PDA

View Full Version : Въпрос към продукт на AVON



Magichkaa_
11-16-2008, 11:45
Здравейте :) Искам да попитам някой дали е ползвал :
Моделираща паста и заглаждащ балсам за супер права коса от AVON :oops: и доволни ле сте от тях ?

И ако сте използвали нещо друго за коса,с което сте имали супер ефект ,споделете :)

MoMoXiXi
11-16-2008, 11:50
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :)

masal
11-16-2008, 11:57
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :) И как помогна?(не че аз помогнах,ама много ме дразните)

Magichkaa_
11-16-2008, 11:59
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :) И как помогна?(не че аз помогнах,ама много ме дразните)

Не я нападай щото аз казах :D :

И ако сте използвали нещо друго за коса,с което сте имали супер ефект ,споделете

nejnaDROGA
11-16-2008, 12:01
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :) И как помогна?(не че аз помогнах,ама много ме дразните)
Айде чети внимателно преди да нападаш някого,а?! :-x


По темата:Аз ползвам възстановяващата маска за коса и съм много доволна :-)

masal
11-16-2008, 12:01
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :) И как помогна?(не че аз помогнах,ама много ме дразните)

Не я нападай щото аз казах :D :

И ако сте използвали нещо друго за коса,с което сте имали супер ефект ,споделете :smt101 Да мила,но аз останах с впечатлениет,че търсиш нещо за изправяне на косата.

masal
11-16-2008, 12:03
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :) И как помогна?(не че аз помогнах,ама много ме дразните)
Айде чети внимателно преди да нападаш някого,а?! :-x


По темата:Аз ползвам възстановяващата маска за коса и съм много доволна :-) Точно ти не ми говори за нападане,ясно ли ти е?Не аз провалих цяла тема,само защото трябва да се заяда с ЕлиТуУу или както там беше момичето.

Magichkaa_
11-16-2008, 12:04
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :) И как помогна?(не че аз помогнах,ама много ме дразните)

Не я нападай щото аз казах :D :

И ако сте използвали нещо друго за коса,с което сте имали супер ефект ,споделете :smt101 Да мила,но аз останах с впечатлениет,че търсиш нещо за изправяне на косата.

Да,ама май никой няма да отрази :D

varnen4e
11-16-2008, 12:06
Не мисля, че продуктите на Ейвън за коса са ефикасни.

masal
11-16-2008, 12:07
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :) И как помогна?(не че аз помогнах,ама много ме дразните)

Не я нападай щото аз казах :D :

И ако сте използвали нещо друго за коса,с което сте имали супер ефект ,споделете :smt101 Да мила,но аз останах с впечатлениет,че търсиш нещо за изправяне на косата.

Да,ама май никой няма да отрази :D Кажи ценови диапазон.До цените на ейвън ли да се доближава?

nejnaDROGA
11-16-2008, 12:08
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :) И как помогна?(не че аз помогнах,ама много ме дразните)
Айде чети внимателно преди да нападаш някого,а?! :-x


По темата:Аз ползвам възстановяващата маска за коса и съм много доволна :-) Точно ти не ми говори за нападане,ясно ли ти е?Не аз провалих цяла тема,само защото трябва да се заяда с ЕлиТуУу или както там беше момичето.
Нещо май не си следила темата :D
1.Аз си изказах мнението,т.е.,че е грозно,смотано,тъпо,изкуст ено и вече не е на мода (говоря за гнусната изкуствена коса)
2.Елиту ме нападна и аз отвърнах
3.Аз спрях,но Бианка продължи (както и още няколко момичета) ... Мислех да не се меся ама Елиту се изцепи,че всички (които не харесваме изкуствените коси) сме комплексарки и естествено пак се защитих :) После пак спрях ама оная почна да обяснява,колко била сладка,как не използвала грим и как имала скъпи дрехи,при което пак се намесих ;)
4.Първо влез в час,после ми казвай какво да говоря и какво не ;)

П.П.В случая ти проваляш тази тема със спама си!!!
И тъй като ще кажеш,че аз спамя ще те помоля да погледнеш кой пръв излезе от темата ;)

nejnaDROGA
11-16-2008, 12:12
Що се отнася до други продукти за права коса извън марката Ейвън :)
-Лореал има един крем за изправяне на косата (специално за изправяне с преса)
-Нивеа имат цяла серия шампоан,балсам и стерилизиращ крем

masal
11-16-2008, 12:17
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :) И как помогна?(не че аз помогнах,ама много ме дразните)
Айде чети внимателно преди да нападаш някого,а?! :-x


По темата:Аз ползвам възстановяващата маска за коса и съм много доволна :-) Точно ти не ми говори за нападане,ясно ли ти е?Не аз провалих цяла тема,само защото трябва да се заяда с ЕлиТуУу или както там беше момичето.
Нещо май не си следила темата :D
1.Аз си изказах мнението,т.е.,че е грозно,смотано,тъпо,изкуст ено и вече не е на мода (говоря за гнусната изкуствена коса)
2.Елиту ме нападна и аз отвърнах
3.Аз спрях,но Бианка продължи (както и още няколко момичета) ... Мислех да не се меся ама Елиту се изцепи,че всички (които не харесваме изкуствените коси) сме комплексарки и естествено пак се защитих :) После пак спрях ама оная почна да обяснява,колко била сладка,как не използвала грим и как имала скъпи дрехи,при което пак се намесих ;)
4.Първо влез в час,после ми казвай какво да говоря и какво не ;)

П.П.В случая ти проваляш тази тема със спама си!!!
И тъй като ще кажеш,че аз спамя ще те помоля да погледнеш кой пръв излезе от темата ;)Оу, Ванга вече предсказваш какво ще кажа ли?Преди малко си отвори балалйката 'щото варненче писала във стара тема,ако пусне нова тема някой започваш да крякаш,че имало 43637373 такива теми.Нещо много се вживяваш като модератор,без права обаче.

preichetoy
11-16-2008, 12:22
Аз използвам продуктите от серията за къдрава коса и съм много доволна, особено от серума.

nejnaDROGA
11-16-2008, 12:32
Оу, Ванга вече предсказваш какво ще кажа ли?Преди малко си отвори балалйката 'щото варненче писала във стара тема,ако пусне нова тема някой започваш да крякаш,че имало 43637373 такива теми.Нещо много се вживяваш като модератор,без права обаче.
На коментар от преди няколко дена казваш "преди малко",а?! :lol: :razz: :lol: Освен това ще пиша,каквото си искам ясно ;) Освен това аз балалайка нямам ;) Имам уста,но не съм я отваряла във форума поради простата причина,че тук се пише,а не се говори ;)
Айде спри със спама,а?!

masal
11-16-2008, 12:35
Оу, Ванга вече предсказваш какво ще кажа ли?Преди малко си отвори балалйката 'щото варненче писала във стара тема,ако пусне нова тема някой започваш да крякаш,че имало 43637373 такива теми.Нещо много се вживяваш като модератор,без права обаче.
На коментар от преди няколко дена казваш "преди малко",а?! :lol: :razz: :lol: Освен това ще пиша,каквото си искам ясно ;) Освен това аз балалайка нямам ;) Имам уста,но не съм я отваряла във форума поради простата причина,че тук се пише,а не се говори ;)
Айде спри със спама,а?! :razz: Преди малко я прочетох и мислих,че е от преди малко.Извинявай,но нямам желание да ставам модератор и не следя като теб всяка секунда какво мнение e пуснато,правописни грешки и пр.А как ме затапи с т'ва че не говориш а пишеш,леле.Ама ти си била велика,бе!Що не каза по-рано. :razz:

varnen4e
11-16-2008, 12:38
Оу, Ванга вече предсказваш какво ще кажа ли?Преди малко си отвори балалйката 'щото варненче писала във стара тема,ако пусне нова тема някой започваш да крякаш,че имало 43637373 такива теми.Нещо много се вживяваш като модератор,без права обаче.
На коментар от преди няколко дена казваш "преди малко",а?! :lol: :razz: :lol: Освен това ще пиша,каквото си искам ясно ;) Освен това аз балалайка нямам ;) Имам уста,но не съм я отваряла във форума поради простата причина,че тук се пише,а не се говори ;)
Айде спри със спама,а?! :razz: Преди малко я прочетох и мислих,че е от преди малко.Извинявай,но нямам желание да ставам модератор и не следя като теб всяка секунда какво мнение пуснато,правописни грешки и пр.А как ме затапи с т'ва че не говориш а пишеш,леле.Ама ти си била велика,бе!Що не каза по-рано. :razz:

Наистина- Нежна Дрога, по- добре престани да се правиш на интересна и остави хората намира. И аз забелязах, че във всяка тема се заяждаш с някого... тъпо е.

nejnaDROGA
11-16-2008, 12:50
1.masal отгоре над всеки коментар има дата и час ;),където пише,че поста ми е от вчера,но както и да е
2.Аз не следя,а използвам мозъка си и запомням нещата,които прочитам ;)
3.varnen4e както ти сама каза в темата за целулита - ще пиша каквото си искам и където си искам + това ще го пиша с какъвто "тон" си искам ;)
4.Не се заяждам с всеки,а само с хора,които без причина нападат някого или пускат малоумни теми ;)


П.П.Не мислите ли,че достатъчно прецакахме темата :) Като имате да ми казвате нещо има ЛС ;)

AItOo0
11-16-2008, 13:14
серума е много хубав (зеления) ии шампоана и балсама за обем :P

masal
11-16-2008, 13:33
1.masal отгоре над всеки коментар има дата и час ;),където пише,че поста ми е от вчера,но както и да е
2.Аз не следя,а използвам мозъка си и запомням нещата,които прочитам ;)
3.varnen4e както ти сама каза в темата за целулита - ще пиша каквото си искам и където си искам + това ще го пиша с какъвто "тон" си искам ;)
4.Не се заяждам с всеки,а само с хора,които без причина нападат някого или пускат малоумни теми ;)


П.П.Не мислите ли,че достатъчно прецакахме темата :) Като имате да ми казвате нещо има ЛС ;) Изобщо не поглеждам непотребни хора като теб,в колко часа,колко минути и колко секунди са написали малоумния си коментар.Щом като си готова да пишеш както си искаш и където си искаш,какво ти пречи,че оспамваме темата на момичето?И започни да използваш мозъка си за по-полезни неща. :)

Andito0o
11-17-2008, 12:36
Здравейте :) Искам да попитам някой дали е ползвал :
Моделираща паста и заглаждащ балсам за супер права коса от AVON :oops: и доволни ле сте от тях ?

И ако сте използвали нещо друго за коса,с което сте имали супер ефект ,споделете :)

аз го имам тфа добро е винаги преди да се изправа се мажа с тва ефекта: косата ти е за по дълго права

Arista
11-17-2008, 13:36
Принципно AVON имат много добри продукти, но не блестят с качество в продуктите си за коса...Аз съм представител и от опит ти казвам че от продуките им за коса ми харесват само четките.

satity
11-17-2008, 15:47
Аз също съм представител на Ейвън, но не съм фенка на шампоаните им и др. продукти за коса. Мога да ти препорачам единствено ''Терапия за блестяща коса'' от зелената серия. Нанася се като балсам на мокра и чиста коса и след 3 минути изплакваш. Ефекта е наистина невероятен, а и изправянето след това е изклюително лесно и дълготрайно.

sladoledche
11-17-2008, 16:38
Аз съм ползвала шампоана и балсама за обем и съм доволна (бял с лилава капачка) :)
I az ;] :grin: