PDA

View Full Version : Предложение към екипа на teenproblem.com



NaskoKaulitz
11-16-2008, 16:42
Значи аз предлагам да се премахне възможността за редактиране на постовете, които вече си пуснал.И веднага се аргументирам.Първо:в някои теми след редакция и се губи целия смисъл и човек, който е влязъл по-късно, не може да разбере за какво става дума.Второ:потребител, който е нарушил правилата, може да замаже положението само с една редакция.А и може да се направи само модератор да има право да редактира мненията

PiruBloodz
11-16-2008, 16:52
за нарушение снимаш или даваш цитат, а ако си направил правописна грешка кво ще правиш?

RiseGirl
11-16-2008, 16:53
Всеки има право на мнение и да го променя когато сметне, че е редно. Така е и в живота, никой не те задължава да не го правиш. Нали така?! :)

SuNsEt
11-16-2008, 17:02
Кви са тия глупости бе?!Как ше премахват тая опция,ти добре ли си?!

Първо:ако автора си е изтрил мнението в темата си,то е,защото вече е разбрал как да си оправи проблема,дали са му правилен съвет... Това,че ти не си могъл да хванеш края си е твой проблем!

Второ:когато юзър е нарушил правилата,няма да си прави труда да си редактира поста,защото...просто няма да го интересува.Да дадем пример с теб:пускаш какви ли не безмислени теми,но не се интересуваш или дори не забелязваш,че и ти нарушаваш правилата.Редактираш ли си постовете-НЕ.
Освен това,ако само на модовете им се даде тази 'сила' да редактират постове,ще се отвори огромна работа...

Пък и...ако има правописна грешка,какво правим тогава?Ще трябва да моля някой мод да ми я редактира ли?!Та има хора,които правят по 5-6 на пост...ако не и повече.

Айде мисли като правиш тема,че направо ми лазиш по нервите...С тоя акъл ми мязаш на 13 годишно хлапе...

TellMeYourName
11-16-2008, 17:09
* * *

иначе заставам зад мнението на сънсет и райс гърл(Мони) :)

Редактирано от ProstoAz
2 точка от правилника!

machoka
11-16-2008, 21:49
Мислил съм над това, но за сега няма смисъл от такива ограничения. По-скоро ще помислим за доп екстра, с която да ограничаваме редакцията на определен потребител.

UFOs
11-17-2008, 12:02
Според мен,няма смисъл от тази тема.И аз ще се аргументирам.Ще направиш правописна грешка.Как ще я редактираш?Няма смисъл.Всеки ще си променя поста,както той си иска.А това,че е нарушил правилата и си променя коментара...няма смисъл защото преди това модератора го е наказал!Получил си е наказанието.След това той решава дали да си го променя.

24white24
11-17-2008, 15:41
Да ти имам и гениалните предложения.

Lysit0
11-17-2008, 20:49
n0x почна да спами в 'любов'
edit: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=210340 доказателство