PDA

View Full Version : Аз ли си въобразявам или всичко е много тъпо...?



goodboy2
11-16-2008, 17:24
Здравейте. За 1ви път пиша в този форум , защото може би , за първи път ми се налага де !:)

Аз съм едно момче на 15 години от Варна!:)
Та не ми казвайте , че съм поредния тинейджър дето си избива
комплексите или нещо такова , защото съвсем не е вярно..
Става въпрос за следното.. : Уча в добро училище (ПМГ) и имам добри отношения с съучениците си , но не е там проблема.. Струва ми се ,че някак си съм доста затворен в себе си , отделен от другите както искате го наречете... Например докато другите беснеят в междучасието , защото те буквално си беснеят аз си стоя на мястото и чета нещо или си рисувам , докато повечето момчета "Обарват" момичетата аз си мисля " Боже колко са "тъпи" тея " Ама възниква въпроса дали наистина са тъпи или просто аз не мога да го възприема ли как да го кажа... Просто съм възпитан по този начин , свикнал съм да не правя простотии или пък да говоря някакви идиотщини .. Свикнал съм да се отнасям добре с всички и така... Понякога ми се иска да не съм такъв , ама колкото и да проам се променя просто не ми отива да се прая на някой друг...

П.П Не си мислете ся , че съм некъф дето не общува с никой..
Напротив разбирам се с всички от класа ми , просто не споделяме еднакви интереси... и именно това пречи да станем добри фрта де ама както и да е .... Имам някой други фр-ра ( 2 - 3 ) , които са отрасли с мене и ако трябва да гледаме възпитанието си приличаме едно към 1.. И с тях си правим яки купончета ала бала ама то тва е 1-2 пъти в седмицата ( смисъл толкос се виждаме )
щот сме от различни градове... ( макар , че учат в мойто даскало ) ама там се засичаме доста рядко

Както и да е... Сори , че ви губя времето с такива глупости ама просто ми беше супер тъпо ии напрао не издържам вече...

nefchi_bs
11-16-2008, 17:32
Абе не си тъп...Все пак зависи кои клас си...Но едва ли си повече от 8-9...След 1 година вече свички ще се дърйат като теб и ще се чустваш много подобре...

z1n4i7y
11-16-2008, 17:47
НЕ си тъп... Просто ди осъзнал,че това,което правят съучениците ти е безсмислено. :) Скоро и те ще го осъзнаят :)

goodboy2
11-16-2008, 17:48
Ами 8 клас съм... ;)

А иначе тенкс за мненията ;)

Bubbly
11-16-2008, 18:14
Не си въобразяваш просто хората сме идиоти, а животът е безсмислен. Днес ходих на среща със стария клас, Всички без мен изпушиха по 4-5 цигари за 1 час, говориха на диалект, псуваха и се държаха като първобитни... :? Охх

goodboy2
11-16-2008, 18:38
Мда тъй като гледам не останаха много свясни хора ( поне не се срещат често )

CLarion
11-16-2008, 18:45
.... Да си свестен не означава да си тих и затворен.... означава да може да ти се има доверие и да не разочароваш хората около себе си :)

goodboy2
11-16-2008, 18:46
Мда... :) Само дето не мога да ги съчетая някак си .. :(

CLarion
11-16-2008, 18:49
Можеш :) само трябва да се оставиш на течението..... да не му мислиш много :wink:

ThePowerOfLove
11-16-2008, 18:49
Не си тъп ;) Дори е хубаво,че си различен :)

pOiSoN_kIsS_94
11-16-2008, 19:06
:shock: :shock: останаха ли момчета и като тебе :grin: :grin: браво :-) ... вече съм ти фенка :-D ..не мога да повярвам..всички останали момчета на твоята възраст стават или фешъни или наркомани,или педали илии мъжки курви 8-) или са селяни :D :D

goodboy2
11-16-2008, 19:13
:shock: :shock: останаха ли момчета и като тебе :grin: :grin: браво :-) ... вече съм ти фенка :-D ..не мога да повярвам..всички останали момчета на твоята възраст стават или фешъни или наркомани,или педали илии мъжки курви 8-) или са селяни :D :D

Хах едва ли е така де ама нз.. :)
Тенкс за съветчетата хорца ;)
:grin:

sladka__droga
11-16-2008, 19:14
^^ Напълно съм съгласна с това мнение! .. Аз съм ти втората фенка :grin: ...

goodboy2
11-16-2008, 19:18
Само да поясня , че целта на тая тема не беше да впечатля някого или нещо такова... Просто неска си мислих , защо немоа си намера свясна компания и затва... :(

Reed
11-16-2008, 19:19
Това,че не са като теб не означава,че са тъпи.
Не разбрах какъв ти е проблема?
Ако ти е зле така,бъди като тях.
Ако не искаш да си такъв,ми продължавай да си бъдеш това което си..

goodboy2
11-16-2008, 19:23
Това,че не са като теб не означава,че са тъпи.
Не разбрах какъв ти е проблема?
Ако ти е зле така,бъди като тях.
Ако не искаш да си такъв,ми продължавай да си бъдеш това което си..


ммм да ... логично.. Всеки с мнението си.. Според мен просто не е много уместно в даскало да си показват лигавните се пак там се ходи за да се учи ама секи гледа различно де...
А колкото до това да избера какъв да съм само няколко думи

Аз винаги съм себе си само , че се опитвам да се харесам на сички и някой път вървя срещу себе си ама тва е отделна тема... и все пак мисля , че тряя малко по леко да я карам :-D

taNcheto93
11-16-2008, 19:23
Ми не не си тъп :? , просто си едно свястно момче :) .За да бъдеш харесван не е нужно да обарваш момичетета и да се държиш просташки 8) . Голяма рядкост са момчетата като теб :-)

BlueCat
11-17-2008, 08:29
Всеки, който е различен е отхвърлян и изолиран. Поне на тази възраст е така. Не се променяй заради другите. След 2-3 години те ще осъзнаят, че правилният начин, за да свалиш момиче е не да го обарваш когато си поискаш. А малко по-късно може и да осъзнаят, че училището е масто за учене, а не за срещи и лигавщини.

Sintya
11-17-2008, 08:48
Явно си ги " надраснал " ;)
Пък и не може всички да са еднакви...
И между другото, това е хубаво и съм сигурна , че има хора които споделят и твоите интереси, трябва само да ги потърсиш, успех ;)

HePeAJIeH
11-17-2008, 12:16
Имаме един такъв във класа си.Спуквам го от ебавки.Само че неговото е в много по-шибан стадий.

Съвет към теб-баце отпусни се.Тъпо е да живееш сковано и да си мил със всички.Докато се усетиш ще са ти се качили на главата.Не се смесвай със масите но бъди по разговорлив-примерно хвърляй от време на време по някое лафче и така.Успех!

ValzZi
11-17-2008, 14:27
според мен не си длъжен да имаш еднакви интереси с някой за да си общувате..просто бъди мил и усложлив когато някой има нужда и бързо е се приобщиш аз нямам очти никакви общи интереси с новите си дружки (също съм 8-ми клас) но ък бързо се сближихме покрай даскалото
бъди такъв какъвто си :-)

П..п..Хората наистина са тъпи и малоумни и напоследък почнах много да им се дразня.. :-x Лигли и тъпанари.. не знам накъде отиваме с младеж като днешната.. :?

goodboy2
11-17-2008, 15:52
Тенкс за коментарчетата прави сте си :)
Межу другото HePeAJIeH нямам предвид , че стоя на едно място като скован просто когато в стаята се върши някаква "Щуротия" не се включвам в нея както другите. :D

slivaka
11-17-2008, 16:30
не можах да разбера ,ти не желае да разговаряш с тия от твоя клас или просо ти е трудно да разговаряш с тях :?:

goodboy2
11-17-2008, 16:50
Не ми е трудно ( то няма нищо трудно ) и не , че не искам просто се чудя на държанието им и т.н.

NaughtyWhisper
11-17-2008, 18:28
И аз съм така и не виждам какво лошо има. Разбирам се с всички, просто не се държа просташки като някои други индивиди. Нищо ти няма. Напълно свестен си си.

Нереален, не е тъпо да си мил с всички. Човек без приятели е нищо, а колкото повече приятели толкова по-добре.
В класа и не имаме 1-2, които почти не говорят и някои хора ги ебават, ама и тва е простотия... да видиш, че някой се дели и веднага да му лепнеш етикет на загубеняк.

webmast3rche
11-18-2008, 14:11
Остави ги и не им обръщай внимание на тъпотиите ;)
Спокс

Reed
11-18-2008, 15:58
Това,че не са като теб не означава,че са тъпи.
Не разбрах какъв ти е проблема?
Ако ти е зле така,бъди като тях.
Ако не искаш да си такъв,ми продължавай да си бъдеш това което си..


ммм да ... логично.. Всеки с мнението си.. Според мен просто не е много уместно в даскало да си показват лигавните се пак там се ходи за да се учи ама секи гледа различно де...
А колкото до това да избера какъв да съм само няколко думи

Аз винаги съм себе си само , че се опитвам да се харесам на сички и някой път вървя срещу себе си ама тва е отделна тема... и все пак мисля , че тряя малко по леко да я карам :-D

Ами щом според теб не е уместно,не го прави.Никой не те кара да го правиш насила,предполагам?
Ако не ти изнася-оплачи се на някого или се премести.
А точно хората,които се опитват да се харесат на всички,в крайна сметка на никой не се харесват.
'щото то си личи кой се прави.

dinosaur
11-18-2008, 22:10
евала ти правя :)
на твоята възраст всички са още лапета... да не говорим,че има такива същите на по 17-18 год... хубаво е,че си се осъзнал още от сега :)

DimovB
11-18-2008, 23:12
Аз съм на 17 и съм същия.
Моя съвет е да не слизаш до тяхното ниво. Слушай върешния си глас. Щом той ти казва да не вършиши глупости и селски изпълнения, не го прави. Все ще се намери някой, с когото да имате какво общо да си кажете без да има нужда да се правиш на какъвто не си.

sladky2009
11-19-2008, 02:43
^^ Напълно съм съгласна с това мнение! .. Аз съм ти втората фенка :grin: ...

е аз пък НЕ съм му фенка :? паадам си по фешъни и само с такива разговарям 8) и не виждам нищо лошо в тва че някфи обарват момичета.мен лично ми харесва да ме... :oops:

pOiSoN_kIsS_94
11-19-2008, 11:34
^^ Напълно съм съгласна с това мнение! .. Аз съм ти втората фенка :grin: ...

е аз пък НЕ съм му фенка :? паадам си по фешъни и само с такива разговарям 8) и не виждам нищо лошо в тва че някфи обарват момичета.мен лично ми харесва да ме... :oops:
Твоя фейк профил кога ще го баннат :neutral:

sladky2009
11-27-2008, 01:51
^^ Напълно съм съгласна с това мнение! .. Аз съм ти втората фенка :grin: ...

е аз пък НЕ съм му фенка :? паадам си по фешъни и само с такива разговарям 8) и не виждам нищо лошо в тва че някфи обарват момичета.мен лично ми харесва да ме... :oops:
Твоя фейк профил кога ще го баннат :neutral:

когато умреш :-x
и не съм фейк

plamenka
11-27-2008, 18:16
Ох де такива като теб и в моя клас. :-o И аз сега съм 8-ми клас и момчетата са с една дума - ЛАПЕТА! Аз самата съм на мнение, че изобщо не си тъп или нещо от сорта. ;) Просто вече си я минал тая част с лиготиите. След време се надявам всичко да се нормализира.
Иначе ти недей се променя. Остани си себе си.
Успех! :-)