PDA

View Full Version : Гадно ли постъпвам с него?



sweetlove
11-16-2008, 17:55
Здрвайте! Ще разкажа накратко историята ми. Преди година и няколко месеца бях яко хлътнала по едно момче ( сега аз съм на 15, той почти на 20) Ии така той ми се обясняваше, че ме харесва нз си кво, а аз му вярвах (само за него имам 3-4 теми в тоя форум :( ) но както и да е. Нищо не се получи. Забравих някогашната си любов към него... той след това ходеше и се занимаваше с няколко мои връстнички. Първия път когато тръгна с една моя приятелка ме нарани ужасно :( Тва няма да го забравя, оттогава май съм станала страшно хладна с момчетата. Не се доверявам на никого. Но както и да е.
Той с мен си остана голям приятел. Все пак аз вече нямах чувтства към него вече. това лято бяхме много добри приятели. Постепенно той започна пак да ме сваля, да се държи много мило с мен, да ми прави комплименти.Аз все се правех, че тои не ме интересува и си беше така де. Не исках пак да оставам наранена. Преди 2 месеца той като се върна в града продължи да настоява да излезем да се видим и аз се съгласих. За седмицата, през която си беше в града бяхме неразделни. Прекарах си чудесно и изглежда пак се влюбих. Но той си замина ( студент е и е много далече от мен) Оттогава не сме се виждали. Знам само, че той ужасно много ме обича, сигурна съм в това и постоянно ми го доказва. Но аз осъзнавам, че вече нямам такива чувства към него. Просто вече мисля, че той не е за мен. Искам да му кажа, че не го обичам, но не мога. Мисля да го направя в скайп, защото не мога да му го кажа иначе. Трябва да му го кажа преди да се върне в града за да не му давам надежди.
Отдавна вече не го обичам,но не му казвам. Все едно изпитвам нужда да го нараня както и той направи с мен. Не знам дали си заслужава и дали ще се удовлетворя от това. Знам, че преди година той не ме е наранил съзнателно, но това за мен беше много болезнено и мисля, че и той го заслужава да си му го върна. Да, играех си с него в последните месеци, както и той с мен преди една година. Но какво да се прави - такъв е животът!
Бих искала да дадете мнението си по въпроса. Благодаря на всички, които станат съпричасни с историята ми :-)

xpici
11-16-2008, 18:02
не отвръщай веднага на злото със зло.. но все пак щом не изпитваш нищо си му го кажи, защото едвали тои е мислел преди как ще се чувстваш ти, за да сега ти да мислиш как ще се чувства той.. :) кажи му го по добре.. но не по скайп, кажи си му го в очите така ще можете и да си поговорите ... пък и не му вярвай много много:)

nIkEnCeTy_bE
11-16-2008, 18:25
Е щом те е наранил преди година и то с твоя приятелка..за какво да не му кажеш че не чустваш нищо към него..нека да страда с болката която ти си изпитвала..и наистина по добре му го кажи в очите..всички избират скайп защото нямат смелост..но по добре на живо..няма как да не е болезнено..но няма смисъл да се измъчаваш..нека да види как ти си се чуствала..няма смисъл да залъгваш себе си и него.. :? :)

xXxScreamxXx
11-16-2008, 18:25
Дори да е гадно ... а според мен не е ...
заслужава си го след всичко ;)

sasha_90
11-16-2008, 18:31
Не мисля,че с държанието си ще постигнеш нещо.Да,наранил те е,но не е било нарочно,но дори и да е било.Вече минало-трябва да забравиш и да продължиш напред.Далеч не си единствената наранена.Но да станеш разбивачка на сърца,също не е решение.

Cool_Bitch
11-16-2008, 18:51
Ами ти сама можеш да прецениш дали можеш да отвърнеш на чувствата му или не...,но ако неможеш по-добре му кажи!!!

narkotikche
11-16-2008, 19:03
Ха .. моята история.. Само дето на "приятелката" ми й викат свирката :lol: и той не се е върнал все още .. Но върне ли се ще го смажаа :o И ще го зарежа по най-гадния начин :D

sweetlove
11-16-2008, 19:11
Да, искам да го нараня от гледна точка на това, че преди година той направи същото ( колкото и несъзнателно да е било) Но сега знам и съм сигурна, че ме обича. По всякакъв начин ми го е доказвал. Питам от тази гледна точка, че сега той е готов на всичко за мен, а на мен вече не ми пука. Защо трябваше така да се разминаваме мам*ка му! Аз страдах много, сега е негов ред! Не е ли така? Така ме научи животът!

UFOs
11-16-2008, 19:16
Не го наранявай,защото може да ти направи още по гадно!Тъй като не те разбрах много,ти обичаш ли го?Ако е така,от тази история аз не ти вярвам.Няма смисъл да му правиш гадно.Колко момчета има ти с него ще се занимаваш... 8)