PDA

View Full Version : ледени кънки



sheilsis
11-16-2008, 09:37
:) здрасти на всички
днес с един приятел мисли да идем на кънки ноо не съм сигурна дали има пързалки вече :? дали тази на славия вече работи и ако може някой да ми обясни колко е входа наема за кънки :-o
аа ако може също и малко съвети :-D този приятел иска да ме учи да карам кънки защото не мога таа ми е малко притеснено честно казано :? не съм карала и ролери мн мн таа ако може малко съвети как да ми е по-лесно да се науча или нт такова :-o мн искам и затова :)
мерси предварително за отговорите

Still1ME1Still1HERE
11-16-2008, 09:41
:) здрасти на всички
днес с един приятел мисли да идем на кънки ноо не съм сигурна дали има пързалки вече :? дали тази на славия вече работи и ако може някой да ми обясни колко е входа наема за кънки :-o
аа ако може също и малко съвети :-D този приятел иска да ме учи да карам кънки защото не мога таа ми е малко притеснено честно казано :? не съм карала и ролери мн мн таа ако може малко съвети как да ми е по-лесно да се науча или нт такова :-o мн искам и затова :)
мерси предварително за отговоритеЛедени кънки :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Днес има от 11 и 30 - т .е. са почнали и от 17:00 до 18:30 вход 4 лева,кънки 3 :)

Still1ME1Still1HERE
11-16-2008, 09:42
П.П.От вчера имам мускулна треска :D

sheilsis
11-16-2008, 09:44
е добре де вярно малко тъпо съм го написала ама голяма работа