PDA

View Full Version : Какво да й кажа?



Polska
11-16-2008, 08:08
Значи историята е такава....най-добрата ми приятелка ходеше с момчето, което обича и всичко си беше ок . До момента, в който той почна да й обръща по-малко внимание и да я приема като лична собственост. Тя издържа точно един ден, и му каза, че не става така, а той реши, че няма да се промени. И така те скъсаха. Беше й гадно, ревеше ми честичко за него и така....тъкмо се баше по-оправила лятото, защото не го виждаше и той се появи. Каза й, че я харесва и т.н. Разбраха се да излязат след няколко дни да се разберат, защото тя не беше способна да му каже, че и тя го иска. Но този ден не дойде, те не се видяха и тя замина на море. Преди да замине му писа смс, но той не отговори...тя си написа на скаип "Time to say goodbye" понеже нямаше да я има 10тина дни. И като се върна, той не й говореше, имаше разбити сърца по инфото и т.н. И оттогава я все се опитва да разбере, защо се държи така....той отскоро й проговори и тя все се чуди кога и как да му каже, че го обича, как да му намекне за чуствата си и т.н. А преди няколко дни негов фр й каза, че е влюбен в наша много добра приятелка (но се оказа, че този фр е хлътнал до уши по нея и не знаем дали да му вярваме). Та проблема е следния- тя постоянно ме пита какво да прави, а аз нз какво да й отговоря...и тя се стои сама и плаче много честно...не мога да я гледам повече така. :smt022

depressedgirl
11-16-2008, 08:35
ем ко да кажа тоз е некакъв много смотан май
Не мисля че си заслужава да се бори за него,по добре да продалжи напред кво се занимава с глупости
Може би трябва да го забрави и да си намери друг
Да ще е трудно,но кой е казал че е лесно по добре да страда докато го забрави от колкото да вари след него и да има напразни надежди
А ти как да й помогнеш просто я изслушвай,излизай по често с нея забавлявайте се,намерете някое интересно занимание
Друго не се сещам
Ай успех

taffy
11-16-2008, 08:41
Трябва да продължи напред.. Без него.. Явно наистина нещо не му е в ред.. Щом досега не е показал, че иска да е с нея.. =]
Ти се опитвай да я разсееш. Не я оставяй сама, води я някъде навън.. Ще й мине след време..

Sladur_
11-16-2008, 09:47
малко време ще трябва според мен

xpici
11-16-2008, 10:00
Трябва да продължи напред.. Без него.. Явно наистина нещо не му е в ред.. Щом досега не е показал, че иска да е с нея.. =]
Ти се опитвай да я разсееш. Не я оставяй сама, води я някъде навън.. Ще й мине след време..

м и аз така мисля :-P

HePeAJIeH
11-16-2008, 10:08
Кажи й да си зариби друг.. това със сълзите не е оферта

sasha_90
11-16-2008, 11:49
Най-разумно е да го забрави.

zaraaa
11-16-2008, 12:29
Трябва да продължи напред.. Без него.. Явно наистина нещо не му е в ред.. Щом досега не е показал, че иска да е с нея.. =]
Ти се опитвай да я разсееш. Не я оставяй сама, води я някъде навън.. Ще й мине след време..

м и аз така мисля :-P


+3

PeopleAlwaysLeave
11-16-2008, 13:48
А защо не са се видяли преди тя да замине на море? Какво е станало? Според мен това момче или не знае какво иска, или изобщо не си заслужава. Ако я обичаше щеше да направи нещо по въпроса и да задвижи нещата, а той в момента се прави на сърдит и недостъпен. По-добре да го остави за известно време, да не му пише, да не му говори - нищо да не прави и ако той продължи да се държи по същият начин най-добре да се опита да го забрави и да си намери друг.

curka87
11-16-2008, 13:48
Ами явно той не е за нея и май още не знае какво иска.Както и да е.Тя няма какво да направи.Трябва да се опита да продължи напред без него.
Трудно е, но ...... няма как.
А колкото до теб... Ти няма как да премахнеш мъката й.Единственото , което можеш и трябва да направиш е да си до нея." да й подаваш кърпичка" , когато плаче.Да я изслушваш.Това е! Друго няма какво да направиш.

ImmortalForever
11-16-2008, 14:43
Абе кфо й се бъркаш в работите?Да се спасява!И тя не знае кфо иска..Не разбирам твоята работа там каква е..Един за всеки, всеки за себе си!Айде...