PDA

View Full Version : Аз и моят проблем.



Vegetassj
11-15-2008, 19:55
Здравейте всички отдавна следя този форум и ми е бил много полезен,но не съм мислил,че и аз ще пусна тема,но ето че и моя ред дойде.Проблемът ми е следният може да ви звучи супер банално,но :(
Харесвам 1 момиче от моя клас,мн добри приятели ама много всеки ден се "гушкаме" (така казва тя ела да се гушнем),целува ме по бузите.Винаги съм бил до нея в трудните моменти,давал съм и съвети как да постъпи в дадена ситуация била тя с друго момче(много ме нараняваше това) или просто случка от ежедневието.Ако не бях аз щеше да бъде изнасилена от момчетата от съседните класове.Всичко си споделяме.Целия клас знае,че я харесвам и като и казвали тя не вярвала.....Преди 2 седмици нещо стана между нас и това доведе до първата ни ИСТИНСКА целувка с език.Казах какво изпитвам към нея тя ми отвърна,че и било много мило как и говоря,че го чува от мен,но ми отвърна,че не можела да бъде с мен не можела да погледне с други очи на мен,стигна се до малък спор и аз и отговорих,че повече няма да съм до нея няма да ходя при нея в училище като сме.На следващия ден нито дума не си казахме,аз я подминавах и ми ставаше много неприятно(навярно и вие сте изпитвали това чувство)Но и бях казал,че ми писна да бъда посредствен и че не мога да издържам повече (от 3 години я съм така).Същият ден тя плака на следващият ден пак плака и се тресеше цялата накрая отидох при нея и я прегърнах и и се сдобрихме 1 вид.Но сега незнам какво да правя :(.Всичко давах за нея....а тя 1 вид се подигра с мен.
Благодаря на тези които са го прочели.

tuzaro
11-15-2008, 19:59
мъките на 8 б клас, много мъка много нещо, почакай да пораснеш и ше е по лесно

lipsvashh_mi
11-15-2008, 20:03
стана ми интересно 1...как се е подиграла с теб..с това,че ти е казала,че не може да погледне с други очи на теб освен като на приятел??...Наистина тъпо се е получило при положение,че сте се целунали преди това,но евала,че ти е казала всичко в прав текст и без да овърта..така може и да те боли,но ще ти мине,а и ще си наясно със ситуацията...
съвет друг нямам освен ако можете да си поддържате приятелските взаимоотношения,защото за нещо повече възможност като че ли няма!

evelinka1122
11-15-2008, 20:07
гадно е нали... разума казва остави я, тя не ме заслужава, подиграва се с мен това момиче... а сърцето ще остана с нея, не мога без да я прегърна, как да я подмина като ми иде да я целуна...
аз те съветвам да я зарежеш и след време като се нареве това момиче и като осъзнае че ти си момчето за нея ще те потърси... бъди мъж! не се огъвай! събери смелост... а ако не те потърси тя определено не те заслужава... ! това е истината ако не искаш да я приемеш просто ти ще страдаш... ти решаваш...

sweet4esf
11-15-2008, 20:46
гадно е нали... разума казва остави я, тя не ме заслужава, подиграва се с мен това момиче... а сърцето ще остана с нея, не мога без да я прегърна, как да я подмина като ми иде да я целуна...
аз те съветвам да я зарежеш и след време като се нареве това момиче и като осъзнае че ти си момчето за нея ще те потърси... бъди мъж! не се огъвай! събери смелост... а ако не те потърси тя определено не те заслужава... ! това е истината ако не искаш да я приемеш просто ти ще страдаш... ти решаваш...

:)

curka87
11-15-2008, 21:37
стана ми интересно 1...как се е подиграла с теб..с това,че ти е казала,че не може да погледне с други очи на теб освен като на приятел??...Наистина тъпо се е получило при положение,че сте се целунали преди това,но евала,че ти е казала всичко в прав текст и без да овърта..така може и да те боли,но ще ти мине,а и ще си наясно със ситуацията...
съвет друг нямам освен ако можете да си поддържате приятелските взаимоотношения,защото за нещо повече възможност като че ли няма!

+1
А и както разбирам ти не искаш да я изгубиш съвсем.Затова ако можеш да се пребориш със себе си бъди до нея.

krem4et0
11-16-2008, 06:18
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=209875