PDA

View Full Version : Какво правя?



insomnia79
11-15-2008, 23:54
PredI 10 meseca haha se zabih s edno mom4e , koeto mi predloji posle da hodim , no az go otrqzah .. toi mi be6e purvata celuvka , az bqh upla6ena i sled 2 sedmici sujalqvah 4e sum go otrqzala .. no ne napravih ni6to .za6toto bqh po-malka , po neopitna.. nz za6to no ne kazah i ne napravih ni6to .. a skoro razbrah , 4e toi e bil navit za vruzka pone 2 /3 meseca sled tova nai-malko .. toi oba4e e ot taka nare4enite "Bad Guys" :D i ottogava s kolko li ne se e zabil i tn .. I nai - tupoto e , 4e az go iskah 10 meseca i minalata sedmica pak go polu4ih :D na edno kupon4e .. no dotuka .. toi misli za suvsem dr momi4eta .. ne vqrvam da mu se zanimava da hodi s men .. kefi mi se znam go , no az sum edin vid izpolzvana nosna kurpa :D za nego , ne bih se unijila da go karam da izliame ( ne sme tolkova blizki ) i ne bih mu priznala 4e imam nqkakvi 4usvtva za6toto ne mislq , 4e 6te ima polza ...
Dr mi problem e 4e predi nqkolko dena trugnah s edno mn hubavo i svqstno mom4e za da se opitam da zabravq vuprosniq.. celunahme se i ne izpitah absoliutno ni6to .. a me kefi sladur e i pro4ie i sega toi iska da se vijdame pak i az mu otvru6tam sus su6tiq entusiazum , s koito i toi.. ne samo za da ne go naranq , no i za6toto 6te e tupo da zapo4na ne6to i na 3etiq den da go rezna... posle 6te se vijdame po razli4ni pri4ini hilqda puti i ne znam s kakuv sram 6te go gledam .. az dori ne iskam da go celuvam pak :D no se 4uvstvam dlujna .. prosto naistina ne misleh 4e 6e se polu4i taka .. bqh ubedena 4e 6te mi haresa blizostta s nego , no uvi ..
Blagodarq 4e pro4etohte vsi4ko kolkoto i da e dosadno :) no prosto sikah nai - nakraq da se opla4a ,, nqmam dumi s koito da obqsnq kolko mi e kofti ve4e i kolko mi e pisnalo ..jiveq za sledva6tiq kupon v koito pak 6te go imam za 3 4asa i posle toi pak 6te po4ne da se zanimava s novite si kukli .. A fakta 4e trqbva da celuvam novoto mom4e pove4e ot 20 secundi me panikiosva i samo 6te sravnqvam , kakvo ispitvah s ediniq i kakvo s drugiq , kolko e razli4no , kolko po-hubavo moje6e da e .. :( moga o6te mn prostotii da napi6a .. spiram .. Sega samo se pitam .. " Kakvo pravq?!"

stop_looking_at_me
11-16-2008, 01:21
no az sum edin vid izpolzvana nosna kurpa :D za nego
Охоо... е кво, значи чи точно за тоя

От цялата ти тема разбрах че си страшно ограничена.
Не си играй с момчето с което си тръгнала... няма смисъл да го нараняваш, само за да "забравиш" другия. По добре от сега му кажи как се чувстваш и скъсайте.

insomnia79
11-16-2008, 09:23
emi ko da zna4i .. toi e svalq4 .. zabiva4 az sum stara istoriq .. sq stavam samo za zabivki 8-) a men tova ne mi e dostatu4no i mi e mn mu4no .. nz prosto iskah da se opla4a publi4no .. edin vid oblek4enie mi e .. mersi se pak za podkrepata " mn si ograni4ena " ve4e se 4uvstvam po - dobre :)

Sladur_
11-16-2008, 09:33
emi ko da zna4i .. toi e svalq4 .. zabiva4 az sum stara istoriq .. sq stavam samo za zabivki е поне за нещо ставаш

HePeAJIeH
11-16-2008, 10:15
ама и ти не си по-стока от пича който те смята за носна кърпичка..

sasha_90
11-16-2008, 11:44
Как може да има такива като теб....?Защо,момиченца, си мислите,че тръгването с друг решава проблема с бившия?Я,вземете да пораснете!

soul1199
11-16-2008, 11:51
po-dobre ostavi novoto mom4e,ne go izpolzvai,prosto na tebe ne ti puka za nego,po-dobre go zabravi stariq,taka samo se naranqva6,nqma smisal

insomnia79
11-16-2008, 12:09
Mersi :) vsi4ki opredelno se opitvat da prevurnat foruma v mqsto kudeto moje6 da se po4uvstva6 o6te po - zle :) prosto pitah dali nqkoi e bil v podobna situaciq v koeto sum sigurna , a ne da buda napsuvana .. 6tom nqkoi ima lo6o mnenie ne e nujno da go pi6e :) Mislq 4e tuk vsi4ki sme s podobni problemi , no za vseki negovata si istoriq e nai - smislena .. ostanalite sa za podigravka :? :?

stop_looking_at_me
11-16-2008, 19:25
Еми аз мислех че ти отговорихме вече, това че отговора не ти харесва е друг въпрос. Този стария е само играч и няма смисъл да се занимаваш с него, освен ако не искаш да те използва като останалите момичета. Новия го забрави защото е ужасно тъпо да използваш друг човек и да се подиграеш с чувствата им, само защото искаш на теб да ти е добре. Това от личен опит го знам и всички тук ще ме подкрепят. Е, щом казваш че не си ограничена, поне аз ти казвам че си 100% егоист.

krisiiiiito
11-16-2008, 20:19
Еми аз мислех че ти отговорихме вече, това че отговора не ти харесва е друг въпрос. Този стария е само играч и няма смисъл да се занимаваш с него, освен ако не искаш да те използва като останалите момичета. Новия го забрави защото е ужасно тъпо да използваш друг човек и да се подиграеш с чувствата им, само защото искаш на теб да ти е добре. Това от личен опит го знам и всички тук ще ме подкрепят. Е, щом казваш че не си ограничена, поне аз ти казвам че си 100% егоист.

evelinka1122
11-16-2008, 20:27
ама и ти не си по-стока от пича който те смята за носна кърпичка..
мхм...