PDA

View Full Version : За прикритите и неприкритите лицемери в училище и ивън него



stylo
11-15-2008, 19:21
не

gree_girl
11-15-2008, 19:29
Всички момичет аса лицемерни, признават или не, осъзнали го или не!

metallica1
11-15-2008, 19:31
v na6iq klas ima edno ZOMBI koeto e nai licemernoto i grozno sa6testvo na vselenata :-D :-D :-D

Slave4You
11-15-2008, 20:10
Еми аз вече минах периода, в който се учудвах как онзи казал еди какво си за този, а той пък за трети, който пък казал трето на четвърти;) Аз избягвам да говоря свободно зад гърба на хората, но когато се изнервя и аз мога да кажа нещо на някой по-близък, така че нямам право да критикувам другите, които го правят, дори това за тях да е ежедневие. И който тука каже, че винаги говори добре за всички и никога не е казвал нищо против някого .. или не е човек, или лъже :D

AFT
11-15-2008, 20:56
"Учим не за училището, а за живота". Лицемери, лъжци, гадняри - навсякъде ги има. Ако не можете да се справите с пубертетите, не знам как ще се справите въобще в живота. =О

mArMaLaDkA
11-15-2008, 21:29
Явно някоя приятелка те е разочаровала. :D ..Хах,какво да ти кажа?Лицемерите и авантаджиите няма да ги виждаш само в училище,нито пред блока.В живота си ще срещаш предимно боклуци.Имаше една приказка.."Приятелите са ти такива,докато имат изгода".Вярно си е.Всеки ти се пише големия приятел,докато му вършиш работа,а и същевременно с това изстрелва разни злобарски коментари зад гърба ти.Каквото и да правиш,никога не можеш да угодиш на такива хора.Вече не се впечатлявам от действията и постъпките им,защото са ми твърде елементарни и еднакви в действията си.Предвиждам всеки следващ техен ход,което не мога да преценя дали е добро или лошо.От една страна знаеш,че ще си предаден,от друга не искаш да го повярваш..И така де,отплеснах се.Първите няколко изречения само бяха важни. :-D

BlackaTBW
11-15-2008, 21:51
"Учим не за училището, а за живота". Лицемери, лъжци, гадняри - навсякъде ги има. Ако не можете да се справите с пубертетите, не знам как ще се справите въобще в живота. =О

Именно.
След време ще разбереш, само че до тогава няма да го вярваш.

Blab
11-15-2008, 21:55
Наричат се хора.

Drebs
11-15-2008, 22:14
Лицемерните в класа изобщо не ги отразявам,да си живеят там в измисления свят,НОО виж тези дето се надуват без причина ги храня подобаващо. :-x

Seducti0n
11-16-2008, 00:18
:) Всеки е лицемерен до някакъв степен, кой повече, кой по-малко, друг е въпроса до колко осъзнато е това, като факт.


Общуваш с хората, с които ти е приятно и това е.(: И този принцип не важи единствено за класа, а и по принцип. :wink:

Miimiinka
11-16-2008, 08:05
В мойто даскало има бая комплексирани лицемери,който вместо да гледат себе си те гледат другите и ги коментират.Примерно,неска с ква прическа си,с какво си облечена и това показва,че завиждат.

Dundy
11-16-2008, 08:18
майко преди каква бях лицемерка-напрао ме е срам.Сега съм по-добре де,ама преди бях мн зле

Bubbly
11-16-2008, 18:28
Всички сме лицемерни. Представи си, че всеки казваше директно всичките си мисли на всеослушание. Случвало ли ти се е да се ядосаш на някого? Предполагам, че си си помислила не особено приятни неща за него. Представи си да отидеш и да му ги кажеш всичко, за което след 3 часа ще съжаляваш наистина. Понякога е добре нещата да си останат скрити.

gree_girl
11-16-2008, 20:27
В последно време тегля майните на всеки който ме дразни в лицето или като ме дразни някой или не го слушам кво ми говори, или му казвам в лицето че е тъп :D Така няколко пъти се изкрещях на класа ми, че е тъп и ме дразни, включително и на класната. И те взеха да ме гледат още по-гадно :o

ArTanDra
11-16-2008, 21:20
Всеки е лицемерен. Това си е начин на живот. Все пак живеем в общество, трябва понякога да се преглъщат някои неща не трябва винаги да си открит и прям, нужно е и да си премълчаваш. Важното е дали хората пред които си показваш истинската същност си заслужават, не ги гледайте хората с които ще сте за 4-5 часа през деня те не са важни...

kuklichka_bg
11-17-2008, 05:34
с лопата да ги ринеш :D

Lysit0
11-18-2008, 06:32
seducti0n написа:

Общуваш с хората, с които ти е приятно и това е.(: И този принцип не важи единствено за класа, а и по принцип. ;)
Точно така

tItEufFf
11-18-2008, 19:20
Всички момичета в класа ми са лицемерки. Всички!! Отначало не го вярвах, но се оказах истина. По принцип като ен харесваш някой човек, го отбягваш, дори и да не му казваш какво си мислиш за него. В моят клас не е така. Държат се като първи приятелки, а си говорят ужасно много зад гърбовете. Аз не съм такава. Отдаде ли ми се удобен случай, веднага казвам на човека пред мен какво мисля. Винаги казвам и доброто, не само лошото.

verdjitO
11-22-2008, 14:58
v na6iq klas ima edno ZOMBI koeto e nai licemernoto i grozno sa6testvo na vselenata :-D :-D :-D

и в нашия има такова :lol:

FlipY
11-22-2008, 15:10
понякога съм доста арогантен и лицемерен...но ина4е съм земен 4овек...навсякъде ги има... :?