PDA

View Full Version : Как да кача килограми...!?



MishoMiltenov
11-16-2008, 12:50
Здравейте,
Аз съм момче (17год. близо 180см и около 50кг. :( )
Искам да кача колограми и до колкото знам трябва да ям по 5-6 пъти на ден - яйца, картофи,ориз,месо (повече въглехидрати), и да спортувам. Наистина нямам време за спортуване. Достатъчно ли е да си тренирам вкъщи (коремни преси, кофички, лиц. опори с гири?) и да хода да тичам 2 седмично (събота и неделя сътринта)?! И тичането ще ми навреди ли на качването на килограми?
Да препотъчате надбавки........!?

BeBChEtu
11-16-2008, 13:11
Ми пий Центрум така ще имаш повече апетит и пий протеини и такива дето ги пият тези боди билдърите (мисля че така се казваха) :D И си спортувай за да не качиш прекалено мноо и да се получи кофти и после ще ти е трудно да ги свалиш :D Мисля че това за вкъщи е вариант опитай и ще разбереш ама за по сигурно може да се консултираш с някой дето е по навътре с нещата :) :-) Успех

Schneeflocke
11-16-2008, 14:17
Зависи как тичаш. Но ти виждал ли си мускулест маратонец? По-добре карай колело или плувай. Ако тичаш - прави повече спринтове. Като цяло - всеки спорт води до различна фигура. Виж как изглеждат протата и решавай.

MishoMiltenov
11-16-2008, 15:30
Зависи как тичаш. Но ти виждал ли си мускулест маратонец? По-добре карай колело или плувай. Ако тичаш - прави повече спринтове. Като цяло - всеки спорт води до различна фигура. Виж как изглеждат протата и решавай.
На мене целта ми е да кача килограми, за6тото съм 180 и съм 50кг. Казаха ми че освен ядене трябва и спорт, затова споменах тичане. :oops: