PDA

View Full Version : Нещо ми тъпо :/



kamboom
11-16-2008, 15:40
мии реших да пусна тема просто щото нещо съм сдухан в момента (а ми се случва все по-често напоследък) а не искам да занимавам с това познатите си по скайп :o
идеи

raichEbaichE
11-16-2008, 16:13
една приятелка казваше:'колкото е по-силна бурята,толкова по-скоро ще изгрее слънцето'.трябва сам да намериш какво би осмисляло ежедневието ти,просто се замисли какво винаги си искал да правиш...а смисъла- той ще си дойде един ден,не се притеснявай :)

sheilsis
11-16-2008, 16:29
хвани си гадже :) някое свястно момиче което да те обича и ще видиш как няма да го има този момент :)

BlueCat
11-17-2008, 08:40
Всеки има такива моменти в своя живот. Мисля, че това е нещо нормално и ще отшуми. Лично аз също доста често се чувствам по същия начин. Може би ако си намериш приятелка дните ти ще са по-смислани, но според мен това може и да отшуми от самосебе си.

Sintya
11-17-2008, 08:46
Разнообрази си живота, прави нещо, което не си правил до момента... запиши се на някакъв курс, запознай се с някой по различен, измисли нещо.. ;}

Bubbly
11-17-2008, 11:36
Честито, не си само ти. Виж сега, ако си мислиш, че нещата се оправят с времето, жестоко се лъжеш. Сега ще се напиваш и ще пушиш, защото всички пушат. Може да почнеш с наркотици, може и не. Предполагам, ще отидеш в университет, където само ще се чудиш защо учиш неща, които никога няма да и трябват, ще си хванеш гадже, с което ще скъсате след време. После ще се хванеш на работа от 9 до 5. В 90 процента от случаите ще чакаш да свършиш и да си получиш заплатата с нетърпение, за да пестиш за нова кола и да имаш по голям шанс с гаджетата. По някое време е се ожениш. Може би един два пъти ще ти се случи да преспиш с някоя друга, а може би не. Предполагам, ще имаш деца, които ще виждаш по 2 часа на ден в най-добрия случай и на които ще плащаш за хубави оценки, за да си намерят сносна работа и да водят същия живот. Накрая ще се пенсионираш, ще гледаш мачове по телевизиятаи ще се правиш че четеш прогнозата за времето докато всъщност ще гледаш голите жени на последната страница. Може би ще прочетеш 2-3 книги през живота си, а може би не. Нищо лично към теб, просто това е животът на 90 на 100 от хората. :lol:
Сега серозно- смисъл има разбира се, но ти трябва да го намериш сам. Прекалено клиширано би било да ти кажа направи нещо, ново смени си прическата или започни да се наслаждаваш на всеки момент. И най-важното- не мисля, че някой тук би прочел излиянията ми и би ги разбрал. 8)

verdjitO
11-23-2008, 16:50
аз пък ходя на даскало, последните дни оценките ми НЕ са сравнително добри, ИМАМ проблеми с даскали, ИМАМ проблеми със съученици ... по добре си от мене :)