пишеш. А използването на непознати за теб термини, остави на хората, които знаят как правилно да ги използват (вече разбрахме, че това не са репортерите на дневник.бг).

n0x
11-16-2008, 15:36
Боже кви модератори си имаме..

Sensuality
11-16-2008, 15:39
Нищо не съм усетила,даже от темата разбирам за тва нещо :-D

KiLLeR_InSTiNkT
11-16-2008, 17:03
Да, и двете ги усетих и по някаква случайност точно тогава се намирах в Лозенец на последния етаж... 8-) Малко се стреснах от първото, а второто ме събуди, тц...

MissitY
11-16-2008, 17:28
Преживях малък ужас.В събота сутринта в седем без 20 сутринта усетих малък трус - гордата ми маса с бутилки от изпит алкохол така дрънчеше,че сърцето щеше да изхвъркне.Помислих, че някой е влязъл в стаята ми,но толкова ми се спеше,че ме мързеше да светна лампата или да осветя мястото с телефона.Оказа се,че никой не е влизал в стаята.Внуших си, че си внушавам. :D Вечерта го усетих.Беше наистина силен.Както казаха по телевизията - 4.5 по скалата на Рихтер.Но само аз го усетих в къщи.Мъжете у нас бяха си легнали като баща ми спеше,а брат ми се правеше, че спи.Майка ми беше в кухнята,а аз щом го усетих изскочих от леглото, люлеейки се, изплашена се подпрях на стената на коридора и седнх на земята с ръка на главата.Брат ми ми каза, че си въобразявам, че прозорците и масата могат да дрънчат от колите,които палят долу.Последва луда караница, че само му знае устата.Легнах си и заспах като сънувах как блока се цепи на две и брат ми пада в дупката.Направо се събудих със смях.Бях му страшно ядосана.Сутринта го усетих.В седем и 20 последва вторичен трус,който усетих...макар и да беше петият или шестият.Но само него усетих.Просто...като знам, че това ще продължи една седмица, ми иде да се скрия.Не мога да си представя какво им е на японците :? :? :?

Lysit0
11-16-2008, 17:50
Спокойно юзъри 8-) прочетох сутринта ,че ще има цяла седмица 8-)
Добре,че не съм от Сф :D

Rebellion_Angel
11-16-2008, 18:17
Преживях малък ужас.В събота сутринта в седем без 20 сутринта усетих малък трус - гордата ми маса с бутилки от изпит алкохол така дрънчеше,че сърцето щеше да изхвъркне.Помислих, че някой е влязъл в стаята ми,но толкова ми се спеше,че ме мързеше да светна лампата или да осветя мястото с телефона.Оказа се,че никой не е влизал в стаята.Внуших си, че си внушавам. :D Вечерта го усетих.Беше наистина силен.Както казаха по телевизията - 4.5 по скалата на Рихтер.Но само аз го усетих в къщи.Мъжете у нас бяха си легнали като баща ми спеше,а брат ми се правеше, че спи.Майка ми беше в кухнята,а аз щом го усетих изскочих от леглото, люлеейки се, изплашена се подпрях на стената на коридора и седнх на земята с ръка на главата.Брат ми ми каза, че си въобразявам, че прозорците и масата могат да дрънчат от колите,които палят долу.Последва луда караница, че само му знае устата.Легнах си и заспах като сънувах как блока се цепи на две и брат ми пада в дупката.Направо се събудих със смях.Бях му страшно ядосана.Сутринта го усетих.В седем и 20 последва вторичен трус,който усетих...макар и да беше петият или шестият.Но само него усетих.Просто...като знам, че това ще продължи една седмица, ми иде да се скрия.Не мога да си представя какво им е на японците :? :? :?

И сестра ми е същата! Хвана ме ток, докато готвех и тя каза, че си въобразявам, а на мен целите ми ръце се разтрепераха по някакъв много странен начини ми причерня. Ужасни са! :?

cherinka
11-16-2008, 18:37
всички за това говорят... хохохоохоda we maina, bahti..
az si misleh, che sum synuvala, che nqkoi e govoril za zemetresenie, ama naistina qvno nqkoi e govoril..
bahti.. az pak sym go prospala :(

Pooky
11-16-2008, 18:44
Даа беше ужасно..Бях само аз с прабаба ми на 7мия етаж..И тя като се паникьоса,почна да се облича, да говори безмислено..Оттам и аз изпаднах в паника и застанахме под вратата и а зпочнах да звъня насам-натам да събирам информация..Та така изкарахме си акъла :lol:
Btw, за 1 път усещам заметресение..

Boot
11-16-2008, 18:47
Както казват жените,нищо не усещам :D
owned :razz:

5StaR
11-16-2008, 18:54
a усещането как е ? Едно такова отдолу те клати нещо ?

UFOs
11-16-2008, 20:36
Един път съм усещал земетресение и беше одавна.Не се говореше толкова за него.Силно ли е било или просто преувиличавате? :-o

InitialD
11-16-2008, 20:41
Якоооо .. бях в квартал Витоша не много далеч от епицентъра, който е бил в Манастирски ливади ... а това на сутринта .. охх него го усетих с предвещаващ сън!! :shock:

thegmin
11-16-2008, 20:48
В крайна сметка младост или манастирски ливади е епицентър.

InitialD
11-16-2008, 20:58
В крайна сметка младост или манастирски ливади е епицентър.

На това към 22:00 е бил в Манастирски .. а на това сутринта в Младост!

Sigrina
11-16-2008, 21:58
Ох, голям ужас беше. Всичко така се разлюля, че чак залитнах. Аз изпадам в паника, при такива екстремни ситуации, макар че винаги се опитвам да не изпадам. Разтреперих се супер здраво и падна един рев. Обадих се на всички да им кажа, че много ги обичам, събрах се с приятели и се напих :D
Тва сутринта също яко ме стресна, а сега преди около 1-2 часа мисля че имаше още едно, значително по-леко.
Дано няма повече :(

perkele1914
11-16-2008, 22:47
да...
даже гледах филм и лаптопа се затвори..
сутринта пък ме събуди :x

24white24
11-17-2008, 06:04
Първото заметресение не го усетих, защото тъкмо слизах от едно такси и влизах в едно заведение, всички ме питаха вънка кво стана а аз им се чудя и като почнаха да звънят телефоните ми стана ясно, и второто не го усетих, но след такава нощ незнам какво е способно да ме събуди...

FeelMyPain
11-17-2008, 06:52
shaker c refresher mb..?

OtherDimension
11-17-2008, 07:51
14 страници рев от леко трусче :lol:

HardcoreSyndrome
11-17-2008, 11:47
^
Хах, да! :lol: Хората явно обичат нещо да не им е наред, за да се оплакват и да реват. 8-)

slun4ice_90
11-17-2008, 13:32
Да,вчера сутринта... 8)

fashion4etyy
11-22-2008, 18:30
кво толкова странно..случват се и ще се случват по силни тва е нещо нормално 8)