PDA

View Full Version : Дайте идея за прическа???



mechtaq_za_teb
11-16-2008, 07:43
Нямам възможност да постна снимка. Ще се опиша и дано да ви даде някаква представа. Имам дълга права коса( в момента съм на пластове), кръгло личице. Трябват ми идейки за прически, които се правят бързо и лесно. Просто нещо по-различно. Обикновено си слагам пяна за коса, чат пат и лак за коса. :)

ElisaDay
11-16-2008, 08:03
Има стотици теми - абсолютно същите.Използвай търсачката.

hilaryto
11-16-2008, 08:05
искам и аз права коса :( можеш вместо да се правиш с пяна да си направиш обем в корените с къдравите приставки на пресата..после ако искаш да е още по-обемно може да го топираш и напраскаш с лак...може вместо с пяна да се накъдриш с ролки или пък маша...може да си направиш цялата коса на къдрава преса.... 8)

MissitY
11-16-2008, 16:11
Експериментирай,де!Фибички ,плитчици,опашчици...Не е толкова трудно,освен ако въображението не ти е сила или въобще липсва. :)

sunchouz
11-16-2008, 17:20
Аз се правя така,супер сладурско е. :) ЗНачи пусни си два кичура зад ушите като за хмм...ТЪНКИ плитки. :) Изплети ги.Вдигни си останалата косата на горе като ммм...подобие на кок/насмотай я там,колокото да мяса/.Не спомена дали имаш бритон,но дори да нямаш направи следното нещо: отдели си някой по дебел кичур и си го пусни пред лицето след това го вдигви с фибички,но да бухне леко/ето така:http://prikachi.com/users/juicy/7C.jpg/.Иии тва е.Супер прическа и се прави бързо. 8)