PDA

View Full Version : Много странно нещо с SMS-ите?!



Bianca
11-16-2008, 09:56
Здравейте. Значи, от няколко дена съм забелязала, че когато някой ми прати SMS, вместо да ми даде, че имам получен SMS, направо ми се изписва съобщението, и като затворя и отида във Входяща кутия, не се е отразило, че имам нови получени съобщения. :shock: Не знам, имам си достатъчно памет за SMS-и. Не ми се вярва да е заради това. Вярно, че онзи ден го хвърлих яката няколко пъти, но подробности. 8-)
Някой да е имал подобен проблем?!

thefreak
11-16-2008, 10:08
Какъв проблем по-точно? Проблем с фърлянето на телефони? После защо не работел..

stefity
11-16-2008, 10:14
Ми май хвърлянето не му се е отразило добре да ти кажа... за друга причина не мога да се сетя... 8-) 8-) 8-) 8-)

crueltypsiho
11-16-2008, 10:31
Еми.. няма да е зле да го дадеш на поправка и да поискаш мнение от специалист.. тук надали някой ще ти помогне както трябва,дори аз дето постоянно си хвърлям тела нямам такъв проблем^^ едно е сигурно.. тела ти не е наред и се нуждае от преглед ;)

MakeMeLaugh
11-16-2008, 12:27
Рестартирай си телефона.
Всеки телефон се нуждае от рестарт поне на 10 дена за да не се бъгва софтуера.

Или някой ти праща flash съобщения.

Д ане би да си задала без да искаш настройка да се използва паметта на СИМ-а за памет и тя да е свършила, пък ти да гледаш на телефона. Това даже на мен ми се е случвало.

Ако не е никое от тези двете (след като имаш свободна памет) просто си занеси за 10-20 лв да ти сменят софтуера на телефона или там от където си го купила за сервиз. Не боли ;д. Ама имай напредвид, че всичко ще бъде изтрито от телефона.