PDA

View Full Version : Материално момиче



girl789
11-16-2008, 16:40
Какво мислите за такива момичета имам в предвид такива които се опитват да постигнат маниакално съвършен външен вид с всеки изминал ден?Всички им казват че изглеждат много добре но на тях не им пука имат си идеал и на всяка цена искат да го постигнат.Темата е озаглавена така защото са повърхностни и студени.
П.П.Чрез темата визирам най-вече себе си.. е казвайте какво мислите

krisiiiiito
11-16-2008, 16:44
аа защо в раздел любов.. може би друг раздел е по-точен както и да е

не мисля че съм една от тях.. е разбира се и за мен е важно да постигна целите си но не се смятам за савършена и перфектна по простата причина че такива хора няма! :)

ND4SPD_f
11-16-2008, 16:54
не сам "за" и не смятам че съм такава.

Jaffs
11-16-2008, 17:01
Не мисля, че всички жени, които се стремят да изглеждат добре или да постигнат целите си са студени и повърхностни. Когато даден човек се опитва да постигне нещо с ясното съзнание как да го направи, колкото и да му казват, че почти го е постигнал (както в случая за външността) не е доволен докато той самият не реши, че го е постигнал. Малко по-дълго стана от очакваното, но дано сте ме разбрали.

Аз самата винаги преследвам целите си и докато самата аз не съм решила, че съм ги постигнала не преставам. Чуждото мнение или решение в такива моменти изобщо не ме интересува. А определено не съм студена и повърхностна, още по-малко бих се нарекла материално момиче. Изразът има съвсем различно значение за мен. :)

Lysit0
11-16-2008, 17:02
Държа наистина многоооо на вида си.....мисля,че на всеки човек му трябват повечко пари,освен ,за да се храни и да си плаща сметките ;)

girl789
11-16-2008, 17:09
споре мен е глупаво. не сам "за" и не смятам че съм такава. аз лично не бих се занимавала с някого само заради парите му....ако не ми допада като човек нищо няма да се получи.но все пак всеки сам решава по какъв начин ще живее....
Изобщо прочете ли поста?Отговора ти няма нищо общо с темата..

xXxScreamxXx
11-16-2008, 17:11
2рия отговор ..
Аз си имам няколко идеала ..
и колкото и да ми повтарят че съм си добре ...
нямат думата :D

Wrathchild
11-16-2008, 17:19
Няма нищо лошо да се стремиш да изглеждаш добре. Но не и да се вманиачаваш и колкото и невероятна да си, то ти задължително да искаш да изглеждаш като някоя си там. Да речем Риана е идол на Пенка. Само дето Пенка колкото и да е красива, тя никога няма да прилича на Риана... Има няколко типа красота и този, който има по-'сериозна', така да се каже, красота, никога не би имал от онази по-сладникава, колкото и да му харесва.

haterkata
11-16-2008, 17:20
нз кво мисля за такива момичета ама знам само че определено не съм едно от тях

LMSM
11-16-2008, 17:34
споре мен е глупаво. не сам "за" и не смятам че съм такава. аз лично не бих се занимавала с някого само заради парите му....ако не ми допада като човек нищо няма да се получи.но все пак всеки сам решава по какъв начин ще живее....
Изобщо прочете ли поста?Отговора ти няма нищо общо с темата..
:lol:

6o6kotooo
11-16-2008, 17:36
споре мен е глупаво. не сам "за" и не смятам че съм такава. аз лично не бих се занимавала с някого само заради парите му....ако не ми допада като човек нищо няма да се получи.но все пак всеки сам решава по какъв начин ще живее....
Изобщо прочете ли поста?Отговора ти няма нищо общо с темата..
:lol:
:D шитт :D

ImmortalForever
11-16-2008, 17:43
Сега..На материалните момичета не им ли се викаше "мутреси".Ако греша, поправете ме.Аз лично се старая да изгелждам добре, но еиднственото нещо, което е изпозлвам е балсам за устни и ако ми остане време, след сутрешното кафе, една спирала на бързо и туй то..До сега никой не ми е казал, че изглеждам зле.Не изпитвам изострена нужда, около мен да свести маниакалното "Уау, секси, о, колко си хубаваа :shock: " и по мен да се точат лиги. Не разбирам момичетата, които се гримират толкова и губят единтичността си, с толкова много грим..Бъдете естествени бе, деца.Всеки има някакъв чар.Парфюма "B.U" мисля, че ясно си казва посланието.Той за тфа е измислен, не заради хубавия аромат.. 8-) Ми тъй де... Антипатични са ми такива момичета.

evil_lady_in_black
11-16-2008, 17:46
Всеки има правото да бъде какъвто иска . ;)

BeBChEtu
11-16-2008, 18:07
:)

BeBChEtu
11-16-2008, 18:07
:)

BeBChEtu
11-16-2008, 18:07
:)

BeBChEtu
11-16-2008, 18:09
:)

CuRly_Doll
11-16-2008, 18:21
Не разбирам такива хора,аз не съм такава.Може би съм прекалено задоволена откъм материални работи и заради това съм на това мнение.Не знам как се живее без пари,понеже не съм го изпитвала,но знам,че любовта заради пари не е любов!

girl789
11-16-2008, 18:25
Не разбирам такива хора,аз не съм такава.Може би съм прекалено задоволена откъм материални работи и заради това съм на това мнение.Не знам как се живее без пари,понеже не съм го изпитвала,но знам,че любовта заради пари не е любов!
темата няма нищо общо с любовта

partychild
11-16-2008, 18:36
ne sam ot tezi momicheta i ne gi razbiram.. slagam moliv rqdko .. i kosata nikak ne si q pravq ostavqm q da si starchi ..6toto e kadrava otdolo ..mnogo rqdko q izpravqm .. ne mi puka za mnenieto na drugite.. ima 4ovek koito si me haresva estestvena i tova mi stiga :)

sasha_90
11-16-2008, 18:39
Стремежа към красиво тяло,не те прави повърхностна,студена или какъвто и друг синоним да е.Има и красавици,които са такива,но това не е равно на всички жени на земята.

SunShinePearl
11-16-2008, 18:57
Не мисля, че всички жени, които се стремят да изглеждат добре или да постигнат целите си са студени и повърхностни. Когато даден човек се опитва да постигне нещо с ясното съзнание как да го направи, колкото и да му казват, че почти го е постигнал (както в случая за външността) не е доволен докато той самият не реши, че го е постигнал. Малко по-дълго стана от очакваното, но дано сте ме разбрали.

Аз самата винаги преследвам целите си и докато самата аз не съм решила, че съм ги постигнала не преставам. Чуждото мнение или решение в такива моменти изобщо не ме интересува. А определено не съм студена и повърхностна, още по-малко бих се нарекла материално момиче. Изразът има съвсем различно значение за мен.
съгласна съм дори с всяка запетайка :D

scoobydors
11-16-2008, 19:00
нз кво мисля за такива момичета ама знам само че определено не съм едно от тях

ANTIHUMAN
11-16-2008, 19:01
Не мисля, че всички жени, които се стремят да изглеждат добре или да постигнат целите си са студени и повърхностни. Когато даден човек се опитва да постигне нещо с ясното съзнание как да го направи, колкото и да му казват, че почти го е постигнал (както в случая за външността) не е доволен докато той самият не реши, че го е постигнал. Малко по-дълго стана от очакваното, но дано сте ме разбрали.

Аз самата винаги преследвам целите си и докато самата аз не съм решила, че съм ги постигнала не преставам. Чуждото мнение или решение в такива моменти изобщо не ме интересува. А определено не съм студена и повърхностна, още по-малко бих се нарекла материално момиче. Изразът има съвсем различно значение за мен. :)

Да, не всички са такива, но повечето са. Колко пък е глупаво за постигане на целите да съм студен и повърхностен. Хубаво, но нали знаеш има една мисъл :
,,Дай на човек всичко, което той желае, и само след минути той ще почувства, че това не е всичко.’’ Имануел Кант.

Много ми харесва тази мисъл. Аз също съм като теб, не се отказвам от целите, а мнението на хората не ме вълнува особенно. Аз не живея заради хората. Живея заради себе си. Кой каквото иска да казва за мен, не ми пука. Аз страдам от висша форма на Егоизъм! :) Въпреки това, не мисля, че парите са на първо място. Важни са, но чак да ставам роб, не благодаря! :)

sextazy_baby
11-16-2008, 19:07
Не мисля, че всички жени, които се стремят да изглеждат добре или да постигнат целите си са студени и повърхностни. Когато даден човек се опитва да постигне нещо с ясното съзнание как да го направи, колкото и да му казват, че почти го е постигнал (както в случая за външността) не е доволен докато той самият не реши, че го е постигнал. Малко по-дълго стана от очакваното, но дано сте ме разбрали.

Аз самата винаги преследвам целите си и докато самата аз не съм решила, че съм ги постигнала не преставам. Чуждото мнение или решение в такива моменти изобщо не ме интересува. А определено не съм студена и повърхностна, още по-малко бих се нарекла материално момиче. Изразът има съвсем различно значение за мен.
съгласна съм дори с всяка запетайка :D
+1 :)

Jaffs
11-16-2008, 19:21
ANTIHUMAN, не мисля, че егоизмът има нещо общо с това дали си повърхностен и студен. Всички сме егоисти, някой повече, а други по-малко. Може да се преплитат, но не е задължително. Съгласна съм, че хората сме ненаситни и винаги искаме още, но ни е в природата и не мисля, че ще се промени някога.
Държа на мнението си, че не всички жени са такива. Познавам доста, които са целеустремени, но не са студени. За мен в това се съдържа понятието истинска жена. Да умееш да постигаш всичко без да губиш себе си. Това, че момиченцата (не жените) днешно време са студени и повърхностни е друг проблем.
Темата на девойката всъщност си е далеч от истинското значение на материалното момиче и постигането на целите и желанията. Малко отгоре погледнато е, ние си го доразвихме май. :oops:

Boyd
11-16-2008, 19:23
Не ги понасям такива!

Shadow14
11-16-2008, 19:43
Аз не смятам, че стоенето по 3 часа в банята и безцелно да се цапотиш е начин да ти обърнат внимание. Тези, които са такива, е по-добре да се вземат в ръце! Хора, обръщайте внимание повече на душевната красота, отколкото да се чудите "Красива ли съм?" или "Дали съм пич?". Една тайна: Ще бъдете такива, каквито се чувствате! Освен това, обръщайте повечко внимание на приятелите си или на половинката си, вместо постоянно да се чарвосвате или да си оправяте прическата! Не бъдете толкова суетни това ще Ви навреди! Хайде със здраве!
:smt023

mickelangelo
11-16-2008, 19:57
Мутреса до колкото знам е подземен бос .. .( жена )

Ами .. Не харесвам такива момичета ... като момче го казвам .. че .. с 1 кило фон дьо тен не са по хубави ... ( поне за мен )


Бъди себе си, има достатъчно други !

evelinka1122
11-16-2008, 20:01
и аз държа на външния си вид, обличам се добре, но не съм такава маниачка :) а тези др момичета за мен са си пълни курви... супер са ми вулгарни, надменни защото имат мн пари и просто чрез облеклото и поведение си си казват "вижте ма", и си мислят че целия свят се върти около тях... да ама не... точно пред очите ми всеки ден са такива и знам, че са останали без приятели, заобиколени са само от лицемерие и роболепие...

stop_looking_at_me
11-16-2008, 20:49
Думата "материален" има съвсем друго значение. За мен това е човек който иска да притежава колкото се може повече метериални неща- пари, коли, къщи... тн. Но това също не трябва да се обърква и с думата богат, защото за да си богат ти трябват материални и духовни ценности.

Сега, колкото до момичетата които се стремят да изглеждат сравнително добре, ще се опитам да бъда максимално безпристрастна тъй като аз съм една от тях. Всеки човек е суетен, но въпроса е до каква степен. Затова огромен процент от рекламите по телевизаята са точно за разкрасяване и поддържане, дори праха за пране! Така са направени, че да се изкушиш и да отидеш да си купиш кремчето за лице примерно, въпреки че имаш две, три вече които ще са ти достатъчни за цяла година. Излизаш с приятелка и виждаш че си е купила нови ботуши, а ти още караш със старите, защото изглеждат достатъчно добре. Но въпреки това, отиваш да си купиш нещо ново, дори да не е ботуши, само за да можеш да се похвалиш. Излизаш с приятелки на дискотека и всички се наконтили с вечерен грим и секси дрешки... много ясно че следващият път и ти ще си така, няма да оставаш по=назад я! Решиш ли че ти трябва нещо и не можеш без него, отиваш и си го купуваш ако джоба ти разрешава.
И тук вече е индувидуално... колко можеш да се изкушиш и дали не прякаляваш с пазаруването.

Сега за мен. Ще ви дам пример... аз съм бая висока 178 съм, но от вкъщи без токчета само лятото излизам. Така си ми харесва, мога да ходя на какъвто и да е ток без да залитам, да падна и да се пребия... удобно ми е просто. Лошо коментари от момчета никога не съм чувала, винаги ми казват че изглеждам като модел и че съм едни от малкото момичета които познават, която всъщност умее да ходи на високи токчета. Момичета също ми казват на шега да ги науча как се ходи и че наистина без проблеми вървя и ми се възхищават. Но има и такива които винаги злобеят... това е от злоба просто... два дена по-късно и те са на високи токчета. Друг пример, имам страшно дълга коса... и всички ми повтарят че е много красива което е така защото страшно много си я поддържам, но винаги ще се намери някоя злобарка с два косъма на главата да ми каже... "ти тая коса кога ще я подстрижеш?" Два дена по-късно идват при мене и...."аз се подстригах... виж, косата ми е по-хубава от твоята." Еми знам че искаш да е вярно ама не е.
Просто има толкова тъпи и завистливи хора на този свят. Да, аз също завиждам на някои... но не се опитвам да им подронвам самочувствието с каквито и да е нападки, зашото аз харесвам себе си и това ми е достатъчно. Не ми харесват емотата, но никога не им казвам "ти що постоянно черно носиш?" примерно... винаги съм внимателна и любезна дори с най-отвратително изглеждащите хора в училище и/или отвън.

"Моленето" за комплименти нямат нищо общо с момичетата за които говорим. Те вече си знаят че изглеждат добре. Друг е въпроса за тези които изглеждат по-скоро като леки жени... в тонища грим и самочувствие до небесата... те вече са ми смещни... дори ги съжалявам, но не мразя.

Всеки си има свой стил, който се опитвам да уважавам. Всеки се поддържа и стреми да изглежда добре... и няма абсолютно нищо лошо в това, разберете го! С коментари като "Не ги понасям такива," който е по-нагоре в тази тема, няма да се почувствате по-добре за себе си и нищо няма да постигнете! Така ставате смешни и жалки в тяхните очи.Това че едно момиче изглежда добре, не означава че трябва да го мразите и че е безчувствена. Просто хората трябва да се научат да спрат да гледат хората около тях и да видят себе си... да се научат да уважават себе си за това което са. Веднъж направиш ли го... ще знаеш как да се въздържаш от всякакви негативни коментари към по-хубавите от теб.

imaginaryyy
11-16-2008, 21:04
Не мисля, че всички жени, които се стремят да изглеждат добре или да постигнат целите си са студени и повърхностни. Когато даден човек се опитва да постигне нещо с ясното съзнание как да го направи, колкото и да му казват, че почти го е постигнал (както в случая за външността) не е доволен докато той самият не реши, че го е постигнал. Малко по-дълго стана от очакваното, но дано сте ме разбрали.

Аз самата винаги преследвам целите си и докато самата аз не съм решила, че съм ги постигнала не преставам. Чуждото мнение или решение в такива моменти изобщо не ме интересува. А определено не съм студена и повърхностна, още по-малко бих се нарекла материално момиче. Изразът има съвсем различно значение за мен.
съгласна съм дори с всяка запетайка :D


BE YOU .. ами да .. това съм аз .. готина причекса, секси дрешки ;)

Ai4ka
11-17-2008, 13:02
и аз държа на външния си вид, обличам се добре, но не съм такава маниачка :) а тези др момичета за мен са си пълни курви... супер са ми вулгарни, надменни защото имат мн пари и просто чрез облеклото и поведение си си казват "вижте ма", и си мислят че целия свят се върти около тях... да ама не... точно пред очите ми всеки ден са такива и знам, че са останали без приятели, заобиколени са само от лицемерие и роболепие... +1 :-P

soul1199
11-17-2008, 14:18
и аз държа на външния си вид, обличам се добре, но не съм такава маниачка :) а тези др момичета за мен са си пълни курви... супер са ми вулгарни, надменни защото имат мн пари и просто чрез облеклото и поведение си си казват "вижте ма", и си мислят че целия свят се върти около тях... да ама не... точно пред очите ми всеки ден са такива и знам, че са останали без приятели, заобиколени са само от лицемерие и роболепие... +1 :-Psuglasna :)

slunchiceto0
11-17-2008, 16:04
Амии тфа са момичета живеещи си в един собствен свят..не ги интересува нищо друго освен това как изглеждат с какво са облечени,каква нова прическа са си направили,коя маркова дрешка са си купили от мола и къф цвят са им обувките..тфа са ограничени хора с ограничено мислене..както и егоисти..които не знаят мярката на парите,не оценяват малките и наистина значителни неща в живота...нямам думи за тях..просто съм без коментар ;x

BaiToq
11-17-2008, 16:50
Темата е озаглавена така защото са повърхностни и студени.
П.П.Чрез темата визирам най-вече себе си.. е казвайте какво мислите
:-o :-o :-o
Според мен или не знаеш каква си,
или не знаеш какво е материален човек...