PDA

View Full Version : Сперма=Лечение?!



SexualHealing
11-15-2008, 20:33
Та, въпроса ми е кратък, вярно ли е, че спермата причиства лицето, било то пъпки, черни точки?

anonymous497065
11-15-2008, 20:39
Абе момиче, ти преди да зададеш въпроса, замисляш ли се за отговора му?
Ако помагаше хората нямаше да мислят гарниери и такива простотии (, по които всички са луднали и си въобразяват, че като си "премахнат" черните точки или за каквото там беше ще станат пепеляшка, но както и е да е.)Та ако помагаше щеше да има шишенца с надпис "кучешка сперма", "котешка сперма" и т.н.
Не, не помага.

masal
11-15-2008, 20:54
Абе момиче, ти преди да зададеш въпроса, замисляш ли се за отговора му?
Ако помагаше хората нямаше да мислят гарниери и такива простотии (, по които всички са луднали и си въобразяват, че като си "премахнат" черните точки или за каквото там беше ще станат пепеляшка, но както и е да е.)Та ако помагаше щеше да има шишенца с надпис "кучешка сперма", "котешка сперма" и т.н.
Не, не помага. 8) В Англия(не съм 100% убедена,че е там) се предлага процедура за коса със сперма от бик,от скоро.

anonymous497065
11-15-2008, 21:19
Абе момиче, ти преди да зададеш въпроса, замисляш ли се за отговора му?
Ако помагаше хората нямаше да мислят гарниери и такива простотии (, по които всички са луднали и си въобразяват, че като си "премахнат" черните точки или за каквото там беше ще станат пепеляшка, но както и е да е.)Та ако помагаше щеше да има шишенца с надпис "кучешка сперма", "котешка сперма" и т.н.
Не, не помага. 8) В Англия(не съм 100% убедена,че е там) се предлага процедура за коса със сперма от бик,от скоро.
:razz: Не се и съмнявам.
Скоро сигурно и аромат ще излезне в Азия например?

varnen4e
11-15-2008, 21:22
Помага.. 100% гаранция.

draki4ka
11-15-2008, 21:54
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol:

Karin_Vall_Gabbriel
11-15-2008, 23:01
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol: :lol:

Seducti0n
11-15-2008, 23:12
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol:

Хаха и аз това съм го чувала...та гнусно е... :)

sLaDkA_GrEsHkA
11-16-2008, 06:59
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol:

Хаха и аз това съм го чувала...та гнусно е... :)

e koi she trugne da go izcejda toq bik be :shock:

Rebellion_Angel
11-16-2008, 07:01
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol:

Хаха и аз това съм го чувала...та гнусно е... :)

e koi she trugne da go izcejda toq bik be :shock:

:razz: :razz: :razz: омг :D

sexy_sladuranka___
11-16-2008, 08:11
Спирмата прави лицето по-гладко и хубаво .
Това е научно доказано .

Abigoria
11-16-2008, 08:35
Спирмата прави лицето по-гладко и хубаво .
Това е научно доказано .
Уау...

masal
11-16-2008, 08:50
Абе момиче, ти преди да зададеш въпроса, замисляш ли се за отговора му?
Ако помагаше хората нямаше да мислят гарниери и такива простотии (, по които всички са луднали и си въобразяват, че като си "премахнат" черните точки или за каквото там беше ще станат пепеляшка, но както и е да е.)Та ако помагаше щеше да има шишенца с надпис "кучешка сперма", "котешка сперма" и т.н.
Не, не помага. 8) В Англия(не съм 100% убедена,че е там) се предлага процедура за коса със сперма от бик,от скоро.
:razz: Не се и съмнявам.
Скоро сигурно и аромат ще излезне в Азия например? http://news.ibox.bg/news/id_1843357099

sexy_sladuranka___
11-16-2008, 10:35
Спирмата прави лицето по-гладко и хубаво .
Това е научно доказано .
Уау...
Ех , че съм неграмотна :D

BrokenInnocence
11-16-2008, 13:35
Чувала съм, че се отразява добре на кожата. Даже някъде бях чела, че в доста кремове за лице я има като съставка.

anonymous497065
11-16-2008, 14:01
Добре де, вие представяте ли си го?
Да тръгнат да изцеждат спермата на някой дядка за да я добавят в крема, който после ще си го купи някоя "заблудена" жена?
Ебаси, то било много просто.Вечер преди лягане и назакуска, малко удоволствие на приятеля ви или съпруга и набегом в банята с бурканчето.
Ергените и "ергенките" са преебани. 8) :razz:

Liar
11-16-2008, 14:04
Оле,баси гадното :-o

portokalka1994
11-16-2008, 20:29
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol:

Добре че не пия такова нещо :lol: :lol: :lol:

draki4ka
11-16-2008, 21:11
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol:

Добре че не пия такова нещо :lol: :lol: :lol:

и аз....макар след като го казах това нещо повечето хора си помислиха че съм някфа луда ама съжелявам хора че го казах и сте се погнусили мислете си за млекце докато го пийте не за сперма :razz: :razz: :razz: :P

varnen4e
11-17-2008, 05:45
Добре де, вие представяте ли си го?
Да тръгнат да изцеждат спермата на някой дядка за да я добавят в крема, който после ще си го купи някоя "заблудена" жена?
Ебаси, то било много просто.Вечер преди лягане и назакуска, малко удоволствие на приятеля ви или съпруга и набегом в банята с бурканчето.
Ергените и "ергенките" са преебани. 8) :razz:

Ти се смееш, ама наистина почиства.

anonymous497065
11-17-2008, 07:25
Спермата е много полезна за кожата, да.
Donner Wetter, знаеш ли в колко мн кремове с съдържа...
Имаше и изследване, което показало, че поглъщането на сперма предпазва от рак на гърдата.
Добре де, разбархме.А замисляли ли сте се как тази сперма стига до състава на крема, пък и изобщо до хората? :-o

Wrathchild
11-17-2008, 08:02
Абе момиче, ти преди да зададеш въпроса, замисляш ли се за отговора му?
Ако помагаше хората нямаше да мислят гарниери и такива простотии (, по които всички са луднали и си въобразяват, че като си "премахнат" черните точки или за каквото там беше ще станат пепеляшка, но както и е да е.)Та ако помагаше щеше да има шишенца с надпис "кучешка сперма", "котешка сперма" и т.н.
Не, не помага.То и за коса има сума продукти, ама я виж колко домашни маски има. Следователно, ако помагаха (а те в действителност помагат), нямаше да има шампоани, балсами и маски по аптеките, нали?

UFOs
11-17-2008, 11:57
Както някой хора по горе казват : "Ако помагаше нямаше да има гарниер и прочие"
Ами те са създадени за парички ;)
80% от тези кремове не помагат (особено крема за бръчки)
Напоследък много доктори твърдят,че семенната течност е полезна.Не знам дали е полезна за кожата,но по принцип е полезна. :)

Andito0o
11-17-2008, 12:09
лелеее ако спермата наистина действа то ей сега ша отскоча до гаджето и глей утре със идеална коса и почистено лице.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :-)

stealthyGirl
11-17-2008, 13:00
лелеее ако спермата наистина действа то ей сега ша отскоча до гаджето и глей утре със идеална коса и почистено лице.... :grin: :?

sound_mafia
11-17-2008, 13:49
ebasi kvoto i da stava sperma ot jivotno na glavata nqma da si namacam ako 6te i da po4na da ople6ivqvam :?

roksana_1
11-17-2008, 15:36
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol:

Хаха и аз това съм го чувала...та гнусно е... :)

e koi she trugne da go izcejda toq bik be :shock:

:razz: :razz: :razz: омг :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) :lol: :lol:

leoparda93sl
11-22-2008, 15:34
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol:

Хаха и аз това съм го чувала...та гнусно е... :)

e koi she trugne da go izcejda toq bik be :shock:

:razz: :razz: :razz: омг :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) :lol: :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mihichkaaa
11-22-2008, 18:48
и аз съм чубала че помага за премахването на пъпки.. :)

pezataa
11-22-2008, 18:55
Mnogo qsno 4e pomaga.. namaji se :D

glaropuli
11-22-2008, 20:00
Pomaga. Mazal sym se po cqloto tqlo i pomaga.

Erica1
11-23-2008, 10:17
:razz:

My6mYLka
11-23-2008, 20:32
Pomaga. Mazal sym se po cqloto tqlo i pomaga.


:shock: ассссссс стига бе ама ти се риозно ли си се мазал как си изцеждал карвата :lol: :lol: и ако ся ми кажете че се продава са хвърля от някаде :lol: :razz:

Bloodryne1996
11-26-2008, 12:25
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol:
абе вие нормални ли сте ? :D
как ще се прави от сперма ?
невъзможно 8)

Neprikosnovena
12-07-2008, 17:17
:shock: :shock: знам само че от спермата на бик се прави Pit Bull :-P :lol: :lol:
:D 8-)

Adwokat
12-07-2008, 23:15
Абе момиче, ти преди да зададеш въпроса, замисляш ли се за отговора му?
Ако помагаше хората нямаше да мислят гарниери и такива простотии (, по които всички са луднали и си въобразяват, че като си "премахнат" черните точки или за каквото там беше ще станат пепеляшка, но както и е да е.)Та ако помагаше щеше да има шишенца с надпис "кучешка сперма", "котешка сперма" и т.н.
Не, не помага.


Преди да пишеш някакъв излишен коментар поразпитай или потърси из нета или прочети... и тогавва се изказвай така неподготвена... защото това което тя попита е научно доказано...