PDA

View Full Version : Аз и моят проблем.



Vegetassj
11-15-2008, 19:54
Здравейте всички отдавна следя този форум и ми е бил много полезен,но не съм мислил,че и аз ще пусна тема,но ето че и моя ред дойде.Проблемът ми е следният може да ви звучи супер банално,но :(
Харесвам 1 момиче от моя клас,мн добри приятели ама много всеки ден се "гушкаме" (така казва тя ела да се гушнем),целува ме по бузите.Винаги съм бил до нея в трудните моменти,давал съм и съвети как да постъпи в дадена ситуация била тя с друго момче(много ме нараняваше това) или просто случка от ежедневието.Ако не бях аз щеше да бъде изнасилена от момчетата от съседните класове.Всичко си споделяме.Целия клас знае,че я харесвам и като и казвали тя не вярвала.....Преди 2 седмици нещо стана между нас и това доведе до първата ни ИСТИНСКА целувка с език.Казах какво изпитвам към нея тя ми отвърна,че и било много мило как и говоря,че го чува от мен,но ми отвърна,че не можела да бъде с мен не можела да погледне с други очи на мен,стигна се до малък спор и аз и отговорих,че повече няма да съм до нея няма да ходя при нея в училище като сме.На следващия ден нито дума не си казахме,аз я подминавах и ми ставаше много неприятно(навярно и вие сте изпитвали това чувство)Но и бях казал,че ми писна да бъда посредствен и че не мога да издържам повече (от 3 години я съм така).Същият ден тя плака на следващият ден пак плака и се тресеше цялата накрая отидох при нея и я прегърнах и и се сдобрихме 1 вид.Но сега незнам какво да правя :(.Всичко давах за нея....а тя 1 вид се подигра с мен.
Благодаря на тези които са го прочели.

unicorn_f
11-15-2008, 20:55
тя не се е подиграла с теб,просто те има само за добър приятел,което никак не е лошо според мен.щом ти е казала че те има само за фр бъди и такъв не я оставяй.пък ти си реши дали ще опитваш още с опитите за нещо повече или ще се откажеш от нея,което според мен е по добре... :)

sweet4esf
11-15-2008, 20:59
1vo ne puskai edna i sushta tema po 100 puti inache moje da te nakajat :)

i 2ro po temata shtom ne moje da gleda na teb kato na momche a prosto priqtel go priemi...
ne e dlujna da te obicha...haresva shtom ti izpitvash tova.. :)

ako mojesh da budesh da produljish da si priqtel s neq makar chuvstvatat si ostani si fr s neq

ako li ne nai dobre se otdalechi za izvestno vreme ot neq inache shte te boli mnogooo poveche sus seki den :)

uspex !

s3xy
11-15-2008, 21:00
уф горкия, това е ужасно... но няма как да решиш проблема без да поговориш с нея (колкото и да не искаш). Кажи и абсолютно всичко което мислиш и виж как ще реагира, поне си останете приятели, цели 3 години сте били неразделни едвали-не :)

sweet4esf
11-15-2008, 21:04
уф горкия, това е ужасно... но няма как да решиш проблема без да поговориш с нея (колкото и да не искаш). Кажи и абсолютно всичко което мислиш и виж как ще реагира, поне си останете приятели, цели 3 години сте били неразделни едвали-не :)

ne chetesh li temata :-o

Makaveli[]Казах какво изпитвам към нея тя ми отвърна,че и било много мило как и говоря,че го чува от мен,но ми отвърна,че не можела да бъде с мен не можела да погледне с други очи на мен

toi i e kazal no tq NIKAKUV REZULTAT..NISHTO...
sam reshi dali mojesh da budesh fr s neq NO na drugo ne se nadqvai....
sujaqvam no tova e menieto mi :)

PeopleAlwaysLeave
11-15-2008, 21:40
Наистина много кофти. Тя не се е подиграла с теб в никакъв случай - просто гледа на теб като на много добър приятел. Аз съм била от нейната страна с един мой приятел и мога да ти кажа, че и на нея й е кофти. Е, определено не седнах да се тръшкам, да рева и да се питам защо не мога да съм с него, а го имам само за фр, но наистина ми стана тегаво. в Последствие той направи една огромна глупост и спряхме и приятели да бъдем. Сега сме само на "Здравей-Здрасти"... Прецени си сам дали ще можеш за напред да й бъдеш само приятел или ще ти е много трудно и няма да се справиш - и в двете ситуации поговори с нея. Ако решиш да се отдалечиш тя няма право да те съди така че спокойно...

Lysit0
11-16-2008, 05:21
тя не се е подиграла с теб,просто те има само за добър приятел,което никак не е лошо според мен.щом ти е казала че те има само за фр бъди и такъв не я оставяй.пък ти си реши дали ще опитваш още с опитите за нещо повече или ще се откажеш от нея,което според мен е по добре... :)
me2

Vladokaaa
11-16-2008, 06:10
тя не се е подиграла с теб,просто те има само за добър приятел,което никак не е лошо според мен.щом ти е казала че те има само за фр бъди и такъв не я оставяй.пък ти си реши дали ще опитваш още с опитите за нещо повече или ще се откажеш от нея,което според мен е по добре... :)

+1

FeuerHerz
11-16-2008, 09:21
Имах същия проблем 3 години харесвах 1 момиче тя нищо,оооо такали МА. Дойде 8 клас стой та гледай как ми се натискаше,ноо вече беше късно. Казах и "Съжалявам,беше каквото беше, изпусна своя шанс" . При теб е малко по ражлично. Пробвай още 1 път или може би 2 пъти, ако не стане прото си останете приятели (и това го знам от личен опит) :) Успех.

HePeAJIeH
11-16-2008, 10:19
е как да не се е подиграла с тебе.. целувате се с език както казваш и после говори други работи... ако си готов да преглътнеш гордостта си.. останете си приятели..просто е

pinky_shine
11-16-2008, 11:27
Тя не се е подиграла стеб ни най-малко.Ти я хар, тя теб не и аре вече се била подиграла.. Просто те има за мн-добър фр и не иска нищо повече, ама ти тва явно не го осъзнаваш..

kifla
11-16-2008, 11:31
Момичето не се е подиграло ,просто иска да сте само приятели .За нея явно е някакъв вид трудност след толкова време с теб да те възприеме за потенциален обект на желанията и ...може просто да е преценила ,че не иска да разваля отношенията ви до сега зарди едните целувки и секс...Наистина много по-добре е да си приятел на някое момиче ,което намираш за по-специално от другите отколкото да си и гадже и след време да прекратите всякакви връзки ,защото любовта не сте си паснали .... Замисли се и ще осъзнаеш ,че е постъпила човешки с теб и ти мисли само доброто .

Leopardess
11-16-2008, 11:40
Просто държи на теб като на приятел и не иска да те загуби :)

soul1199
11-16-2008, 11:45
tq prosto iska da si ostanete dobri fr.za sega,ostavi q,nameri si dryga,prosto,ako 6e stane n6 6e stane po-natatuk :)